Popruh - co je to za materiál?

Od: Datum: 08.03.14 17:42 odpovědí: 6 změna: 11.03.14 07:08

Dobrý den prosím můžete mě někdo říct co je to za materiál z kterého je vyrobený popruhy připadá mě to jako textil s gumou. A kde bych to mohl na internetu koupit . Předem moc děkuji Ivan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 08.03.14 17:56

Přesný název bohužel nevím, zkuste hledat gumotextilní řemen nebo popruh, snad najdete aspoň něco podobného...

doplněno 08.03.14 19:30:

@miklous, tohle je spíš průmyslový popruh, který v galanterce asi nenajdete, z tohoto materiálu se vyrábějí třeba hnací řemeny k mašinám. Není to tak dávno, co jsem podobný řemen někde viděl "pracovat", jen si nemůžu vzpomenout, kde... *zed*

Datum: 08.03.14 19:34

Ano taky mě ten materiál připomíná hnací řemeny.

Od: kono
Datum: 08.03.14 18:20
Datum: 08.03.14 18:37
Zdravím. Popruhy jsou většinou vyrobeny z PES. Prodávají je v galanterii podle šíře a barvy na metráž. Při ceně za metr, je škoda platit poštovné. Navíc si je "ohmatáte" a budete vědět, že nekupujete nějaký hadr. ;) M
doplněno 11.03.14 10:36: hop: aha :(
Datum: 08.03.14 19:33

Dobrý den . Zkuste se podívat na tyto stránky. Výrobce je Mouka s.r.o Tišnov http://www.mouka.cz/webpage.yhtml?id=2

Od: radce
Datum: 11.03.14 07:08

Z podobného materiálu jsou vyrobený zapínací pásky na auto plachty.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.