Kde koupit naučné hračky pro děti?

Od: Datum: 28.09.11 08:48 odpovědí: 5 změna: 31.05.15 11:50

Poradíte mi někdo, kde se dají koupit hračky pro děti od 3 měsíců?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 28.09.11 08:53
Od Fisher price.Zkuste pohledat na netu.Jinak je maj v každým hračkařství.Nás už doprovázejí od narození a pořád je co objevovat.
Datum: 28.09.11 09:24

Myslím, že "naučné" a "tří měsíců" přeci jen nejde moc k sobě, to bude ještě nějaký ten pátek hlavně o chrastítkách Fisher price je super, od těch si skutečně hrál dlouhodobě snad se vším, co jsme od nich měli. A moc pěkná stránka s věcmi, co nejsou k vidění v každém hračkářství, je tohle:

http://www.bambinot.cz/Didakticke-hracky/

ale většinou pro starší, i když pár kousků pro mimča se najde.

Datum: 28.09.11 10:34

az jim bude tak 10 12 tak jim pořidte stavebnici Voltík já se na ní naučil základy elektroniky a kvůli tomu to mam ve skole o fyzice jednodušší ;-D

Datum: 28.09.11 11:15

Koupila jsem před časem vnoučatům zajímavou hračku. Je to krabice jako šestihran, nechá se otevřít na 2 díly. Jsou v ní vyříznuté různé tvary - kroužek, čtvereček, elipsa, srdíčko, obdélník, trojúhelník... A tyto tvary jsou prostorově zpracovány a přiloženy. Mají různé barvy. Dítě se tak naučí znalosti barev, jemné motorice rukou - vkládá ty tvary do těch otvorů, padají dovnitř a také se naučí pojmenovávat geometrické tvary. A také musí uvažovat, co kam správně dát, třeba čtverec do kruhu nedostane. Je to ale vhodné asi tak pro děti od 3 let.

Je to prima hračka pro rozvoj dětských schopností, viděla jsem ji i ve tvaru velké kostky. ;)Jaga.

Od: ladka*
Datum: 31.05.15 11:50

prakticky v každém větším hračkářství takové hračky najdete. Nebo stačípohledat na internetu. Tam nakupuju prakticky všechny hračky, protože nemusím lítat z jedné prodejny do druhé a mám všechno pohromadě. Mám oblíbený obchod 4kids, mají velký výběr a dobré ceny.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.