Kde najít brigádu?

Od: Datum: 08.03.14 15:30 odpovědí: 16 změna: 08.03.14 18:49

Dobrý den, jsem student který si taky potřebuje něco vydělat.. Jelikož jsemna intru a mám celkem čas tak hledám brigádu. Nejlépe kompletace per to by mě celkem i bavilo. Ale už jsem 2x naletěl nekomu tak že jsem předem zaplatil, ale přitom nic. Neznáte někoho nebo stránku která je poctivá? Nelépe že bych předem neplatil nic. Moc vám děkuji. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.03.14 15:36

Dobrý den studente, tak snad nejsi tak hloupý, aby si platil předem? A na nějaké kompletace zapomeň, Asie je tak levná, že nikdo nebude platit v České republice někomu za kompletaci propisek. Napadá mě roznášení letáků, občas se najde i hlídání nějakých objektů, když máš známého u bezpečnostní agentury, třeba. A nebo si dej v okolí inzerát, že hledáš práci, třeba na zahradě, teď je venku spousty práce a když budeš levnej, tak se Ti lidi ozvou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 08.03.14 15:40

Co zkusit nějaké promo, jako hostesák, prezentovat různé výrobky, nebo upozorňovat na akci, já nabízela džusy, oplatky, ubousky, všechno možné, důležité je být milý, víceméně se usmívat, oslovovat a komunikovat s okolím ;)..Obvykle jsou v týmu dva tři lidé..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kjanik112*
Datum: 08.03.14 16:39

Hochu, to se takhle nedělá. Ty musíš najít díru na trhu, a nabízet to, co lidé potřebují.Skládání per nech lidem bez kvalifikace. Víš, co je senorů, kteří by se rádi naučili dobře ovládat svůj mobil, svůj digitální fotoaparát, svůj počítač? Pro dnešního seniora je dnes dodávaný návod k použití zcela k ničemu, je přílíš stručný a senioriovi nesrozumitelný. Dej plakátek s útržky kontaktu na sebe. Dále se nabídni v prodejně elektroniky-svou navštívenkou-že rád pomůžeš seniorovi s uvedením do provozu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 08.03.14 16:54

To už tady bylo :) nemůžu najít původní otázku..

1) lidi si neradi pouští někoho cizího ke svému přístroji, nedejbóže domů

2) dnešní výrobky, elektronika jsou tak zjednodušené, že je zvládá i dvouleté děcko :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 08.03.14 17:08

dnešní výrobky, elektronika jsou tak zjednodušené, že je zvládá i dvouleté děcko
K nové pračce jsme dostala návod na obsluhu pouze na CD. Co by s tímto dělalo dvouleté ( i starší) děcko nedejbože bez PC?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 08.03.14 17:15

Jé omlouvám se :) měla jsem spíše namysli ty různé tablety a smatfouny :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.14 17:15

ma píše nesmysly s uskou naprosto souhlasím, dnešní výrobci jsou debilní lidi, kůl a hepy, kteří si myslej, že když to uměj oni tak to bude umět každý. Co já znám lidí, co maj třeba elektroniku a neuměj jí plně využít a nebo vůbec naladit, spustit. Ale nikdy by si domů nevzali někoho cizího, ani já ne !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 08.03.14 17:46

Tal si tak začněte vydělávat? Dokažte mi, že plácám nesmysly;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.14 17:55

ma, když napíšete, že návodům rozumí dvou leté dítě, že je schopné naladit satelit, nebo zprovoznit pračku, nebo naučit nevědoucího ovládat domácí kino, tak je to u mě ještě víc než plácání nesmyslů, ale je to ten nejslušnější výraz, který jsem byl schopný napsat ! ale to nesouvisí s otázkou

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 08.03.14 18:01

Nechtěla jsem se dotknout Vaší neschopnosti, ale jak už jsem psala, základně ovládat tablet, počítač a telefon umí i malé dítě (vlastní zkušenost) neuvěřitelné?

I má stará babička, která poprvé dostala telefon do ruky intuitivně věděla, co má dělat, až jsme nevěřícně koukali, je to tak nastavené.

Jasně že pračka, domácí kino, a ty věci, které máte doma nebudou tak jednoducé, ale na to já jsem neodpovídala, já odpovídala k těm telefonům a počítači;).

Pěkný večer.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kjanik112*
Datum: 08.03.14 17:22

Na výuku s mobilem nebo s ditálním fotoaparátem se mohou sejít v parku na lavičce, nebo v kavárně. Souhlas s předešlými: na dnešní návody senior řekne: chce se mi zvracet...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 08.03.14 18:25

Já bych tedy babičku nikdy nenechala, aby si šla s někým sednout ven, kdo by jí měl ukázat, jak by měl fungovat její telefon..Vám to opravdu nezní divně?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: cuca®
Datum: 08.03.14 18:01
avatar

Abych navazala na puvodni tema :) .tyto nabidky prace jsou vesmes podvod.ikdyz budete propisky kompletovat, většinou si musite zakoupit ty dily a pak si propisky prodat.take jsem se o to pred par lety pokousela, najit brigadu na doma, ale nic.

Pokud mate pobliz intru supermarkety, poptat se tam.doplnovani zbozi, inventura...

Az zacne sezona, muzete zkusit nejake sadare, trhani tresni, jahod, jablek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 08.03.14 18:09

Přesně, končí zima, začíná být pěkně, vyčistit bazén, vyhrabat listí ze zahrady atd... o to by lidi určitě stáli..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kacivl
Datum: 08.03.14 18:45

Takže bych mohl napsat takovou jako že reklamu že sháním brigádu např. pomoc s pc atd.., pomoc se zahradou, úklidem atd.. Myslíte že je to dobrý nápad? A není to nelegální?

Od: uska®
Datum: 08.03.14 18:49

Napiš si letáčky co vše umíš udělat a dole na stojáka tvé tel. číslo, to roztříhej na proužky, ať si zájemce může telefon odtrhnout. Ne, nelegální to není. Jen si dej pozor, kam budeš letáčky vylepovat. To by mohl být někdy průšvih. Pak si ob den musíš zkontrolovat stav letáčků. Mnozí nenechavci je celé hází do koše.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.