Spolecne chvile, volny cas

Od: Datum: 18.02.14 07:57 odpovědí: 9 změna: 18.02.14 13:09

Jak to vidite vy, muzi? Pro nektere z vas asi budu typicka zenska, co prudi, ale...

Jednou tydne (patek ) se manzel sebere a odejde na pivo. Pivo se kazdy tyden protahne do soboty rana. Mame spolecne zname, ale beze me je to pry lepsi, lip se bavi. Kazdy tyden :( kazdopadne kdyz se mi obcas povede se "vnutit", dopadne to hadkou a rozvodem. Jinak bysme se i shodli, ale tohle jaksi nerozdychavam. Posledni verze? Jsem problem...At si jde na pivo kazdy tyden, ale az zavrou, tak at jde domu. Ale to NE..to je dalsi knajpa a dalsi..samozrejme, ze v tech nonstopech uz ma taky kamarady a kamaradky. Hadame se jen kvuli chlastu a nocnim vyletum. Jenze to "jen" uz presahuje moje meze. :( Prece nemuzu a nechci sedet doma jak pipka a usmivat se jak jsem stastna? Mam si chodit s nekym jinym, verime si...No to sice muzu, ale o cem je pak vztah? Nehlede na to, ze mame spolecne zname, partu pres 20let, takze na "stary kolena" hledat jine pratele? To pujde dost tezko :( Kdyz se zeptam, mlci... Pritom citim, ze pri nasem "mlceni" trpime oba.Takze svorne mlcime cely tyden, jsme nastvani a pak se vse opakuje. Jak to vse zachranit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.14 09:03

Buď je mu víc než vy milejšíchlast, nebo tam má jinou ženskou, nebo vás má za ty roky plné zuby. Já myslím že a+b namíchané dohromady. Lehký notorik, kterého už prudíte a bez vás je aspoň chvilku šťastný. Promiňte upřímnost!

Od: levlef*
Datum: 18.02.14 09:34

Bohužel to vidim velmi podobne, proste utika a ma vas dost. Kdbybyste fungovali pres tyden normalne a v patek sel na pivo, tak ok v pohode, ale pisete ze cely tyden trpite a on pak jde parit. Asi jsou mu parby prednejsi a hlavne, takove tyjatry ze chcete jit s nim? To neni uplne v pohode... I to, ze vam s klidnzm srdcem rekne at si jdete s nekym jinym ze vam veri (= je mu uplne jedno co kde budete delat). Co takhle nekam vyrazit a vratit se pozdeji nez on?:)

- proc spolu tedy jste, kdyz se jen trpite?

- proc sedite doma a nejdete take nekam parit / sportovat / do kina / cokoli?

vetsinou se radi jedna vec - udelejte se vzacnou a hlavne jinou nez doted. Pokud vi, ze vas najde vzdycky doma, s kyselym ksichtem a kecama (z jeho pohledu), tak nebude mit duvod cokoli menit. Najdete si konicka, budte casteji mimo barak, budte zahadna, naruste stereotyp na ktery je zvykly... drzim palce

Datum: 18.02.14 09:52

Pres tyden jsme urazeni, protoze jsme nastvani z hadky kvuli patku..Pres tyden pomuze, nakup, nadobi, pohlazeni, sex muze porad..., jenze kazi nam to ty patky. Proc sedim doma? protoze nasi kamaradi maji spolu patky...kde ja prekazim :( A to je kamen urazu. Zadne kino, vecere, nic. Jen ty patky a beze me. Ale jinak jako asi kazdy chlap, neresi, nechce resit, nechce komunikovat. Takze ja jsem pak nasrana jeste vic :( nevim, jak z toho ven. trapim se spis ja, on je logicky spokojeny. Kdyz budu casteji mimo barak, nic se nestane, jemu to nevadi. Mam se bavit kde chci. Ale NE s nim...jsem asi debil :(

