Problém s odstatými uši

Od: Datum: 24.01.14 14:20 odpovědí: 13 změna: 25.01.14 15:52

Dobrý den spíš odpoledne chci vás poprosit už od dětství prožívám Bolest,Zklamání a Pláč! Mám totiž odstaté uši a holky se mi smějí nemůžu si kvůli tomu najít žádnou holčinu z Olomouce a trápí mě to! Navíc mám vadu řeci tak sem si říkal..co to změnit a tak píšu vám tu,protože už si nevím rady a už chci začít nový život..! Přemyšlel jsem o plastice ušních boltců jestli mám jít nebo nemám jít...? A navíc mě to snižuje sebevědomí připadám si jak idiot a když se kouknu na sebe do zrcadla tak se mi chce až z toho brečet!..P.s (Chci holku mých snů,ale bohužel jí nedostanu kvůli tomu jaké mám problémy i co se týče zdravotních..) Děkuji vám a Nashledanou..:)) P.s Pěkný den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.14 14:38

Ahoj, otoplastika se dnes provádí dost běžně. Pokud tě tvé uši omezují a zažíváš kvůli nim stres, ponižování atd atd., tak běž do toho:)

Cena sice nic moc, ale taková plastika prsou rozhodně stojí víc:)

doplněno 24.01.14 14:52:

Totak, dobrá poznámka "ze zdravotních důvodů"*palec*.

Nejsem si ale jistá, zda to vyjde...souhlas tím, že rodiče to měli udělat dávno, v září mi odešla holčička předškolačka, plachťáky jak blázen, rodiče (omlouvám se za ten výraz, ale opravdu jednoduché socky) to neřeší, byla často terčem posměchu jako "plachťák, ušoplesk", bývala z toho někdy hodně smutná...

Datum: 24.01.14 16:36

martinaa má pravdu,,netrap a jdi a budeš mít klid.Nevím odkud jsi,ale určitě tam máte plastickou chururgii a je to úplně běžná úprava již dnes... viděla jsem kluků různého věku.

Od: xixi*
Datum: 24.01.14 14:39

Spíš by to chtělo zvednout sebevědomí :) Určitě jsi v něčem dobrej tak to holkám ukaž a neupozorňuj zbytečně na své nedostatky. Třeba by si toho holky ani nevšimly, že máš "nějaký" uši, kdyby viděly že seš dobrej ve fotbale nebo v něčem jiném. Vyzdvihni své přednosti a neupozorňuj na své nedostatky.

Samozřejmě je řešením i plastika, není to nic hrozného, pokud by ti to mělo pomoct z psychického hlediska, jdi do toho. Stejně tak se dá zapracovat na vadě řeči, stačí se objednat na logopedii. Divil by ses, kolik dospělých lidí tam chodí.

A ještě jedna věc. Až se objeví "ta pravá", budeš se jí líbit takový jaký jsi, i s odstátýma ušima, vadou řeči, s třetím okem na čele nebo s dřevěnou nohou.

Datum: 24.01.14 14:44
Plastika uší je nenáročný kosmetický zákrok toho se určitě bát nemusíš. Otázkou je cena. Škoda že ti to nenechali udělat rodiče už v předškolním věku to se to myslím ještě neplatí. Teď už bys to "na pokladnu" uhrál jedině přes cvokaře. Ten by ti musel potvrdit že máš kvůli tomu dlouhodobý psychický problémy a pak by to bylo braný jako operace indikovaná ze zdravotních důvodů a ne jako placený kosmetický zkrášlování.
Datum: 24.01.14 14:53

Holku svých snů mít nikdy nebudete, pokud ona sama nebude chtít Vás. Pokud jí tedy nenabídnete ferari a podobné věci... Jinak problém s řečí vyřešíte návštěvou logopedie. Sám mám také odstávající uši, v dětsví jsem s tim měl také problémy, ale kdo neměl jaké problémy že? Hodně se s tim nechá dělat typem účesu. Také je to všechno o psychice, čím více se tim budete trápit, tim to bude horší a uši budou více odstáte.

Datum: 24.01.14 15:02

Marty, pár rad jste již dostal 20.1.2014. Nikdo to za Vás nevyřeší. Pomocnou ruku hledejte na konci svého ramene. Není pravda, že holky letí jenom na blond patku, tunel v uchu a pekáč buchet na břiše. Je v tom i něco jiného. Vy by jste chtěl splňovat své představy. To jak se vidíte negativně je z hlediska práce na sobě sice dobré, ale když to víte, co vylepšit, musíte na sobě zapracovat. Kouzelný dědeček nemávne proutkem a nebudete mít přišité uši, odstraněnou logopedickou vadu, vypracované svaly atd. Takže moje rada - krok první - www.seznam.cz a zadáte si do vyhledávače korekce uší plus město, kde bydlíte, nebo větší město u kterého žijete. Jedná se o takzvanou otoplastiku. Zjistíte si na té určité klinice - ordinaci cenu. Pokud na ní máte, napíšete si kontakt - telefonní číslo. V klidu si tam zavoláte a necháte se objednat na vstupní vyšetření. Vše si pište na kousek papíru a pak si to přepište do domácího kalendáře, nebo začněte používat malý diář. Neuvádím schválně do telefonu. Raději mám kus něčeho v ruce. Pak už jenom v práci, škole si zajistit volno a dojet na první konzultaci. Další už Vám řekne doktor při vstupní prohlídce. Věřím, že tuto věc můžete mít docela brzy za sebou. Maximálně do konce března, neznám termíny, ale u soukromých lékařů to jde rychle. Až budete mít uši za sebou, tak stejně začnete s logopedií. Zde už bude nutná Vaše spolupráce a bude Vás to stát nějakou práci a cvičení. Nevím ale, jestli Vás na logopedii ve Vašem věku může doporučit Váš lékař. To by jste si pak ani nemusel nic platit. Je ale fakt, že vady řeči jsou nelépe odstranitelné v dětském věku, kdy nejsou tak zafixované, ale dnešní metody jdou rychle kupředu. Takže když máknete, tak jistě nějaké zlepšení bude. Do léta můžete mít 60 procent Vašich potíží vyřešených. Možná, až děvčata uvidí, jak jste cílevědomý a dokážete postupně řešit své problémy, tak Vás budou brát úplně jinak, než jak to vidíte nyní. Pracujte na sobě. Napište si do diáře nějaké termíny a ty plňte. V prosinci zjistíte, že jste na sobě udělal plno práce.

