Pavel Novotný a jeho neverbální komunikace

Od: Datum: 08.04.14 20:43 odpovědí: 6 změna: 09.04.14 00:09

Co si myslíte o neverbální komunikaci na ČT24 v hydeparku (běží zrovna teď).

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/

Pokud sem příjdete později tak se podívejte na záznam. To stojí za to. Už dlouho jsem nevidět tak podivný výstup josta v TV. Pořád se ošívá, nedokáže rovně sedět, opírá se dozadu dopředu, hlavu nedokáže držet rovně a ruce drží založené jak kdyby byl ve svěrací kazajce. Zajímalo by mě co znamenají tyto neverbálí signály. Vím jen že je hodně neklidný, napjatý a je v obranném postoji. Ale proč? Nikdo na něj neútočí.

doplněno 08.04.14 20:45:

korekce chyb: neviděl; výstup hosta v TV

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.14 20:46

Dělá pro bulvár a to mluví zavše :-D

Datum: 08.04.14 21:08

Jasně, ale i tak bych rád analyzoval jeho řeč těla. Pořad jsem neviděl takže si počkám na záznam, díval jsem se jen o přestávce, ale tohle mě zarazilo. Vypadal hodně nejistě, jakoby byl v nějakém hodně nepříjemným vnitřním rozpoložení. Asi mu to nesedlo. Je zvyklý že on je to on kdo sleduje lidi, dneska lidi sledovali jeho.

Datum: 08.04.14 21:32

Nedíval jsem se, jen jsem to částečně poslouchal. Připadalo mi, že se moderátor choval dost povýšeně a jednal s despektem.

Datum: 09.04.14 00:09

Možná, jestli to tak bylo, pak to mohla být moderátorova reakce na hostovu řeč těla. Upřímně řečeno, kdybych byl na místě moderátora, tak bych nejspíš reagoval taky s despektem, protože jeho reakce ve mě vzbuzovali dost negativní reakci. Myslím, že s tím člověkem není něco v pořádku.

doplněno 09.04.14 00:09:

vzbuzovaly

Datum: 08.04.14 21:36

Je to primitiv a kdo ví, na čem jede...

Ovšem možná mu křivdím a je pouze roztržitý...

Hra těla souvisí úzce s psychikou.

Datum: 08.04.14 21:37

Protože lže a i když si hraje na frajera, boháče a toho, co si může všechno dovolit, tak dobře ví, že ho dost lidí nemá rádo a kvůli svým jednání a výrokům je v potenciálním ohrožení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.