Třetí světová válka?

Od: Datum: 05.05.14 20:31 odpovědí: 21 změna: 18.02.15 12:32

Zdravím, hrozně se obávám konfliktu na Ukrajině a vypadá to, že fakt bude 3. Světová válka...Nevíte do kdy zhruba začne a jetli máme na straně NATO šanci vyhrát, nebo to bude vše probíhat s atomovými zbraněmi? Když jsme u toho, myslíte si, že opravdu začne? Je mi 16...To jako budu muset na vojnu atd jo? Kam bude nejlepší emigrovat? Mám docela dost velikej strach...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.05.14 20:46
avatar

Raději si už zabookuj letenku do Austrálie a okolí :-D Je to vážný, ale pořád je to ještě v rukách loutkařů a nevěřím, že ten masakr překročí hranice Ukrajiny. Ukrajina to ods*re, ale jinak bych byl v klidu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 05.05.14 20:48

Nedělej závěry dle titulků soukromých médií, která jen podnikaj a vydělávaj peníze. Samozřejmě válka bude hrozit do té doby, dokud na Zemi budou aspoň dva lidé, ale skutečně nikdo nepředpokládá, že by z krize na Ukrajině měla vypuknout 3. světová. Spíše se ve větší míře obnoví studená válka a již i česká vláda počítá s postupným navyšování výdajů na obranu. To jsou tedy hlavní důsledky ukrajinské krize na Česko. Nic víc, nic míň.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.14 20:53

Z dění na Ukrajině nemám taky dobrý pocit, ale 3. světová nehrozí. Lituju lidí, kteří v tom žijí ani nerozumí tomu, proč se situace tak vyhrotila. Budou sankce, ale ty na Rusko nezabeou a Amerika, ta zas nemá finance. Takže klidně spi a neemigruj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.14 21:00

Moc se díváš na televizi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.14 21:07

Při třetí světový by živí záviděli mrtvým,emigrovat tak leda na Mars...ale zavčas !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.14 21:10
avatar

Třetí světovou válku by nikdo nevyhrál,maximálně by byla remíza.Nakonec-hodně věcí by 3. světová válka vyřešila.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 05.05.14 21:13

A i kdyby, s tím nic neuděláš. Ale připouští se, je třeba svět znovu rozdělit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.14 22:16
avatar

Je pravda, že jakmile se Německo začalo plést do světové politiky, byla z toho vždy světová válka celkem jistě :)

Ale vážně - třetí světová válka nebude. USA jde jen o oslabení ekonomické pozice Evropy, proto americké tajné služby dosadily k moci na Ukrajině Banderovce. Tito fašisté jsou samozřejmě pro většinu země zcela nestravitelní, takže je občanská válka a s ní související chaos zaručen. Rusko odmítá dále Ukrajinu dotovat levným plynem, takže Evropa nejen že přijde díky nesmyslným sankcím vynuceným USA o kontrakty v Rusku ale ještě bude muset dotovat Ukrajinu aby tam všichni nepomrzli. EU tím bude velmi oslabena, plno lidí přijde o práci. Rusko bude konfliktem oslabeno také. Americký dolar si díky tomu udrží statut světového platidla a bude stále hlavní měnou devizových rezerv. Před rozdmýcháním konfliktu na Ukrajině hrozilo, že o toto postavení přijde a ekonomika USA bude v neřešitelné krizi. K tomu hodlají firmy z USA rozjet na Ukrajině nebezpečnou těžbu břidlicového plynu a prodávat ho do Evropy.

Bohužel, za všemi válkami v poslední době jsou jen peníze a boj o vliv. Proč třeba USA srovnaly se zemí Srbsko a obsadily Kosovo? Stačí se podívat na Wiki jaké tam teď americké firmy těží nerosty. Podobně Irák, Libye, Afghánistán... Jinak řečeno, světová válka nebude, protože se to mocným (doufám) zatím nevyplatí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 05.05.14 23:12

Ježišmarja, vy máte nějakou kouzelnou kouli, ve které vidíte veškerou pravdu světa?

Přes jaké konspirační teorie jste se dopracoval k faktu, že USA má tak obrovskej zájem oslabit ekonomickou pozici Evropy? Jak jste přišel na to, že americké tajné služby (nevyčerpatelná studnice konspiračních teorií) dosadili "Banderovce" na Ukrajině? Vy máte nějaké zákulisní informace ze CIA? Hm, jestli máte takové poznatky a takové kontakty, tak by mě zajímalo, co děláte v takovým zapadlým koutě jako je poradte.cz. Vy jste byl zrovna teď ve většině částí Ukrajiny a všech jste se vyptával jak moc je pro ně stravitelná současná vláda? Proč se v Kyjevě masově nedemonstruje, když jim tam vládnou takoví ohavní fašisti? Kde vidíte nějaké náznaky oslabení EU, kolik lidí má přijít o práci? Kdy prosím vás hrozilo, že dolar přijde o svou váhu? Jste naprosto mimo realitu, vytváříte tady zaručené teorie na základě směsici novinových článků, konspirarčních teorií a polopravd. Naprosto chybí fakta a seriózní informace, ale stačí, abyste se tvářil tajemně přicházejíc zrovna z centrály CIA se zaručenými informacemi o veškerém světověm dění a víte nejlíp, co všechno se děje a kdo za všechno může.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jdl
Datum: 06.05.14 00:19

Petře, člověče - nebuďte naivní. Vy jste zblblý propagandou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 06.05.14 08:55

No jistě, ten kdo chce seriózní informace a fakta, tak ten je zblbý propagandou. Zatímco ten, kdo si fakta vymýšlí, tak to je asi jasnovidec, ten za kterým máme všichni slepě jít a přikyvovat mu. Mimochodem přeborníci v propagandě jsou ruská média pod vlivem Kremlu, zkuste si je někdy objektivně přečíst. Rovnou si můžete přečíst i nějaké zákony z Kremlu, které se v poslední době schvalují, taky samý lahůdky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.14 08:00

O účasti "poradců" z USA píše i Bild. Ta "současná vláda" není vládou Ukrajiny. Je to junta, která nebyla nikým zvolena, vládou se prohlásila sama a kterou drží u moci fašistické bojůvky. Placené z Německa, mimochodem. Na východě Ukrajiny nezasahuje ani tak armáda, ale (ilegální) Národní garda.

