Malý penis

Od: Datum: 05.05.14 17:33 odpovědí: 5 změna: 06.05.14 20:20

Dobrý den,

je mi 14, za nedlouho 15. Pročítám hodně diskuze na internetu a doslova mě to nervuje. Je pravda, že má 12ti letý kluk 15,3 cm velkej penis v erekci?

Hodně všichni všude píšou, že mají 13-16cm atd a to jim ani není 14.

Je to hodně flustrující. Mám strach také z první reakce mé holky, až dojde k prvnímu sex.styku. Dost mě to trápí. Ale k věci... můj penis má bez erekce 7,4 cm a s erekcí 9,8cm.

Je to dost malé?

Sperma ještě nemám, jen preejakulát.

Všude ve škole říkají jak ho mají velkýho a já jen tohle. Mám ho dost malého a mě to dost trápí.

Přemýšlel jsem i o sebevražde kolikrát, když jsem byl uplně na dně, protože si ze mě dělala jedna parta až otřesnou srandu, i když jsem nikomu nic neříkal.

JE TO HROZNÉ, co mám dělat? Je šance, že dosáhnu 14 cm v erekci alespoň?

Mám děsný strach hlavně z prvního sexu, někdy v 16-17.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asdasdasd
Datum: 05.05.14 17:34

Po pravdě prosím... děkuji dodatečně.

Datum: 05.05.14 17:43

A ty jako fakt věříš výmyslům, co kdo píše na net? *smich**smich* Fakt si myslíš, že ti kluci píšou pravdu?*smich* A ve škole?*haha* Vymýšlejí si a přidávávají, aby byli zajímavý, nic jinýho.

V klidu, ještě porosteš a budeš sílit, penis se vyvíjí. První styk ani holku zatím neřeš, na to je času dost, až to přijde.

Od: sfloms
Datum: 05.05.14 17:43

Za ten čas bych řekl, že to ještě vyroste. Nějak bych si s takovou věcí nedělal starosti, a už vůbec bych nepročítal diskuze, kde se ani ne 14-ti letí kluci chlubí svým 16 cm přirozením (nevím jestli je to nemožné, ale proboha jsou to malé děti, ti by klidně napsali i 1 m než aby napsali že mají sotva 10). Času máš určitě ještě dost.

Od: broue
Datum: 05.05.14 18:58

Můj bývalý přítel (v té době měl 21 let) a taky neměl bůhví jak velký penis a pro mne to žádný problm nepředstavovalo. Pokud se kluk při sexu snaží i jinak, holka si to užije i tak ;) pro orální sex je to možná ještě výhoda, holka se nebude dávit :)

Od: hop®
Datum: 06.05.14 20:20

Čau, hele, jsem trošku sexuálně ulítlej na mladší kluky, a věř mi, že trošku dokážu posoudit velikost přiměřeně věku.

12-tiletej kluk s penisem přes 15cm je fakt extrém, v tomhle věku jsem viděl něco přes 10cm v erekci a to byl cikánek, a o tomto etniku je známo, že jsou v průměru více a dříve vyvinutí, než my, domácí Češi.

Pětadvacetiletej kluk s osmi centimetry při ztopoření také existuje - toho už chápu, že je ze svého rozměru nešťastný.

Skoro 10cm ve čtrnácti letech odpovídá běžnému průměru, a také si uvědom, že když Ti začne růst později, tak většinou vyroste víc, než Tvým vrstevníkům, kterým se začal zvětšovat dřív.

A na závěr jeden vtip:
Přijde dědeček k doktorovi a stěžuje si, že už mu tolik nestojí, a že všichni jeho kamarádi stejného věku se v hospodě chlubí, kolikrát denně uspokojují svojí manželku.
A doktor mu na to odpoví: "Tak se chlubte také !"

Pochopil jsi ten vtip? ;)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.