Zkušenosti s In Time Kurýr

Od: Datum: 12.02.14 11:23 odpovědí: 30 změna: 05.12.16 08:32

Pěkný den, mám za sebou poměrně nepříjemný hovor s kurýrem této společnosti. Dnes mi měl mezi 11-15h doručovat balík na dobírku, volala jsem mu, že po 11:30 musím odjet do práce a vracím se někdy kolem čtvrté. On to prý teď nestihne, ve čtyři už je v depu a zítra mi nezaruší, že do těch 11 přijede. Tak jsem se mu snažila vysvětlit, že opravdu není moje vina, že musím do práce, načež se mi dostalo poměrně arogatní odpovědi, že on taky chodí do práce a balíky taky převezme. A že prý snad mám rodinu (půlka v práci, druhá půlka na horách) a sousedy (kteří taktéž pracují a balík na dobírku jim rozhodně nesvěřím). A že jsou lidi, co si to prostě umí zařídit. Musela jsem se docela držet, abych mu neřekla něco nepěkného, a nakonec prý balík předá kolegovi a ten mi ho zítra hodí do práce, proč jsem to jako neřekla hned.

A tak se ptám - má někdo zkušenost s touto firmou? Měla jsem jen smůlu na řidiče, nebo si příště raději zvolit někoho jiného? S ČP a zatím i PPL jsem naprosto spokojená, na In Time jsem našla kladné ohlasy, ale jsem velmi zklamána přístupem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 12.02.14 13:08

Já mám s in-time jen ty nejlepší zkušenosti. A dohodnout jiné místo doručení jde s většinou přepravních společností. Kromě ČP. U té nejde nic.

Datum: 12.02.14 13:17

Vidíte, Zabu, a zrovna u ČP mám skvělého balíkáře, který se po domluvě staví ještě jednou, když nejsem dopoledne doma, anebo si ho můžu chytit ve městě. Vždy s úsměvem, i když potřetí v týdnu hopká k nám do patra.

Datum: 12.02.14 13:26

Dobrý den, InTime mi také často doručuje balíky, neměla jsem s nimi nikdy žádnou nepříjemnost. Asi se jim tam nachomýtl arogantní řidič... Každopádně přeji, ať to šťastně vyřešíte:)

Datum: 12.02.14 16:36

Děkuji, mně právě doručují poprvé. Nechala jsem si tedy peníze v práci, kam to měl zítra přivézt jiný kurýr a hleďme, před pěti minutami zvonek a venku stojí nasraný kurýr č. 1. Prý to teda stihl. Přijel asi šest minut poté, co jsem dorazila domů já.

Příště asi raději zvolím PPL.

Datum: 12.02.14 16:57

in Time dobírku jsem využil již mnohokrát a nikdy nejmenší problém vždy vyhověli přesně tak jak jsem potřeboval ať už na té jejich lince nebo se samotným kurýrem, nikdy nebyl problém, nikdy žádné ubouchané rohy, odřené balíky a podobně (narozdíl od ČP) .. moje spokojenost je maximální, doručení, přístup, vše ..

Datum: 12.02.14 17:08

Děkuji, to zrovna u jednoho z balíčků nemohu potvrdit, má spláclé rohy a jednu stranu ohnutou. Naštěstí to ničemu nevadí, uvnitř jsou měkké poddajné bublinkové obálky:)

Od: pavell
Datum: 08.10.14 19:39

Bohužel za mne špatné. Kurýr hovořil špatně česky, byl velmi neochotný a domluva žádná. Zítra mne čeká další kolo tak uvidím. Třeba pojede někdo jiný. Byla to moje 1 zkušenost s in time a špatná.

Datum: 29.10.14 21:03

Děkuji, evidentně nejsem jediná.

Datum: 13.11.14 14:57

Tak, dnešní nová zkušenost s touto společností, vybrána odesílatelem. Byla jsem na školení, po něm jsem 13:04 objevila nepřijatý hovor z času 12:40. Věděla jsem, že má kurýr přijet, chtěla jsem se domluvit na setkání ve městě, pokud je to možné. Jaké bylo moje překvapení, když mi kurýr řekl, že mi balík nechal u souseda, jediné štěstí, že tento je fajn a bezproblémový. Po návratu domů se na mě ze schránky smálo oznámení, že zásilka byla předána sousedovi v čase 13:05, tedy údajně asi tři minuty minuty předtím, než jsem přišla domů a ve stejném čase, kdy jsem kurýrovi volala, že jsem pár minut od domu.