doplněno 24.01.14 15:13:

Takže v Olomouci MUDr. Šimek cena 9000 až 12000 Kč

doplněno 24.01.14 15:20:

Cena asi dost vysoká. Takže po škole brigáda, nebo i v sobotu, neděli. Dokážu si vydělat na to, co chci? Dokážu za tím jít? Jak budu umět řešit a vyřešit dnes svoje problémy, tak se budu umět postarat i o svoji rodinu. Vy jako mláďátka to nevíte, proč se takto chováte, proč si vybíráte. Ale ono je to Vaše podvědomí a vlastně si tak hledáte svého partnera. No a to je ten prvotní výběr. To my starší už víme, ale je nám to prd platné.

Datum: 24.01.14 15:03

Fuj tunel v uchu, fuj blond patka. A bez pecháče buchet se obejdu:)

Marty holt nesmí hledat tu pravou mezi povrchními slepicemi.

doplněno 25.01.14 10:46:

Pohanka, já vím ;), to jen aby tazatel viděl, že pro holky fakt nemusí být 190cm svalnatý Adonis...

Datum: 24.01.14 15:12

Marti, to byly jenom určité příklady z různých let našeho i Vašeho mládí. Zrovna tak jsem tam mohla napsat žvýkačka v puse, nebo tranzistorák? v ruce nebo co to bylo a vyhrávalo to na plné pecky.

Datum: 24.01.14 17:42

To jak působíte na druhé není ve vašich uších, ale ve vaší hlavě, ve vašem sebevědomí, ve vašem pohledu, v držení těla, v tom co z vás vyzařuje. Pokud z vás vyzařuje "Stydím se za velké uši, všichni se mi smějí, hrbím se, klopím oči a nejraději bych šel kanálem." tak raději tím kanálem opravdu běžte. Ale pokud kanálem chodit nechcete, tak si uvědomte, že uším se směje jedině nevyzrálý idiot, nebo holka, která za to stejně nestojí. Zapomeňte na uši a zapřemýšlejte, jestli opravdu nemáte žádné vnitřní kvality a nemáte třeba holce co nabídnout, abyste se musel takto sžírat. Nenechávejte si ničit život zbytečným kompexem. Kdyby měli chodit kanálem všichni moc malí, moc vysocí, zrzci, velkonosatí, pihatí, břichatí, plešatí, chlupatí.. tak budou kanály přervané a chodníky prázdné.

Samozřejmě, třeba některé ženské si pomáhají ze zoufalství zvednout sebevědomí plastickými operacemi. Přestože po nich pak často vypadají děsně a prsa jim trčí nepřirozeně jak nafukovací panně, tak ten falešný pocit "vylepšení" jim pomáhá k sebevědomí. Myslím ale, že aspoň trochu myslící člověk (troufám si šovinisticky napsat chlap) tuto berličku nepotřebuje.

Ta vada řeči je nepříjemnější, protože je právě součástí toho vnějšího projevu a sebevědomí lidé zpravidla nekoktají. Takže pokud jste už nebyl, tak s tímhle koukejte rychle zajít na psychiatrii. I pokud jste už někde dříve byl, tak klidně změňte lékaře, na tomto je potřeba usilovně zapracovat. Motivaci snad máte.

Datum: 25.01.14 07:49
@tomkk zdravím a naprosto s vámi souhlasím... "palec"
Od: plastika
Datum: 25.01.14 01:02

Jedine jednoduche reseni je nenarocna plasticka operace. Provadi se rozumnými rodici jiz v utlem veku. Nevahejte a mate po tomto problemu.

Datum: 25.01.14 06:59

Ano, obě své děti s odstátýma ušima jsem dala operovat ve věku asi 6 - 7 let. Kůžička i chrupavka jsou dosud mladé, měkké, šlo to snadno.Maličký řez za oušky, popotažení, 2 stehy. V nemocnici byli asi 4 - 5 dní. Pak ještě nějaký čas nosili přes uši takovou sítěnou elastickou čepičku, aby ouška pěkně přilehly. Dneska jsou úplně bez problémů.

Nevím, jak je to dnes, tehdy se to do 18 let věku neplatilo. Poté od 18 let už to bylo zpoplatněno, jednalo se prý o kosmetický zákrok. Tak si to zjistěte a šup tam. Opravdu to nic není, děti byly veselé, v nemocnici normálně zlobily, žádná bolest či problémy. Jaga.

Datum: 25.01.14 15:52

Ahoj. Kamarádka měla synka s parádně odstávajícíma ouškama. Fakt pořádné ušaté torpédo. Asi v 1 tř. mu nechala udělat ten drobný zásah za ušima a bylo to tak, jak popisuje Jaga. Chvíli mi připadal s novýma ušima takový divný, ale po krátkém čase si na tu změnu všichni zvykli a už to nikdo nijak neřešil. Marty, jdi určitě do toho a neřeš další malichernosti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.