Datum: 18.02.14 09:44

Chodím také celkem pravidelně, ale je pravda že pouze do zavíračky (23.00). Pak peláším domů, možná je to také tím, že vím že ráno (6.00 - 7.00) na mě skočí do postela dva čerti a já prostě nedokážu s nima nevstát. Občas se mě stane, že to natýhnu a je mě ráno pěkně blbě, ale ráno jsme vždy s dětma - jsem rád že s něma můžu být a užívám si když se mnou chtějí být i oni. Jinak se ženou vyrážíme i společně, ale to za jinou partou lidí, ty pravidelné dýchánky máme pouze s klukama, jsou to vesměs všichni spolužáci ze základky, takže si za těch 30 let co se známe máme co říct i bez bab :) a žena má také svoje kamarádky, se kterýma chodí cvičit a na kafe, takže se nějak doplňujeme...

Od: joule*
Datum: 18.02.14 10:14

To je těžké, když tam chodí, aby chvilku vypadnul. Chce od Vás a od domova mít aspoň na ty pátky pokoj. Ne, že byste byla špatná, ale to tak je pořád a s každým vztahem, když spolu trávíte veškerý čas. Nechcete si dát pauzu? Stačilo by ožná i 14 dní, třeba u pak budete na nějaký čas vzácnější :)

Datum: 18.02.14 10:17

Zdravím . Jak dlouho jste spolu? Ono ta zamilovanost za chvíli vyprchá, pak už je to jen o vzájemné toleranci a chuti nezabít jeden druhého. Zkuste si najít taky nějaký koníček a nebo přespát třeba u rodičů.( kdyby to mělo nějakou dohru , tak ať máte alibi) Já na pivo chodím jenom každý večer . Od 20 00 do zavíračky. To mi úplně stačí. Teď jsem vyjímečně dva dny vynechal a už mi pinglica volala jestli se mi něco nestalo.Dojetím jsem pomalu zamáčknul slzu. Ona je taková moje platonická láska- nosí mi to na platech. Jinak v hospodě se vyřeší a sežene nejvíc věcí. Probereme politiku , finance , sport ,předáme si recepty na vaření. Vůbec nejde o nějakou ožíračku a nebo zahýbání.

Datum: 18.02.14 10:28

Bohuzel chodi domu na plech :(Nebo se vyspi v hospode, "hra na celo"...taky uzasny:( Pres leto se vidime jeste mene. Achjo...mozna se trapim zbytecne, mozna ne, jenze bez komunikace se to nedovim a v tom s nim nehnu. A v zachvatu nasranosti (u me) a opilosti u nej, se to ani neda:( Jsme spolu 9let.

Datum: 18.02.14 13:09

Jo pokud se ožírá na plech jak vy říkáte , tak to je moc špatný a pochybuji , že se to spraví. Snad nějaký zásah z venčí - psycholog , poradna , ale to je velice malá pravděpodobnost. Pokud on sám nechce. Já chodím jak jsem říkal každý večer , ale to si dám dvě malý a nebo čaj a podob. Tam jde spíš o to se sejít s dobrými lidmi. U nás je to jak v tom sitcomu Hospoda. U stolu právník , ing,,doktor a tak tam člověk jen tak sedí a saje vědomosti.Škola života.

Pokud je ten druhej napitej , tak nemá cenu s ním nic řešit. Vím to z vlastní zkušenosti. Měl jsem (zaplať PánBůh měl a to jsem ateista) za ženu alkoholičku a učitelku. Šílená kombinace. Přeji pevné nervy .

Datum: 18.02.14 11:20

Je fakt zajímavé, jak někteří mužští špatně snáší, když se žena někde zapomene, byť na veřejnosti u kávy na kus řeči, se známým. Jak často a za čím vším vidí nevěru. A že jsou nevěrní s nocemi v hospodě, s chlastem, který velmi dobře zaplatili z peněz, za které celá domácnost mohla mít pomalu modré z nebe, to je moucha. Ikdyž vidí, jak tím ženu, kterou snad milují, týrají. *zed* Hmhmhm, podivné! Podivná láska!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.