Nechápu, jakým právem může kurýr můj balíček dát cizí osobě bez toho, aniž bychom se na tom dohodli. In Time se opravdu vyhnu obloukem.

Od: babangida
Datum: 25.11.14 08:05
Intime nikdy vice. Pokousel se mi ukrast balik, ktery uz byl zaplaceny. Nebyt x- telefonatu, tak jsem balik nemela.
Od: sla
Datum: 15.12.14 13:43

Už nikdy INTIME!
První pokus o doručení s tříhodinovým spožděním (Pátek - 18 hodin). Zavolali jako by nic, že stojí před barákem. Já (blbec) jsem se omluvil že nemůžu dolů, protože jsem doma sám se dvěma dětmi (8 měsíců a 3 roky) a jestli mi můžou balíček přinést - 3.patro, výtah, no problem? Omyl, následoval možná 10 minutový telefonát kdy jsme se dohadovali, proč to nelze, že je to placená služba, chtěl jsem i doplatit za donášku, ale nakonec mi bylo řečeno že si mám děti oblíct a přijít dolů! Což jsem odmítl a řekl ať dovezou balík v pondělí.
V pondělí tedy už konečně skutečně intime, ale s podobným scénářem. Tentokrát ovšem byla doma manželka, já jsem byl v práci.
Současný stav je takový, že zítra předpokládám bude třetí neuspěšný pokus :)
Kdokoliv jiný - PPL, DHL, dokonce i Česká pošta atd. neprosto bez problémů, bez jediného slova, pokud je někdo požadá, tak donesou blíček kdykoliv kamkoliv.

Od: sharus
Datum: 17.12.14 15:08

dnes mi byl doručen balík přes tuto službu In time. Byla to již druhán zkušenost. Ta první byla poněkud zvláštní, měli mi poslat sms že převzali balík a kdy jej doručí. Zpráva nikde a najednou mi píše švagrová že balíček již doručili, měla jsem opravdu štěstí že byla doma, jinak bych balíček zřejmě nedostala.

Druhá, dnešní zkušenost je poněkud horší. Sms mi sice přišla, ale pak řidič byl poněkud, podrážděný. Zvonek zřejmě nezná, mlátil mi na okno jak kdyby hořelo. Já byla po noční tak mi trvalo než sem se vzbudila. Když jsem okno otevřela balíčem mi hodil do okna. Bez pozdravu jen se slovy to je vaše...a nazdar nasedl do auta a zmizel.

Tak co je tohle za jednání? Mlátit nejprve na okno a potom to mě hodit? Balíček ještě ke všemu nebyl na mé jméno,což si ani neověřil, jestli to dává správné osobě...

Již nikdy více...

Datum: 17.12.14 15:20

Ono je ale rozdíl doručení firmou In Time a firmou In Time Kurýr. První sídlí ve Zdibech, druhá v Praze Holešovicích. Já se přiznám, že jsem měla velký problém s doručením zásilky od In Time. S přístupem některých operátorů jsem byla velmi nespokojena a pokud to půjde, tak tato firma už nikdy.

Od: nnikdo
Datum: 05.09.15 11:36

Máte pravdu. každý kdo přispěl do této otázky upřesnit, jestli se jedná o tuto firmu, nebo o tuto firmu

Mě samotného by to zajímalo. Protože Intime k nám jezdí jednou až dvakrát měsíčně a nikdy žádný problém. Teda, pardon, až na rozbité, špatně zabalené zboží.

Od: gh
Datum: 18.12.14 10:55

Objednala som si tovar. Bohužiaľ nemala som na výber - jediný dopravca bol IN TIME. Balíček mali doviesť 16.12.2014 medzi 16:00 - 19:00 hod. Čakali sme do 20:30, potom sme volali na číslo kurýra. Zásielka nebola doručená, pretože kurýr mal inú cestu! Nežiadala som o žiadny iný termín doručenia i napriek tomu, je poznačené, že som žiadala o zmenu termínu! Na základe telefonického dohovoru mali zásielku doručiť 17.12.2014 do 11:00 hod. Nestalo sa tak. Ďalšia SMS, že balíček dovezú 17.12.2014 medzi 16:00 - 19:00 hod. Samozrejme včera zas podľa avízovanej správe nebol balíček doručený do 19:00 hod. Tak som opäť volala kurýrovi, ten mi to zdvihol a zrušil - viac sa už neozval. Zavolala som dispečerovi IN TIME, tam som samozrejme nič nevyriešila. Paní mi len povedala, že sa mi kurýr ozve. Ráno som zistila, že zrejme bola zásielka doručená 23:49 hod. Nevedela som o neskorom doručení a navyše nebudem čakať do pólnoci na prevzatie balíčku!

