Jak kulmovat vlasy?

Od: Datum: 11.02.14 17:05 odpovědí: 1 změna: 11.02.14 17:46

Ahooj Chtěla bych se zeptat jak si správně nakulmovat vlasy,jelikož jsem to zatím ještě nikdy nedělala DĚKUJI

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.14 17:46

Záleží hodně na tom, jakého účesy chceš dosáhnout. Jinak já jsem od kulmy přešla zpět ke starým dobrým natáčkám, neničí se mi po nich tolik vlasy,jako po kulmě.Když zadáš do youtube Curling Iron tutorial tak ti vyjede spousta videí, ze kterých si můžeš vybrat, co ti bude sedět. Pokud si chceš vlasy nakulmovat na večer, tak já si je umeju ráno(nepoužívej kondicioner, pokud chceš kulmovat, zjemnuje vlasy a lokny by pak rychle zplihly), dám do nich víc tužidla, navečer vlasy natočím a zafixuji lakem, nebo umyj ráno a nakulmuj večer, vlasy by měli být suché.Vlasy dobře rozčeš, rozděl na prameny, vrchní prameny připevni skřipcem, a začni kulmovat spodní prameny směrem od konečků ke kořínkům.Navíjej pramen po celé délce kulmy, aby se nepřekrýval.Natočené vlasy několik sekud podrž a pak uvolni.Lokny neupravuj ani nelakuj, dokud zcela nevychladnou.Pokud na ně sáhneš dřiv, porušíš jejich tvar a celou formaci.Vlasy si zlehka projeď prsty aby se vytvořily volně splývající vlny, na závěr účes kvalitně zafixuj. Zkoukni třeba tohle video, je to tu hezky vidět,jak také kulmovat http://www.stream.cz/blaho/17981-blaho-8-vlny-kulmou .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.