Poznáš knížku z dětství?

Od: Datum: 10.01.13 16:09 odpovědí: 3 změna: 10.01.13 18:05

Na prvním stupni ZŠ jsem četla knížku o dvou králících nebo zajících. Děj se odehrával v lese. Myslím že jeden z nich byl bílý z černými fleky, nevíte někdo jak se tato kinížka jmenuje? (vím že je to málo informací, bohužel víc si už nepamatuju)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.01.13 17:25

Přečetla jsem kde co dokonce i tu O veverce zrzečce si pamatuju ale o dvou králících netuším. Zkuste napsat víc informací, knížka byla jeden příběh nebo víc příběhů.

doplněno 10.01.13 18:07:

Jani asi myslíte od Zinerové ČTYŘI UŠI NA MEZI-tak ta mě nenepadla já spíš myslela na něco hodně staršího.

Datum: 10.01.13 17:57

Napadá mě knížka Hejásek a Jujdásek, hlavními hrdiny jsou dva zajíci, kteří bydlí naproti sobě, jeden má dlouhé uši druhý krátké, ale víc si bohužel nepamatuju.

doplněno 10.01.13 19:29:

Tak jsem pohledala na internetu Hejásek a Jujdásek od M. Zinnerové, později vyšlo s novými ilustracemi jako Čtyři uši na mezi.

Datum: 10.01.13 18:05

Čtyři uši na mezi ... je o králíčkovi a zajíčkovi

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.