Práce u PČR - více pokusů o přijetí

Od: Datum: 20.02.14 18:52 odpovědí: 5 změna: 22.02.14 09:12

Zdravím všechny,

chtěl jsem se zeptat, pokud tedy někdo má takové zkušenosti, jestli někdo z vás nežádal o práci u policie ČR třeba už podruhé nebo po několikáté. Co se tím vlastně mění? Musejí se dělat znovu testy (i když jsem je udělal), pohovory, atd.? Děkuji za všechny připomínky a rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.02.14 19:03

Přijímací řízení se opakuje celé.

Datum: 20.02.14 23:10

asi je rozhodující, proč vás nevzali. jestli z toho důvodu, že byl zrovna stop stav nebo jiný důvod. ty testy, pokud vím, mají nějakou dobu platnost. jakou to se zkuste zeptat těch náborářů nebo personalistů

Od: marcus*
Datum: 21.02.14 07:25

Fyzický testy a psychický testy jsem dělal minulý rok a obojí jsem splnil.. To osvědčení u fyzických testů má platnost 5 let a co jsem slyšel tak psychický se můžou dělat vždy nejdřív za dva roky, ale tím si nejsem jistý. Já jsem skončil hned po fyzických testech, jak byl pohovor. Tam posílali vyrozumění, zda budu/nebudu přijat do služby. U mě říkali, že je problém alergie, ale i doktorka mi napsala papír o způsobilosti a že již 2 roky jsem bez potíží (což je pravda). Psal jsem i odvolání a bez úspěchu a řekli, ať to zkusím znovu tak se chci na to připravit. Děkuji za každou radu.

Datum: 21.02.14 17:51

A jaký druh alergie to je? Ono to může být docela důležité.

Od: marcus*
Datum: 22.02.14 09:12

Alergie na letní pyly. Teď ještě jdu na testy, tak uvidíme co mi řeknou po čtyrech letech, kdy jsem byl naposledy testovaný. Ale na druhou stranu daruji krev druhým rokem a ptal jsem se doktorky a říkala, že kdyby to byla celkem silná alergie, tak bych nemohl ani dávat krev a řekli by mi to.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.