Takže dneska budem čakať už 3 deň na doručenie balíčka, snáď sa dočkám medzi 14:00 - 17:00 hod.

IN TIME - už nikdy viac! Musím podotknúť, že som objednávala tovar už cez rôznych dopravcov ako PPL, DPD, Gies, Česká pošta a nikdy som nemala takéto problémy s doručením.

Od: mirka*
Datum: 18.12.14 15:46

Je to divné tento měsíc už mi Intime přivezli 3tí balíček, všechno v pořádku nemůžu si stěžovat ani v nejmenším. Den předem mi pošlou SMS, že už převzali balíček, ráno mi pošlou SMS, že ho doručí od 12 do 15 hod. Asi 10 minut před doručením znovu SMS že už je na cestě at si připravím peníze. Za 10 minut zvonek, otevřu barák, pošták vyběhne i s balíčkem k bytu, kde mu předám peníze on mi balík. Dám malou diškréci, on zdvořile poděkuje popřeje hezké Vánoce a hotovo! Při odchodu už volal dalšímu zákazníkovi, že za 10 minut dorazí. Já jsem dost pes a nenechám si všechno líbit, ale s touhle službou Intime jsem moc spokojená. Řidič pokaždé jiný, ale všichni zdvořilí.

Od: dominika1989
Datum: 04.09.15 18:56

Dobrý den, tak i moje zkušenost s přepravní společností InTime je dost negativní. Balík mi měl být doručen 2.9., s tím že to bude mezi15 - 17h,přišla sms i email a tak jsem čekala. Bylo 16.45h,když jsem volala řidiči,jestli tedy dorazí, na to mi řekl,že tak do jedné hodiny tam bude. Řekla jsem mu že já doma nebudu, ale na udané adrese bude někdo kdo to převezme...Odpověď, že není problém, tak už jsem to neřešila. Bohužel po návratu domů jsem zjistila,že balík nikde. To bylo asi 18:30h, zkusila jsem zavilat znovu na číslo řidiče,ale nikdo mi to nezvedl. Tak jsem se podívala na sledování zásilek a tam jsem se dozvěděla, že zásilka nebyla doručena, protože nikdo na adrese nebyl přítomen! Tak jsem napsala na email dispečera společnosti s tím,že zásilka nebyla doručena protože nikdo nebyl doma, což prostě nebylo možné. Přišla mi odpověď s tím,že se omlouvají za komplikace a zásilku odešlou následující den. Tak se taky stalo, nicméně se stejným výsledkem a na sledování zásilek opět bylo udáno, že na adrese nikdo nebyl přítomen a že mi volal řidič a já nezvedám telefon, což mě rozčílilo, jelikož to bylo opačně,na adrese jsem byla a telefon mi nezvedal řidič. Opět email dispečerovi, opět to samé, a dnes čekám zase. S jednou změnou,podle tel.čísla změnili řidiče, který má ale bohužel vyplý telefon, takže zásilka zase nikde! Opět píšu zase na dispečera a jsem zvědvá na reakci. Takže za mě?Už nikdy společnost InTime, to si radši počkám na ČP!

