Nápad na scénář (divadelní)

Od: Datum: 31.01.14 14:28 odpovědí: 1 změna: 31.01.14 15:08

Dobré studené odpoledne, jak už víte z nadpisu, mám možnost sepsat divadelní scénář (činohra) a chci toho využít. Jelikož mojí hlavou každou chvilinkou prolétávají různé úvahy, sem tam nevyřešitelné, hlavně zajímavé. Něco na tento způsob bych chtěl vytvořit, nějaký příběh, který se týká každého, ale málo kdo si to uvědomí, ocení, nebo dokonce i přizná.

Zrovna když potřebuji vymýšlet, tak mi to nejde, ale když usínám, nebo někam jdu, tak pořád mě přepadají různé myšlenky a úvahy. Prosím, nevíte co Vás tak napadne? Pořebuji tu myšlenku, a na ní jsem schopen stavět příběh a prostředí. Možná vaš nápad použiji, nebo se nechám jen inspirovat a trochu ho pozměním. Budu velmi rád, děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.14 15:08
avatar

Scénárista někdy přepracovává literární dílo do podoby scénáře, někdy scénář vymýšlí celý sám, jindy použije již existující stručný námět, který rozpracuje. Každý z nás má možnost napsat dobrý scénář. Ale je málo lidí, kteří to opravdu dokáží. Ti se ovšem nepotřebují nikoho ptát o čem scénář bude. Říká se, že nejlepší scénář píše sám život. Tak se pořádně rozhlížej kolem sebe a zkus ho napodobit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.