Hamburgery v Mcdonalds

Od: Datum: 06.12.12 22:32 odpovědí: 11 změna: 08.12.12 12:34

Jak dělaj hambáče v McD? A co mletý maso je to u nich samá mouka?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.12 22:39

Rozmrazí je z polotovaru. Jako všechno ostatní...

Od: bmbx®
Datum: 06.12.12 23:08

Cibuli používají sušenou *haha*, hambáče od McD je největší humus na světě, hamburger vyrobený od kohokoliv jiného je proti tomu pochoutka ;)

Datum: 07.12.12 20:21

Takže mám jít radši do Burger Kingu? *smich* Já měl jednou domácí hamburgery v housce. V životě už nechci jíst nikdy nic jiného. *palec*

Datum: 07.12.12 22:01

No, řekla bych že v Burgerkingu to bude úplně to samé... *blee*

Datum: 06.12.12 23:26

Já teď nedávno od někoho slyšela, že tam snad používají bio produkty a biomaso. Docela mě to pobavilo :D jinak to maso v hamburgrech je zmražený výrobek dopravovaný odněkud, kde mají recepturu (nesdělují ji každému franchisantovi) :)

Od: briketa007*
Datum: 06.12.12 23:35

Zdravím Susenko, myslím, že v mase mouka není, ale co tam je ví jen počítač v továrně

Všechno jim dodají zmražené. Bulka se den před konzumací vyndá z mrazáku, vysušená cibule se nechá nabobtnat. ...

No a potom se dývá na gril maso, které je zmražené na -25 stupňů... no a po 40 sekundách je z něj lahodný hamburger. který se vloží do rozpečených bulek samo kečup, hořčice, fresh cibulka a tradá..

Od: jack®
Datum: 07.12.12 00:03

Popravdě jednou tak za pů roku si tak zařádím v KFC tam to aspoň jako maso vypadá...

Od: olaf71*
Datum: 07.12.12 09:57

každopádně hambáč z mekáče v USA chutná a vypadá úplně jinak a nejen ten. hranolky i coca cola

Datum: 07.12.12 21:58

Přesně tak, je to nesrovnatelné! Obzvlášť Angnus, ten u nás bohužel (nebo bohudík) není v nabídce. Je opravdu výborný. U nás do meka nechodím, nedá se to jíst...

Datum: 08.12.12 12:22

Miluju hambáče...když vyrazím do světa nákupu tak si ho někde vždycky dám...ať je v nich co chce,nejím ho často a proto i kdyby v něm bylo ...?...šak vite co...*uspech*

Od: olaf71*
Datum: 08.12.12 12:34

ho... za stovku? dost drahé *smich*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.