Nejde mi hlubší spánek

Od: Datum: 02.02.14 10:20 odpovědí: 7 změna: 18.04.14 16:42
avatar

Ahoj. Zdá se mi že poslední dobou nemůžu upadnout do hlubšího spánku (každou chvílu se budím a zdá se mi třeba 5 i víc snů za noc,dřív se mi jich tolik nezdálo ani za rok :D ) Nevíte jak se dostanu do hlubšího spánku abych se pořádně vyspal? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.14 10:29
avatar

To je vpořádku. Sny jsou na to, aby se mozek zbavil balastu, přetlaku. Aby se srovnal s tím, co ho trápí, leká. Sny jsou takový Cleaner. Vyčistí pc, kterým mozek vlasně je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 02.02.14 10:36

při erotickém snu se dá zbavit i přetlaku,ale v něčem jiném :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.14 10:57
avatar

Tak to je fajn,to potřebuju :D :)

doplněno 02.02.14 11:00:

to bylo k první odpovědi :)

Od: ivulenka*
Datum: 02.02.14 23:48

Těmi sny se čistí podvědomí: že jsme prožili nějakou stresovou situaci a zůstaly nám z ní emoce, a ty se ve snu vybijí, ten popisovaný přetlak z přemíry emocí, jak ta prožitá záležitost byla pro nás silná a v důsledku toho vznikla blokace energie, tak se ve snu ty emoce uvolní. Kdybyste se cítil nevyspalý, unavený, tak by pomohlo odblokování těch emocí, dát si otázku, jaký přetlak Vás trápí, nečekat na odpověď, položit si to jakoby dovnitř, ptát se toho podvědomí, no, a pak jak budete v klidu se ta kdysi stresová situace otevře a Vy ty emoce prostě vybijete v bdělém stavu. Třeba já mám postiženého syna a po telefonu mi řekli, že to je moc zlé. Měla jsem afekt skočit s ním z okna. Máme naštěstí ještě dceru, a přišlo mi: "Jana": že bych zničila nejen svůj život, i život syna, ale nechala bych tady dceru s nemocným manželem (má za sebou několik psychóz). No, a teď, jak jsem se s tím vším nějak vypořádala, se mi to celé několikrát vracelo: a vždy mohutně děkuji, že dcera vlastně zachránila život mě i synovi: proto chápu sebevrahy: oni neměli nějakou dceru, která by je z jejich úmyslu tu stresovou situaci ukončit sebevraždou, odradila: tenkrát jsem to pojala, že mám žít už proto, aby dcera měla matku! Až postupně mi to celé docházelo a dochází, jakou pitomost bych provedla! No, tak Vám se to čistí v těch snech. Mnoho pohodičky

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.02.14 16:00
avatar

Tak těžké jako vy to nemám,to se musím přiznat,ale nad sebevraždou sem pár týdnů taky přemýšlel,ale asi sem neměl odvahu,nebo spíš chci vědět jak moje problémy dopadnou.

U mě to bude tím že sem narazil na podvodníka při koupi auta,to sem udělal blbost i já že sem to koupil,ale prostě nebyla žádná podpora od rodiny,nebo od někoho,akorát mi připomínali jakej jsem vůl a podobně (nebudu sprostej). Taky to že jsem byl sám (bez holky) a nedařilo se mi nějakou slečnu najít (nebyla příležitost). Před pár dny se snad zadařilo,ale s tím autem to budu muset nějak zkousnout no :)

Od: ivulenka*
Datum: 03.02.14 20:40

Víte: co nezabije, to posílí. Když se na to podíváte tímto pohledem, tak jste dnes díky tomu silnější: ustál jste tu situaci. Kdyby byla podpora děvčete nebo rodiny tak nebudete tak silný jako dnes. Představte si láhev a v ní půlka, třebas mléka, to je fuk čeho. Optimista řekne: "To je báječné, ještě mám celou půlku láhve: já se mám". Kdežto pesimista: "Hergot, zase už je půlka vypitá, to je hrůza, život je tak těžkej, nic se mi nedaří,...". KOMU se půjde životem lépe? A aby z Vás byl ten, komu se jde hladce, tak proto jste prožil tu popsanou situaci: posílila Vás, víc si věříte, a kdyby přišla ještě těžší krize, tím, že jste zvládl tuto, jste posílený zvládnout i jiné situace ve svém životě. A tím můžete za vše vlastně poděkovat, viděno tímto úhlem pohledu, no ne? Mějte se . Ivča

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miriamsta*
Datum: 18.04.14 16:42

Čau, něco podobného jsem měla o zkouškovém - hodně věcí na mysli, lehký spánek, časté zvláštní sny apod.

Je to hodně o stresu, mozek je přeplněn a usínáš asi často s pocitem víření mysli a tak... Mě hodně pomáhalo se před spaním hodně vyklidnit. Takže rozhodně nějaký bylinkový čaj (heřmánek, meduňka), třeba i vana, knížka nebo tak.. Něco aby mě to nenutilo se stresovat a tak...Docela mi pomáhaly i bylinkové prášky Dormian rapid a levandulové aroma.

Spalo se mi taky líp, když jsem měla postel u otevřeného okna.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.