Od: marketixa
Datum: 05.11.15 14:01
Tak bohuzel pridavam se k uzivatelum s negativni zkusenosti s In Time. Meli mi dorucovat balicek 27.10. s tim ze rano pouze prisla sms ze byl balik predan kuryrovi. Dalsi sms s alespon pribliznym casovym rozmezim kdy uz neprisla. Cca v 15 h jsem nasla zmeskane volani z 14:40, takze v 15:05 jsem volala zpet. Kuryr mi to zvedl s tim ze byl pred domem, ale uz odjel, protoze jsem to nezvedla. A ze dorucovat znovu budou nasledujici prac.den. Takze 29.10. Jsem znovu cekala na kuryra. Cely den se nikdo neozval, zadna sms ani volani. Vecer v 21 h mi to uz bylo divne a podivala jsem se na sledovani zasilek. K memu prekvapeni tam bylo uvedeno ze se pokusili balik dorucit v 18:50 na adrese a telefon nezvedam. Coz byla samozrejme lez protoze tou dobou jsem koupala syna a telefon mela cely den u sebe a nahlas abych zachytila kuryra. Volala jsem tedy na zakaznickou podporu, kde byla mila ochotna pani, ktera se omluvila a doruceni preobjednala na 2.11. Ovsem 2.,3. ani 4.11 NIC! Az 5.11. mi prisla sms ze budou dorucovat, opet bez uvedeni casoveho rozmezi. To snad mysli ze clovek bude sedet cely den doma a cekat na kuryra? Kratce pred polednem telefon ze kuryr stoji pred domem. Ja samozrejme jako vetsina lidi tou dobou v praci. Takze zase nic, uz na treti pokus. Kdyz jsem se kuryra ptala kdy to tedy doruci, rekl ze nevi jak mu to vyjde a ze se ozve. Tak jsem tedy vazne zvedava kolik pokusu jeste nez konecne balicek dostanu.
Tato sluzba za me tedy fakt tragedie! S PPL, Geis, DHL atp. vzdy doruceni max. na druhy pokus.
Od: 20ka
Datum: 26.11.15 19:08

S In Time bohužel spokojen nejsem. To, že vám oznámí až v 9h. ráno daného dne, že mezi 10-13h. vám budou doručovat vaši zásilku, považuji za fatální chybu. Pro každého normálního pracujícího člověka, je to v tuto dobu nemožné. S nepříjemným a arogantním kurýrem se za žádnou cenu nedalo domluvit na alespoň o něco pozdější hodině doručení. V případě obeznámení s časem doručování alespoň den předem, bych byl schopen se podle toho zařídit, ale hodinu před doručení, už s tím opravdu nic neudělám. Naštvaný kurýr nakonec předal zásilku sousedce. Za mě, IN TIME už ne

Od: sm
Datum: 06.12.15 11:43

Rozhodně nedoporučuju. Samé problémy a také drzý řidiči. Čekala jsem na jeden balík 14 dní, na druhý týden, vyslechla jsem si, že se porouchalo auto a pak také na sledování zásilky napsali, že jsem nebyla doma, proto mi balík nebyl doručen, což byla lež. Praha

Datum: 06.12.15 13:16

s intime žádná dobrá zkušenost.. tento rok 2 balíky a pokaždé se jejich název naprosto minul účinkem... dohoda dosti složitá.. naprosto mě iritujou zprávy typu doručíme vám balík dnes od 12 do 17.. jako kde jsme? jsem snad nějaký důchodce, abych čekal celý den doma, než se uráčí přijet? proto volím ppl u které vím, že doručují kolem oběda, takže klidně si to mužu nechat poslat i do práce bez rizika, že tam budu trčet bůh ví jak dlouho ještě po pracovní době nebo se s nim dohadovat po telefonu na jiném řešení.. no a druha možnost je balík na poštu..

Od: alenak
Datum: 11.12.15 03:24

Dobrý den,

také já mám velmi negativní zkušenost s touto firmou. Informace o době doručení byla nejasně formulovaná, pak mi kurýr volal, že mi veze zásilku. Čtvrt hodiny mě nechal stát před domem a jen stál a telefonoval, nakonec zásilka vůbec nebyla pro mě. Moji zásilku podle termínu nedoručil, nikdo mi posunutí termínu neoznámil a na stránkách jsem se dočetla, že bylo doručení posunuto na přání příjemce! Na stížnost e-mailem nikdo nereagoval. Kurýr dorazil až další den, dělal, že se nic nestalo a ještě mi vrátil míň. Už nikdy více!

