Jak zjistím, že je mi nevěrný?

Od: Datum: 13.10.11 13:42 odpovědí: 27 změna: 14.03.14 10:42

Jak zjistím že přítel je mi nevěrný...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.11 13:43
avatar

a proč to chcete zjišťovat? k čemu je tato jistota dobrá? pokud máte důvod ho podezřívat, pak se s tím smiřte nebo ho rovnou pošlete... víte kam. třetí možnost nemáte!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tiinulinkaa*
Datum: 13.10.11 13:49

chci to vědět protože přitele mam moc ráda,ale nechci byt si porad nejista že mi zahejba a byt s chlapem kterj spi z jinymi

Datum: 13.10.11 13:56
avatar

Nejhorší je vzájemná nedůvěra - ta, ačkoliv je často bezdůvodná, dokáže naprosto zničit i ten nejkrásnější vztah! Vždy, když podobné vyjádření, jako je to Vaše, slyším, napadne mně "PODLE SEBE SOUDÍM TEBE".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paaja*
Datum: 13.10.11 14:04

Asi nepomůžeme. Za normálních okolností budete mít nejistotu po celou dobu, co s ním budete. Nezbývá nic jiného, než mu věřit.

Anebo ... když se bude sprchovat prolezete mu kapsy a procvakáte mobil, zjistíte si heslo k jeho mailu, ICQ, FB, atd. a každý den zkontrolujete, projedete historii v internetových prohlížečích a pro úplnou jistotu na něj můžete nasadit i detektiva. A chce to vytrvat, protože věrnost dokázat nejde, dokázat lze jenom nevěru a přítel, když bude chtít a bude mít příležitost, může zahnout kdykoliv. Má to celé jednu drobnou nevýhodu, že to sežere peníze a čas a přivodí diagnózu, které se říká chorobná žárlivost, lidově zvaná stíhačka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.11 15:01
avatar

*cert**blee**zed**blee**plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 13.10.11 14:15

A o jakou nevěru vám jde, včetně sexu? Když bude fikaný, tak to nezjistíte nikdy. Propuká u vás podezíravost, žárlivost a to skončí špatně. Lepší, když budete sama. U sebe jste si jistá že nepodlehnete cizímu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 13.10.11 14:50

nezjistí sex.nevěru? já bych jí u sebe zjistil hned. je několik indicií

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 13.10.11 15:15
Když budeš pídit zjistíš to,pak ale váš vztah pujde do kytek.Prolustruj mu mobil,chlapi rádi používají zkratky např. L.K. ,když bude chtít,zjistíš to.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 13.10.11 15:25

na mě je to poznat na první pohled. jsem takovej jinej, naladěnej sám pro sebe *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.11 15:57
avatar

hloupí chlapi používají zkratky. ti méně hloupí používají, u tohoto kontaktu, mužské jméno i příjmení. a ti nejméně hloupí si pořídí telefon s číslem, který současná bytná nezná a schovají ho třeba... no, to už neprozradím:-P fantazii se meze nekladou

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 13.10.11 16:13
Znám moc dobře,se nebojte.Tady tazatelka si chce hrát na detektiva a jsou tady dva výsledky pátraní.Jeden bude mu lézt do soukromí,nevěru nezjistí,on jí však přestane věřit.rozejdou se.Druhý výsledek rozejde se sním,přestane mu věřit,nevěra se prokáže.Mě naprosto vadí i nevinná hra.FLIRT!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.11 18:43
avatar

Tazatelka má náskok - už mu nevěří. Takže když přestane věřit i on jí, síly se vyrovnají.

Můj názor je: nepátrat po ničem a jestli mě něco hlodá, je to jenom můj problém. Zařídit se tak, abych se nezhroutila, kdyby to náhodou byla pravda, čili najít si nějakou báječnou zábavu (psa, běhání, posilovnu, jazykovku, podnikání), která mi zabere všechen čas, který bych zbůhdarma prožárlila. A v případě krachu vztahu se mi stane záchranným kruhem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lm®
Datum: 14.10.11 10:51
avatar

Původně jsem chtěla reagovat,ale jen vzdávám uznání paní inžinýrce *palec*.Přesně tak ,lépe bych to nenapsala.

Vztah bez důvěry není vztah,ale jakási parodie na něj.

Buď si budeme věřit,že ty ajá jsme pro sebe právě ti jediní a nikdo jiný už nemá ani u mně ani u tebe nárok na lásku a nebo je to o ničem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.11 15:26
avatar

Jak zjistím... zeptám se, ne? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.11 18:23

Pozná se to, když srovnáte dobu, kterou potřeboval k orgazmu, když byl ještě věrný, s nynější dobou. S počtem rychle za sebou jdoucích souloží se tato doba výrazně prodlužuje. Jinak k němu čuchněte, když přijde údajně od milenky!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.11 18:32
avatar

