GeMoney Bank

Od: Datum: 11.03.14 06:53 odpovědí: 3 změna: 11.03.14 10:00

Dobrý den,

mám menší problém,nevádvno jsem byl v GeMoney bank a zažádal jsem si tam o kopii smlouvy jak o běžném účtu tak i o půjčce.Chci totiž přejít k jiné bance a ta to po mě považuje a já to doma nemohu najít.Když jsem tam byl poprvé tak mi řekla že to bude trvat 3 dny... to vytažení z archivu.Ted jsem si tam proto přišel,včera,a najednou ze mě lámali proč to potřebuji a že kopii smlouvy o půjčce nepotřebuji,že mi dají jen přehled.Nakonec jsem jim řekl že chci přejít jinam a najednou to bdue trvat měsíc a půl,než moje papíry prý pošlou do Prahy, kde musí udělat certifikaci a smlouvu mi následně můžu okopírovat.
Není to nějaké divné? Když jsem si to dělal u nich? K čemu jim je certifikace když u nich končim? Jak to z nich mám vytáhnout?
Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.14 08:52
avatar

Nevím jak vy, ale smlouvu o půjčce jsem při sjednávání dostal a mám ji tak nepotřebuji další.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomloxxess
Datum: 11.03.14 09:48

Pokud vím tak jsem v dotazu psal že to doma nemohu najít, tak vás prosím : pořádně si přečtěte příspěvek a pak posuzujte

Od: buss
Datum: 11.03.14 10:00

Já být vámi, tak dotaz položím na centrále. Jinak na jejich webu máte Napište nám, Rekklamace a stížnosti.., je bankovní ombudsman.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.