Cukání v zubu jak vydržet?

Od: Datum: 23.02.14 20:26 odpovědí: 9 změna: 19.12.15 11:32

Zdravím všechny a prosím o pomoc, radu jak vydržet nebo odstranit cukání nervu v zubu. Jsem objednaná k zubaři na úterý v pondělí má zavřeno :( celý víkend trpím dnes mě začalo v zubu cukat...škubat nerv. Je to nárazové,ale šílené. Když nemluvím a sedím v klidu tak neškube nebo malinko. Mám,ale děti a musím kolem nich lítat zůstat nehybná a nemluvná tedy jde velice těžko. Další problém je v tom,že jsem těhotná,takže si nemůžu ani nic vzít od bolesti max paralen,ale ten je na nic :( Nevíte někdo jak to období přečkat jak se zbavit toho cukání v zubu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.14 20:56
Hřebíčkový olej, ztupit jehlu u injekční stříkačky a vypláchnout místo naředěným peroxidem, pohotovost.
Od: jm*
Datum: 23.02.14 21:01

Vše již zu bylo zmíněno. Ještě dodám, studený obklad. Než trpět, navštívil bych pohotovost.

Datum: 23.02.14 21:07

Těžko radit, chce to zubaře. Možná by pomohlo nahřívat tvář třeba Infračervenou lampou. Nebo na zubní pohotovost. Nějak se zabavit, abyste se soustředila na něco jiného. Držím *palec* ať máte brzy pokoj !

Od: pado
Datum: 23.02.14 21:20

Děkuji,je mi to všechno jasný..já bych si moc přála vydržet do tohu úterka...jiných zubařů a ještě k tomu pohotovosti se šíleně bojím :(

Od: zabu
Datum: 23.02.14 22:12

Mě zabírá Ataralgin. Vzhledem k mé váze beru dva najednou a když to nepomůže tak ještě po hodině dva. Víc ne. Radši.

Od: dopo
Datum: 23.02.14 22:22

jj jenže jsem těhotná,takže s práškama mám smůlu.

Od: zabu
Datum: 23.02.14 23:03

Podívejte se na web na info. Jsem přesvědčený, že gravidita není mezi kontraindikacemi.

Od: host
Datum: 24.02.14 09:00

Někdo si při bolavém zubu aspoň provizorně dá do pusy mezi tvář a dáseň u bolavého zubu kuchyňský hřebíček, ale rada není zaručená, jen by to snad mohlo být neškodné, když se hřebíček běžně používá jako kuchyňské koření.?

Od: uu
Datum: 19.12.15 11:32

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.