Alveo a další výrobky od Akuna.cz

Od: Datum: 25.01.14 23:24 odpovědí: 5 změna: 02.11.15 18:54

Právě mi byly nabídnuty potravinové doplňky od firmy Akuna.cz, především Alveo.

Mám na potravinové doplňky všeobecně - a na tento způsob prodeje obzvlášť - trochu nelichotivý názor. Ale protože mi moje známá vše líčí v těch nejrůžovějších barvách, včetně úžasých dlouholetých zkušeností a zázračných výsledků, rozhodla jsem se přece jen zeptat, zda s tímto máte někdo vlastní zkušenosti a jaké jsou vaše názory na tyto výrobky tzv. "pro zdravější život" i na systém jejich prodeje.

Děkuji za každý názor.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.14 00:51

Akuna je klasický MLM - peněžní letadlo. Znám několik lidí co unich pracovali jako dealeři a je to jen obchod na penízky.

Datum: 26.01.14 16:35

Děkuji za odpověď. Ještě bych přivítala, kdyby se ozval někdo, kdo na sobě vyzkoušel účinky Alvea.

Datum: 26.01.14 16:48

Užívali jsme doma poté co to dotáhla manželka z nějakého sezení u kamáradky .Úplně vymytá hlava kecama o zázračných ůčincích ,ale vůbec žádné se nedostavily , akorát nám zázračně zchudl účet než manžula pochopila že jeto bouda. *ee*

Od: kkamil
Datum: 17.06.14 09:31

Dovolím si nesouhlasit s tím, že je to bouda. Já užívám Alveo a ostatní produkty již řadu let a můžu jen konstatovat, že mi opravdu pomáhají. I můj doktor byl velmi překvapen, jak se zlepšily moje výsledky po půl roce užívání Alvea. Zkoušel jsem různé produkty, které jsou běžně dostupné na trhu, ale Alveo vyhrálo. Opravdu se do toho vyplatí investovat. Ale je jasné, že po týdnu užívání se nic jako zázrakem nespraví, chce to dlouhodbější proces. To by vám ale řekl každý doktor.

Od: kvetinkas
Datum: 02.11.15 18:54

Ahoj,

já za sebe mohu výrobky Akuna jenom doporučit. Jejich účinek pozoruji na sobě i na své rodině :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.