Jak zaplatit SIPO z kreditky citibank life

Od: Datum: 02.02.14 13:42 odpovědí: 4 změna: 03.02.14 08:56

Byla mi nabídnuta kreditka od citibannk s 2% slevou na platby z této kreditky a další výhody. Při telefonní nabídce mi bylo řečeno, že můžu z této kreditky platit i SIpo, ale jak tuto platbu sipa nastavit. Děkuji za odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.14 17:04

Nastavíte to tak, že si lístek SIPO vezmete sebou a zajdete do banky k okýnku.

Datum: 02.02.14 20:29

děkuji za radu

Datum: 02.02.14 22:57

Platbu sipo nastavíte v internetovém bankovnictví. Ale pozor, kreditka je dobrý sluha, ale zlý pán.

Datum: 03.02.14 08:56

Štírečku, jednou jsem si začala vyřizovat bankovnictví na netu. Pak jsem uznala, že bez toho můžu úplně klidně žít. Vždycky, když slyším, jak nějaký svinský virus lítá světem a vysává účty, zatetelím se štěstím a snad i trošku hrdostí, že na mě a můj poloprázdný účet je v bezpečí, protože jsem byla prozíravá. :-D :-D :-D A když příjde mimořádný účet, vyplním příkaz na pultíku v bance a hodím do schránky. A jdu spokojeně domů. 3 minuty + procházka ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.