Létající ryby na dálkové ovládání

Od: Datum: 07.12.12 11:23 odpovědí: 7 změna: 07.12.12 18:51

Přeji všem hezký den. Včera manžel prvně viděl v TV létající ryby plněné héliem a ovládané dálkovým ovladačem-je nadšený a chce je koupit tříleté vnučce. Od rána hledám kde v Brně tuto jak jsem se dozvěděla hračku roku 2011, koupím. Netušíte někdo? Díky, já jdu hledat dál.

http://www.ircmodely.cz/kategorie/rc-ryby jde o toto.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.12 11:29

Vzpomínám si, že jsem to nedávno viděl v letáku OBI - včetně náhradní bomby s héliem.

Datum: 07.12.12 11:35

OBI mám kousek, hned tam telefonuji. Dík

doplněno 07.12.12 11:46:

100 bodů! OBI by mě fakt nenapadlo a mají je. Díky moc.

Od: ar*
Datum: 07.12.12 15:03

Těch náhradních bombiček hélia si kupte rovnou víc. Udělá to více zábavy než samotné rybičky, hlavně u dospělých.

Onehdá nám přivezli helium na svařivání nerezu a hliníku. Ještě jsme nezavařili ani metr a už byla celá láhev "vycucaná".

Báječně to mění hlas, stačí jen vdechnout. *smich*

Datum: 07.12.12 16:31

Sice dobrý ale ta bomba s héliem stojí v OBI 599kč, údajně 1 ryba-1 bomba a zbyde v ní na doplňování ryby na jeden rok. To by mě ty Vánoce přišly draho.

Datum: 07.12.12 18:04

Datum: 07.12.12 11:56

http://www.bestdarky.cz/*jasne* Někde tady jsou, včera jsem je tam viděla. Nemám čas je hledat. Prolistujte. ;)

Datum: 07.12.12 18:51

Dárky pro muže strana 5 *jasne*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.