Pokud jde o oslabování EU ze strany USA - dělaly snad v posledních 20 letech USA něco jiného? Permanentně se snaží Evropu zatáhnout do nějakých konfliktů, permanentně vyvolávají konflikty stále blíž Evropě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 06.05.14 08:51

"Poradce" měli v Kyjevě a na Krymu i Rusáci, sám Putin to řekl, takže nějak marně chápu, co jste tím chtěl říci. To ani nemluvím o ruské armádě bez označení.

Současná vláda má důvěru demokraticky zvoleného parlamentu, to že tam nebyli přítomni poskoci Putina je jich smůla, pravděpodobně neměli čisté svědomí. A zanedlouho budou volby nové, proč tedy nepočkali na Krymu na nové volby a proč se co nejdřív snaží Rusáci na východě odtrhnout od Ukrajiny? Proč jim taťka Putin neřekne, že mají počkat na volby, které se blíží? Aha, ono to totiž vůbec není v jeho zájmu, jemu se hodilo zabrat si nová území, hodilo se mu i zdražit plyn Ukrajině tak, že Ukrajina teď platí víc než západní Evropa. No jo. Ukrajinská armáda dělá to, co se normálně dělá, když někdo projevuje v zemi teroristické choutky. Když se v Čečensku chtěli odtrhnout, nevlítnula tam snad ruská armáda a nepostřílela tam desítky tisíc lidí? Kdo je tady teda fašista? Buď je to i Rusko nebo nikdo.

A ty konspirace o nějakém placení žoldáků si už konečně vyprávějte někde pod peřinou, nelezte s tím na veřejnost, akorát se ztrapňujete. Člověk má pocit, že když vleze někam na českou diskuzi, tak tam jsou všichni z diplomatických kruhů, že maj tak zaručené informace. Jenže v Česku se už tak nějak zvyklo spoléhat se na mýty a polopravdy, které mezi lidma kolují. Když člověk požaduje nějakej důkaz, tak nikdo neodpoví a stále se spoléhá na svojí barvitou domýšlivost, přičemž si hbitě dokáže zvolit "svojí" zlatou stranu a podle této strany hezky nestraně domýšlet.

Co by jako měli dělat? Ty konflikty vznikají z místních problémů nebo si snad nepamatujete, že několikset tisíc lidí demonstrovalo v Kyjevě kvůli vlezdoprdelství Janukovyče? Na Ukrajině tenhle problém doutná už dlouho a USA na tom nemaj žádnej podíl, přestaňte zase fantazírovat. V Evropě byly konflikty běžné, skoro je až zázrak, že většina Evropy žije tak dlouho poklidně. Nějaké lokální konflikty na periferiích se daly čekat a i v budoucnu budou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.14 09:04

Na Ukrajině problém doutnal, fašisté byli cvičeni v Polsku, Německu, Lotyšsku ... Kličkova strana Udar byla v podstatě založena a financována v Německu.

O vstupu Ukrajiny do EU se mluvilo a jednalo mnohokrát. Nejbližší termín vstupu byl 2024. Jaký vliv mohlo mít odmítnutí šílených podmínek Janukovičem?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 06.05.14 12:19

Konspirační teorie českých fantasmagorů z obýváků pokračují. Proč nepíšete knihy? Takové příběhy by se mohly dobře prodávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.14 12:26

Vše o čem píši zveřejnily i naše sdělovací prostředky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.14 05:56
avatar

Bohužel mám přesně stejný názor.Vše na Ukrajině probíhá podle scenáře CIA.Vrátili moc Banderovským bandám,které vraždily Židy a Poláky za druhé světové války.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: bmbx®
Datum: 06.05.14 11:08

Je to tak jak píše megacruiser, já jsem o tom přesvědčen od začátku a to jak se to dál vyvíjí to čím dál tím víc potvrzuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.14 12:22

Ne, nebude. Ani jedna strana nejsou takoví idioti, aby něco takového rozpoutali. Nicméně i přesto doporučuji Austrálii. Je tam pěkně, je dostatečně daleko a navíc za oceánem. Akorát budete mít Vánoce v létě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 17.02.15 22:06
avatar

Co na to říkáte? - Pocit bezpečí je iluze, v podstatě už jsme ve válce, varovali čeští odborníci http://www.novinky.cz/domaci/…varovali-cesti-odbornici.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.15 12:32
avatar

No, přepokládám, že naše bída začne okolo roku 2016-2017, někdo přece bude muset zhynout, aby vypudil protisionistický islám, ne? Nebojte, dojde na to, když už někomu dochází bohatství a pocit bezpečí, tak si ho vždy musí nějak vybojovat, viz 1. a 2. světová válka (samozřejmě budou umírat nevinní lidé, a kdo se bude smát a kasírovat?) Uvidíte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.