A co Tě to popadlo? Máš nějaká podezření? Jak my, na poradně, kteří ani nevíme o co kráčí, jaké popudy Tě k této otázce přiměly, máme poradit, jak zjistíš, jestli Ti je nevěrný? Jaké jsou příznaky k Tvým obavám? Jinak, jestli vůči Tobě ochladl, co se sexu týče, a ty si kladeš otázku, kam se chodí "vyřádit", tak to my, stejně nemáme možnost zjistit. Kdybys se zeptala jinak, třeba co dělat, když jsem zjistila, že mi je přítel nevěrný. Tak by se tady určitě objevila spousta rad, jak se chovat, aby Ti nevěrný nebyl. Ale takto položená otázka, je předem odsouzená k zániku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 13.10.11 18:47

Zjistí? Co říká statistika kolik děcek je u nás nemanželských a neví o tom partner?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paaja*
Datum: 14.10.11 06:53

Čísla jsou občas k vidění v populárně vědeckých článcích na našich předních internetových portálech ale nevím, jestli se dají nazvat statistikou. Nikde se totiž nedočteme, jakou metodikou k tomu došli *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 14.10.11 09:50
avatar

Mám vás doma v bledě modrém už mnoho let. Věřte mi, lezete tomu druhému pořádně na nervy. Telefony do práce každou hodinu, občasné kontroly v kanceláři, zda ještě jsem v práci apod. Když někoho milujete, prosím vás, tak mu taky musíte věřit. Přestaňte slídit, kde co má, co má v peněžence, co v mobilu. Když vám bude chtít být nevěrný, tak si čas a místo najde, třeba v pracovní době. Berete vůbec v úvahu, že vám může být věrný, má vás rád a hrozně ho to stresuje? Čas, který věnujete špehování, zda a s kým je vám nevěrný věnujte jemu a třeba se váš vztah upevní a zlepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 14.10.11 10:10
Chlapům se nedá věřit nikdy.Vždy si najdou objekt touhy.Jedou v autě a tu a tam skouknou nějakou tu nohatou sukýnku,vyleze sluníčko-kouknou slečnám do výstřihu,příjdou do restaurace-laškují se servírkou,se sestřičkou v nemocnici atd.Záleží jen na něm zda ty touhy uskuteční.Na druhou stranu,pokuď se mu doma něco nedostává,hledá to jinde.Je to hold chlapské plemeno,jiné priority a cíle.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.11 12:17
avatar

Docela poučná odpověď, Viky. Ano, i tak to někdy bývá. Zezačátku to toho, který je pronásledován žárlivostí, dokonce i baví, protože se cítí milován. Ale když to přetrvává a stupňuje do neúnosnosti, nastanou hádky, únava a někdy i rozchod. Ono všeho moc, škodí. A to ve všem, jak všichni dobře víme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kamara
Datum: 14.03.14 08:57

Ahojík, neměla jsem vůbec v plánu sem psát ale nakonec mi to nedalo. žiju ve vztahu 6 let jsme manželé máme 4 děti. Moje důvěra v manžela skončila když mě napadla jeho rodina jako těhotnou tak agresivně že sem musela vyhledat lekařské ošetření a nešlo jen o otlaky od škrcení ale i o hrozící potrat můj muž stál u toho a nepomohl mi, nedošlo mu to. od té doby vím že za mnou nikdy stát nebude ale to odbočuji jen at máte úvod.

flirty a pokus o nevěru sem mu prokázala 6x jednou s mou dobrou kamaradkou. pomůže Vám to zjistit intuice a můj muž je z těch co pokud dám přímí dotaz přizná se. jinak samozřejmně jde kontrolovat telefo,maily, fb ale něco zakladetelce povím pokud nevíš zda bs ho kvuli flirtu opustila platí že nevědomost je sladká. Já vím všše i s detaily dokonce se jedna z jeho potencionálních milenek stala mou kamaradkou ale necítím se líp ani o chlup . takže za mě nnezjištuj to jen si budeš sama ubližovat :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 10:32
avatar

"kamara" kdo ví, kde je těm dvěma dnes konec.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: petr®
Datum: 14.10.11 11:04
avatar

Můžete si najmout detektivní kancelář na sledování.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 09:36
Zdravím. Na nevěru mohou ukazovat maličkosti ve změně zvyklostí. Nevěrník o sebe začne více pečovat, jinak se chovat, začne znepřístupovat věci, které by ho mohli usvědčit...
Hlavně dotyčný potřebuje k nevěře čas. Takže najednou začne "chodit do posilovny", nebo má "služební cesty"...
Ale také si může člověk říci, že se sebou něco udělá a začít na sobě pracovat.
Kdyby každá žena, která začne hubnout a každý chlap, který začne chodit do posilovny, byl ihned obviňován z nevěry, bylo by to smutné.
Když to celé zjednoduším, tak nevěra ani nedůvěra do vztahu nepatří a věrnost nedokážeš... ;) M
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 10:37
avatar

Kdo ví, jak to s tazatelkou dopadlo. Už je to skoro půl roku. Třeba zmoudřela, když zjistila, že nevěrný není. Nebo přítel podezíravost neustál. *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 10:42
... a jóó. Kdyby půl roku ;). Díky a snad máte pravdu a zmoudřela. M
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.