Jsem chlap v přechodu? Věkem ano

Od: Datum: 31.01.14 17:59 odpovědí: 12 změna: 03.02.14 14:21

Zřejmě mi na hlavu dlouho svítilo sluníčko. Mám kamarádku, dvakrát rozvedenou, a už je zase vážně zamilovaná do nějakého chlapa. Je na vrcholu štěstí. Já jsem jednou ženatý a už vůbec ne zamilovaný. Normálně nenormálně, já jí trochu závidím. Ona si lítá z květu na květ a já žiju ve starém hnízdě. Taky bych chtěl ještě poznat nějakou lásku, (to myslím zcela vážně), ale rozvod je blbost a nevěra asi taky. Jediné, co by mne uspokojilo je další dítě, ale bohužel...

Jsem normální?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hmm
Datum: 31.01.14 18:01

Myslím, že normální nejste.

Od: bmbx®
Datum: 31.01.14 18:16

Říká se, že chlap je v přechodu když mu začne smrdět dámské přirození a vonět práce

Datum: 31.01.14 18:43

Ahoj. Fuj! To se přece nemůže normálně stát!

Datum: 31.01.14 18:47

Jsem v odpovídajícím věku a tato definice se mi moc, moc, hodně zamlouvá. *smich*

Datum: 31.01.14 19:57

Pálí vás dobré bydlo? Vaše kamarádka je čerstvě zamilovaná, tudíž u ní pracuje na plné obrátky chemie. Ta ale časem přirozeně uvadne. No, ale ona asi zase poletí na nový kvíteček, že ano. Jako jste normální, vaše pocity sdílí asi kdekdo v určitém věku. A s tím dítětem proč bohužel? I vaše žena je už v přechodu? Nejen vy?

Od: cuca®
Datum: 31.01.14 20:09

Normalni to je.clovek chce odjakziva mit to co nemuze. Verte mi, i ona kamaradka, pokudcse ve vztahu usadi, pociti casem to same co vy.kazda zamilovanost je bajecna, povznasejici, ale po letech kazdy vztah uvada.

No a co vam bráni rozdmychat ohen ve vasem starém hnizde? Pohodlnost, stereotyp.ne nesoudim, mam to taky tak..takže nabehnete domu s kytickou,vy muzi ani nevite jak to potesi, ale jen tak, ne ve svátek a narozeniny.co vam brani chovat se jako cerstve zamilovany.pokud to doma neni uplne "mrtve".myslim citove.a dalsi dite? Nedoporucuji pokud neni zajem na obou stranach.vy muzi vidite to roztomile miminko, a my zeny nevyspani, nervy,stres a zadne spolecenske aktivity.takze nenutit.znovu dobývat*pusa*

Od: vis*
Datum: 31.01.14 20:16

Slyšel jsem, že chlap v přechodu začíná preferovat bílý sex...to znamená vyjídání ledničky, abyste nebyl na omylu. *vtip*

Datum: 01.02.14 06:58

Další dítě? To myslíte úplně vážně? Jakože když příjdete z práce, abyste rodinu uživil, stoupnete si nad vanu, vzdychnete, jak krásné dítě máte, ale na to, abyste ho uspal, na to už jste grogy. Na to, abyste v noci k němu vstával, tišil ho? A pak si uvědomil, že jste se ženou nikde nebyli. Ani restaurace, ani dovolená. Protože se s malým dítětem nedá. ;) Proč si neužíváte se svou ženou? Kultura, sport, procházky, výlety. Není čas ani chuť ani finance? A s novým dítětem to půjde? Neblázněte! ;) Dítě není lepidlo, aby slepovalo člověka v osobnost, zebevědomí, spokojenost. A konečně, aby obohatilo vztah a život tak, jak očekáváte. Rozhodně přemýšlejte nad tím, jak zpestříte život celé rodině v tom a s tím, co máte. A nemusí to být ihned Kanáry nebo balet.

Od: ruskymuzik
Datum: 02.02.14 09:53

Lidi jsou různí, zamilovanost časem přejde, pořád to není ideální, časem stereotyp, to je život. Zní to jako klišé, ale asi bych nekoukal jestli má soused trávu zelenější, spíš bych řešil tu svou trávu.

Datum: 02.02.14 15:06

Já si myslím,co lidí by za to dalo,kdyby měli jen jedno hnízdo. Hrát si na mladého,,,to ubíjí ,kolik mužů si chodí nakonec stěžovat ke své bývalé ženě .Buďte rád za to- co máte!

Datum: 03.02.14 14:07

Jste asi starší pán, vidíte, že mládí už je v čudu, všude plno pěkných holek, jen na Vás doma čeká stárnoucí manželka. Uvědomte si, že nejintenzivnější je láska milenecká. Vzpomeňte si, jak jste se chtěl své dívce líbit, jak jste se připravoval na rande, česal, koupal, abyste udělal dojem. Oženil jste se, přišly děti. Následovala láska manželská a rodičovská. To už není takový plamen vášní, ale buďte rád, že ji v sobě máte. Paní se Vám už okoukala, líbilo by se Vám jiné masíčko, ale přiznejte si, že ani Vy nemládnete. A co kdyby Vaše paní uvažovala stejně, jako vy a toužila po nějakém mladém sportovci? Asi byste si myslel, že se pomátla. Má Vás okoukaného a když sedíte v bačkorách a vytahaných teplácích s lahví piva u televize, také by asi ráda něco onačejšího. Možná byste se divil, kdyby to sem napsala tak, jako jste to udělal Vy.

Ale máte, co jste chtěl a co jste miloval. Vybral jste si tehdy sám a roky Vám přibývají oběma stejně. Tak není co řešit. Upravte a zrekonstrujte to svoje STARÉ HNÍZDO, aby se v něm líbilo Vaší ženě i Vám. Udělejte si občas pěkný večer, zajděte na večeři, do kina. Buďte oba upraveni i doma, dělejte si drobné radosti. Vy jí můžete jen tak koupit růži, ona vám něco, co máte rád /třeba uzenáče *smich*/

Nevím, kolik je Vám let, ale asi byste už žádnou mladou k sobě nastálo nesehnal, leda byste měl tučné konto. A na co si dělat problémy. Na to dítě je už asi taky pozdě. Byla by to stejně radost na chvilku, ale pak noční pláč, plínky, dudlíky, sunárek, tišení, koupání... a věřte, co člověk zamlada přeskočí a zvládne jako nic, to dává ve vyšším věku pořádně zabrat.

Zajděte ven a kupte tu růži. Opravdu. A uvidíte, jakou bude mít Vaše paní radost. A sám ji hned uvidíte nějakou neokoukanější, hezčí, usměvavější. Je daleko záslužnější s tím svým jediným vydržet, než, jak píšete, lítat z květu na květ. Vy máte rodinu, která Vás podrží, dotyčná nemá nic. Jen dva rozvody a několik dalších krátkodobých lásek. Co je víc? Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.