Jízda na koni v okolí Lysé nad Labem

Od: Datum: 10.03.14 20:09 odpovědí: 2 změna: 10.03.14 23:34

Zdravím, hledám jedno místo v okolí Lysé nad Labem (možná i pár desítek kilometrů od ní, směrem spíše k Praze, LnL je jen přibližný orientační bod), kde jsou nějaké stáje s koňmi. V názvu toho místa je slovo "zámek", ovšem zda je to u/v opravdovém zámku či jen u nějaké vesnice která se tak jmenuje, to nevím.. Celkem to potřebuji zjistit, tak doufám, že to místo bude někdo znát :)

doplněno 10.03.14 20:12:

A zámek Ctěnice to není :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.14 20:24
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.14 23:34
avatar

Je možné, že hledáte zámek Bon Repos. Od Lysé nad Labem je to cca 7 km, vesnička (součást Staré Lysé) se jmenuje Čihadla. Na kopečku nad Čihadly je zámek. Je tam moc pěkně, posílám odkaz.: http://www.zamekbonrepos.cz/. V záložce "Služby" pod "Relaxace" je mimo jiné i nabídka jízdy na koni. Stáje jsou přímo v areálu zámku. Zámek není běžně přístupný pro prohlídky, přímo uvádějí že: Návštěva objektu je možná pouze po telefonické domluvě. Kontakty jsou na stránkách.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.