Od: michaelus
Datum: 11.12.15 14:19
Já mám taky negativní zkušenost. Včera mi přišla SMS, že balíček mi kurýr doručí kolem 11-13h. Nikdo samozřejmě nepřijel a tak kolem 15h volám kdy teda kurýr přijede. Odpoví mi že teď toho má moc,ale že dorazí kolem 18h. Opět nikdo nepřijel a ani se nikdo neozval.
Druhý den (dnes) se nikdo neozval, tak tam znovu volám já kolem 14h a řidič mi řekne že to dnes bohužel už nedorazí. Ani se nezeptal na adresu a řekl že zítra (sobota) jezdí taky. Co se týče domluvy a rychlosti tak se službami konkurencí se to nedá srovnávat.
doplněno 12.12.15 18:32: Tak je sobota a přijde mi SMS, že balíček dorazí kolem 11-13h.. ve 12h řidič volá,že to dnes nestihnou že mají poruchu na autě a že až v pondělí to doručí. Říkám jasně katastrofální.
Od: xxpl
Datum: 05.12.16 08:32

Toto jsem měl podobné.. A nakonec zásilka byla rozbitá a já byl odesílatel tak že už dlouho čekám na proplacení škody..

Datum: 11.12.15 14:40

Balík mi doručovali 2x a vždy bez problému. Ale je fakt že jse na ně slyšel celkem dost negativního.

Od: sk
Datum: 04.01.16 13:58

Tiez sa pridavam k tym, ktori maju katastrofalnu skusenost s touto spolocnostou. Aj ked dotaz je uz starsieho data, mozno pomozem tym, ktori hladaju referencie . Ich sluzby som vyuzila dvakrat a oba razy to bol prepadak. Tentokrat mi dorucuju balik tyzden, a stale ho nemam. Ako to tu citam, tak skusenost, ze kuryer napise odkaz, ze zakaznik nebol zastizen a on sa mu pokusal dovolat, pricom to nie je pravda, tak je u tejto spolocnosti beznou praxou. S manzelom sme boli cely den doma, mali zapnute telefony, cakali na kuryera, nikto nezvonil ani nevolal. Zavolali sme na centralu a slubili,ze balik odoslu dalsi den. Dalsi den zas nic, tak sme im volali a tentokrat mali technicky problem, slubili balik dorucit dalsi pracovny den. A zas nic, nikto neprisiel,nevolal. Opat telefonat na centralu, a zas rovnaka formulka,ze balik bude doruceny dalsi den. Operatorka spominala nieco v tom zmysle,ze co chcem, v tomto case...Myslela asi prelom roku, ale to si asi splietli predmet podnikania, dorucovanim sa predsa zivia, tak by ich prelom roku nemal zaskocit. A najma, ak toto obdobie zvladlo bez problemov PPL, GEIS aj DPD, na prvykrat a bez zbytocnych obstrukcii. Ceska posta je tusim lepsia, ako tato spolocnost, ktora evidentne nezvlada napor prace a ma kapacitne problemy. Este bola "vtipna" poznamka operatorky, ze pri mojom baliku maju poznamku URGENT. Neviem si predstavit, ako dlho dorucuju Ne-urgentne zasielky...

Datum: 04.01.16 22:02

In-time a Geis asi nejhorší přepravci co znám a mám špatné zkušenosti.Vedou PPL , DPD a GLS.

Od: firen
Datum: 01.02.16 21:55

Dobrý den,
po zkušenostech, kdy jsem pro tuto firmu pracoval bych absolutně nedoporučoval. Kromě toho, že dispečeři kolikrát absolutně netuší, co mají dělat a jsou naproto arogantní, v hlavní hale, kde se roztřiďují balíky to chodí stylem: "Hoď mi ten balík, je jedno když spadne a něco se tam rozbije". Do balíků se tam běžně kope, nebo se přejíždí paleťákem. Samozřejmě záleží na lidech, ale bohužel v této společnosti to chodí takto. NIKDY bych si od nich nenechal nic přivézt, ikdyby to bylo nerozbitné. O tom, že při vysokém počtu balíků se často nedá stihnout objet všechny adresy a někteří řidiči pokud nemají na adresu více balíků vůbec na takovou adresu nejezdí, jen když to mají při cestě...

Od: justina
Datum: 09.03.16 20:50
Musim souhlasit... Dva roky jsem tam byl,depo brno...
Od: xxpl
Datum: 05.12.16 08:30

IN Time společnos v žádném případě nedoporučuji.. poškodí zásilku, ano to se může stát, ale pak nastane situace kdy vám mají proplatit již zaplacenou dopravu a pojistku balíku.. A nic.. Dělají že nejsou a jediná cesta jak dostat své peníze je soud.. IN TIME NE!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.