Líbí se mi byvalý přítel kamarádky

Od: Datum: 18.02.14 23:33 odpovědí: 3 změna: 19.02.14 12:57

Ahoj,chtěla bych se zeptat či poradit co mám dělát, když se mi líbí, byvalý přítel od kamarádky. Sice ještě u něj bydlí,ale mají to vyřešené. Problém je spíš ve mě. Mám přítele a 2 děti.. Když příjdu ke kamarádce na navštěvu ,tak ho většinou potkám, na zahradě, protože bydlí vedle sebe. Moc jsme neměli příležitost se spolu bavit o samotě,a když už jsme sami,protože mě vždy kamarádka (sestra od te 1 kamarádky) domluvi odvost tak mě odveze autem domu.Většinou prohodíme tak dvě věty a to ještě se snažím já,aby nebylo v autě ticho. Ale furt se usmívá. A já se už těd těším,až půjdu ve ke kamarádce,abych ho viděla.. Nevím,co si mám o tom myslet. Jde mi o to,že nemusí mě odvážet večer domů,ale uděla to. Zkuste mi napsat svůj názor,nemám s kým bych to mohla rozebrat

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.14 23:41

Jak píšeš, pokud se ti líbí, tak ruce pryč. Mě se toho procházkou po městě líbí a vím že nemůžu mít vše / ateď nemyslím jen na ženské/. Ale pokud jsi do něj zamilovaná že už to ani víc nejde, myslíš jen na něj a dala bys za něj život, pak si za tím jdi.

Datum: 19.02.14 04:45

Myslím si, že byste se měla věnovat svému příteli a dětem. Nebo je kvůli bývalému příteli své kamarádky plánujete připravit o otce? Já bych doporučila návštěvy kamarádky odložit na dobu po jejím odstěhování (až bude bydlet jinde) ...

Datum: 19.02.14 12:57
Zdravím. Já tam nevidím žádnou náklonost z jeho strany. Pouze vyhoví kamarádce. Kdyby měl zájem, tak to asi už zkusil (nebo také ne - jelikož si uvědomuje, že jste zadaná). A to je zároveň i rada pro Vás. A navíc se říká "co je v domě, není pro mě". Chlapi po kamarádkách se prostě nesbírají... :( M

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.