Plesnivý chleba

Od: Datum: 12.02.14 21:07 odpovědí: 5 změna: 12.02.14 21:27

Dobrý den, snědla jsem plesnivý chléb nevšimla jsem si toho ..může se mi něco stát? Co mám dělat ..prosím poraďte..mám strach

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.02.14 21:10

Buď v klidu, to přežiješ ! Jestli už ti bylo 18, dej si prcka něčeho ostřejšího.

Datum: 12.02.14 21:10

Co by se vám stalo? Jako zpátky to už nedáte, ale příště to fakt nedělejte, plíseň je karcinogenní. Ale z jednoho jediného užití se vám určitě nic nestane. Jen to nedělejte pravidelně.

Od: pepr®
Datum: 12.02.14 21:12

Záleží jak moc byl ten chleba plesnivý. Jelikož sis toho nevšimla, tak nejspíš moc ne. Takže nejspíš Ti nebude vůbec nic, maximálně špatně od žaludku.

Od: morpf
Datum: 12.02.14 21:14

ja kdysi sezral z jedny strany uplne zelenej skoro celej krajic chleba.. samozrejme to byla spodni strana na kterou sem se nedival... ale jsem tu do dnes takze se asi nic nestane

Datum: 12.02.14 21:27

Klíiideeek, víte co všechno sníte v běžně prodávaných potravinách?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.