Roztrhané kalhoty

Od: Datum: 08.02.14 21:34 odpovědí: 6 změna: 09.02.14 10:25

Hezký večer,
chtěla bych se zeptat, moc se mi líbí rozhtrané jensy a už jsem viděla spoustu návodů, ale chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaký návod na obyčejné kalhoty, bohužel nepoznám látku, ale snad chápete, něco jako bavlna nebo.. já opravdu nevím :D Děkuji za všechny odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: neo4440
Datum: 08.02.14 21:43

*smich* No zkusil bych naříznout tam kde chcete a bud to dotrhnout nebo ještě zdrsnit ocelovým kartáčem

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pest®
Datum: 08.02.14 21:54
avatar

V mém podání a s mojí šikovností o něco se zachytit, by stačilo v těch kalhotech chvíli chodit :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.14 22:18

Ahoj. Tak v první řadě děkuji za to, že mi tu už bylo poděkováno za radu. Tak tady je. Když se látka opatrně nastřihne, dojde k vytvoření podlouhého otvoru. Může být široký třeba 2-6 cm, nebo od švu ke švu. Většinou se to stříhá ze předu nohavic. Jen se musí dávat pozor při oblékání, aby se ty otvory neroztrhly víc, než se chce, aby byly.

A jen můj soukromý názor. Já bych ty gatě nikdy nepáral. A nejradši mám bokovky a do zvonů. Do rozumných zvonů.Žádný párání a roztrhávání. Dobrej materiál byl Dyftýn a jemný manšestr.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.14 08:15
avatar

jakékoliv gatě se dají roztrhat odborně a stylově. Nohavice zavaž, do gatí nasyp ostré kamení nebo zbytky stavební suti, pak gatě pověs za motorku a tahej po asfaltu.

Mnoho zdaru. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ss91
Datum: 09.02.14 10:13

To pobavilo :D Díky i tak, zkusím se ještě někoho zeptat, s mojí šikovností... :D

Datum: 09.02.14 10:25

Kdysi, před dvaceti lety, po těhle kalhotech toužila i moje dcera. Vybraly jsme na to rifle, žiletkou opatrně prořezaly díry, pak jsme pěkně ručně vytahaly nitě podél těch průřezů. Dcera pak ty kalhoty vyzdobila ještě nějakými malůvkami. Dalo nám to několik hodin práce, ale kalhoty vypadaly fakt světově *smich*. Jednou se dcera převlékala u své babičky a tyhle kalhoty u ní nechala. Když si pro ně přišla, tak *ee*. Babička velice přepečlivě všechny ty díty zašila na šicím stroji. Fakt pečlivě - to by neroztrhal ani Rambo. No a pak je vyvařila a trošku přibarvila, aby prý nebyly vidět ty čmáranice *smich*. Když jsme viděli, jak je na svoji práci pyšná, tak jsme nebyly schopni ji ani nic říct a kalhoty putovaly do popelnice.

doplněno 09.02.14 10:26:

...všechny ty DÍRY...viděly...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.