Čeština je nádherná

Od: Datum: 31.01.14 09:14 odpovědí: 14 změna: 10.05.14 16:05
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.14 09:58

A ta otázka? :-D :-D :-D

Datum: 31.01.14 10:03

Volnádiskuze... a co je na nadpisu nádherného?

doplněno 31.01.14 10:17:

Aha! Já jsem blb. Občas pro oči nevidím.

Od: michalov*
Datum: 31.01.14 10:13

Ten nadpis o "Měsíci" v odkaze. ;) :D

Datum: 31.01.14 10:12

Otázka? Proč hned otázku? :D :D ;)

Datum: 31.01.14 10:19

Záleží jestli " Měsíc" bloudil buší,nebo někdo měsíc bloudil buší. Ale Měsíc by asi těžko něco jedl,a taky jak by se do buše dostal.

Datum: 31.01.14 10:35

Třeba horem... spadl a pak bloudil. No a co měl tedy jíst?

Datum: 31.01.14 20:19

Ale no ták! Nekažte to! :D Taková měsíčná noc v buší...co?...Nic? :D Romantika...poezie...pořád nic? :) No je to jako nadpis z nějakého psychotického snu.Prostě je to zvláštní.Malé dítě by si to určitě hned začalo představovat.Chápete? :) Vzpomínám,že když jsem byl malý,jednou jsem byl v koupelně v našem opraveném domě,který mí rodiče předělávali. Stál jsem tam a babička(dej jí panbůh věčnou slávu) tam stála a dohlížela na mě abych se umyl. No a já čučel jak v umyvadle se odtékající voda točí do odtoku,do toho kanálu. A říkám:" Babi,kde tatínek sehnal ty kanály?" A ona: "No kde? Musel je vykopat!" No a od té doby byl pohled do kanálu v umyvadle či ve vaně pro mne záhadný a tajemný.Dodnes jsem nepochopil,kde se ty kánály v té zemi berou. :)

Od: pu®
Datum: 31.01.14 13:16

A já si vždycky myslela, že Měsíc je spíš na palačinky... *sok*

doplněno 31.01.14 20:26:

Michalov, máte pravdu Čeština krásná je a vaše dětská vzpomínka také *houpy* A my určitě nic kazit nechtěli ;) Prostě každý vidíme něco jiného... Takový koulící se měsíc v buši, to je docela vtipná představa *smich* No jo, já asi fakt nejsem romantik *hi*

Datum: 31.01.14 18:01

I Měsíc může zabloudit

Datum: 31.01.14 18:02

jojo, taky mě ten nadpis zaujal - jedl motýly a mlže... *palec*

Od: hop®
Datum: 31.01.14 19:37

Jo, dobrý! *palec*

... jsem chvíli zíral na ten nesmyslný nadpis, než jsem z textu zjistil, že "Měsíc" není podmět... *hi* :-D

Od: jojo*
Datum: 31.01.14 20:24

to je prostě skvělá představa, jak se Měsíc valí lesem, tma, jen trochu světélkuje, sem tam slupne mlže...

Od: annamagdalene
Datum: 10.05.14 16:05

Už je to dost dlouho, co jsem ten nadpis viděla na seznamu, dokonce jsem podle něj malovala obrázek, protože představa Měsíce bloudícího buší, živícího se motýly, je kouzelná :) Tak jsem ráda, že nejsem jediná, koho to napadlo :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.