Harmonika - dalo by se toto prodat?

Od: Datum: 12.03.14 14:35 odpovědí: 14 změna: 13.03.15 23:51

V garáži jsme našli zahrabanou nějako harmoniku. Myslíte, že by se to dalo střelit, protože mě je celkem k ničemu.

Díky

Foto:

https://www.dropbox.com/sc/h1asl4luqzzfkyu/Qh4_Gm-s6i

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 12.03.14 14:37

Nevím,zda střelit,ale prodat určitě ano ;)Zkuste: http://aukro.cz/dechove-nastroje-harmoniky-88234

Datum: 12.03.14 14:37

Prodat se dá vše, otázka zní za kolik. Ovšem ani nejlepší fotka nedokáže prezentovat, jaký má tato harmonika zvuk. Což je však u tohoto nástroje vcelku podstatná věc, že...

Od: mirca
Datum: 12.03.14 14:38

Nádherná, ve značkách se tedy nevyznám.. Nejdřví jí zkuste nacenit od znalce.

Datum: 12.03.14 15:13

Je uvedena přesně značka? Ligna- melodia a podobně, kolik má basů? V jakém je stavu? Střelila bych cenu 1000-5000 ( ¨to by musel být perfektní stav a nejméně 90 basů). Ligna není totéž co Lignatone (doufám, že se nepletu, nehraji již mnoho let). Vyhodit, škoda, určitě dejte inzerát, hlavně nic neodborně nečištěte a neopravujte.

Datum: 12.03.14 17:38

Fůů tak na nějaký znalce se můžu víte co, protože ten by taky mohl chtít moc peněz. Asi zkusím dát inzerát a napíšu tam kdyby měl někdo zájem ať si to přijede omrknout. Já tomu prd rozumím takže jestli to má dobrý, nebo špatný zvuk nepoznám.

Datum: 12.03.14 18:57

Tak jinak - navštivte nejbližší ZUŠku, kde se vyučuje hra na akordeon, vlídně s učitelem promluvte a dost bych se divil, kdyby Vás poslal do ).( Jde o to, že mnozí rodiče žáčkú si nemůžou dovolit vypláznout desítky tisíc za nový nástroj, ale na doporučení učitele klidně sáhnou i po ,,ojetině´´, zejména tehdy, když ten učitel poví, že nástroj zkusil a je slušný.

Datum: 12.03.14 19:06

Vypadá to, že byla schovaná v kufru. Špatný zvuk mít nebude a podstatné je, aby nebyl poškozený měch. Nebo neucházel. A to poznáš lehce sám. Prodat se určitě dá a způsob prodeje si musíš zvolit podle toho, jak moc a za kolik ji chceš prodat. Já bych ji dal pro začátek na Aukro s vyvolávací cenou 1.000,- Kč. Tam se pak skutečná tržní cena obvykle ukáže.

Od: buss®
Datum: 12.03.14 19:09

Prodat lze cokoliv, pokud se najde kupec. Místo dotazu to už mělo být inzerováno, podívejte se na weby, kde se hudební nástroje prodávají, popř. i na ebay. Sběrači vyhrabují i staré smeťáky.

Datum: 12.03.14 19:23

Co koukám tak hned na té první fotce ty dva mačkátka asi nefungují což je docelá špatné. Je zmačklé jedno a druhé vůbec nereaguje :/

Od: mirca
Datum: 13.03.14 01:42

Tak nějak nechápu, proč se tady ptáte, podle mě to má hodnotu, podle Vás asi ne, tak to hoďte k odpadkům.

Od: spedlmiroslav
Datum: 13.03.15 23:51

Ten pán co vám radí hodit to do odpatků o tom ne má asi žádný šajn ani vztah k nástrojům.já bych to zkusil u někoho kdo na to hraje nebo v te hudebce. Zaručeně to cenu má heligonky jsou žádane. Já na ni hraju něco o tom vím. Miroslav.

Datum: 13.03.14 10:05

Vyměnit ta "mačkátka" myslím, že jde o rejstříkové spínače není problém a není to žádná velká suma. Prodat se dá vše, otázka je vždy za kolik, vyhodit hudební nástroj, knihu, to bych nikdy neudělala.

Datum: 22.03.14 20:39

https://www.dropbox.com/sh/4yskdx25rsvnr8r/tPqh7z-D5M

Tady ještě nějaké fotky. Nakonec se zdá, že tlačítka fungují všechny. Zatím mi někdo nabídl 500 a poštovné, ale to se mi zdá děsně málo. Co myslíte?

Asi nebudu řešit nějaké znalce atp. chci se toho co nejrychleji zbavit resp. potřebuji peníze ;)

Datum: 22.03.14 23:15

Je to málo, to by ten nástroj musel být prakticky nepoužitelný. Ovšem radu jsem Vám už dal, takže je to na Vás.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.