Jak se mám přiznat k bisexualitě?

Od: Datum: 21.01.14 16:52 odpovědí: 12 změna: 24.02.14 21:38
Zdravím,
Je mi 12 let a mám takový problém...
Jsem Bi...
Jsem si tím naprosto jistá...
Cítím to asi půl roku...
Ale nikdo kromě mě to neví...
Moje nejlepší kamarádka se mě pořád ptá co mi je - pozná to na mně... Jenže Já se bojím, že kdybych ji to řekla že bych ji ztratila...
Bojím se to říct i rodině..
Mám strach, že kdyby to lidi ze školy věděli (hlavně kluci)
Že bych byla terčem posměchu. .. Prosím pomoc :(((

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.14 16:58

Jsi ve věku ,kdy se ještě hledáš - vše může být za čas úplně jinak... nic bych neřešila a neříkala ...hormony se teprve probouzí ...

Od: ursssula
Datum: 21.01.14 17:02
Děkuju. ... Ale sem si tím jistá...
Datum: 21.01.14 16:59

Tak to nikomu neříkej. Co je komu do tvé sexuální orientace? Navíc... proč myslíš, že by to někoho zajímalo? Nejsi středem vesmíru, ostatní lidé mají své problémy a svá tajemství. Nedělej z komára velblouda. Až dospěješ, budeš se tím ještě ráda chlubit.

Od: ursssula
Datum: 21.01.14 17:04
Děkuju...
Ale hlavně mi jde o nejlepší kamarádku... Chci jí to říct ale nejde to
...
Datum: 21.01.14 17:09

No tak jí to prostě neříkej. To snad není tak těžké, ne? Nebo snad naznačuješ, že máš zájem o něco víc, než pouhé přátelství? V takovém případě to budeš muset risknout a vyznat city... což mi zní poněkud směšně, vezmu li v potaz, že je vám oběma 12-13. V takovém případě s tím raději počkej až do doby, než ukončíte základku a půjdete každá na jinou školu (a hlavně vám bude 15+)

Od: kami95
Datum: 21.01.14 17:28

Já jsem si taky ve tvém věku myslela a byla si jistá, že jsem lesba..a vidíš to..v tomto věku a bez zkušeností to nemůžeš jistě vědět..

Datum: 21.01.14 20:32

Ahoj mel jsem kamarada,ktery mel taky jinu orientaci,ale my jsme to tusili,nevadilo nam to,byl to kamarad,myslim ze mu to vadilo vic nez nam, ,chtel jsem mu to rict nekolikrat,ze mi to nevadi,ale moc jsem si ho vazil a nechtel jsem mu ublizit,dnes uz jsme starsi a neresime to,klidne to rekni rodine a kamaradum.verim ze jim to nebude vadit, pokud te maji radi,ve skole bych to nerikal, lidi jsou zli ,pokud te neznaji.. Ahoj Milan

Od: hop®
Datum: 21.01.14 20:42

@ursssula: ve svém věku si nemůžeš být jista svým celkovým sexuálním zaměřením. Jsi si jistá svými pocity, které máš teď. Ale už mnoho rádců Ti napsalo, že jsi ještě mladá dívka, Tvoje tělo se postupně vyvíjí a Tvoje sexuální preference se do dospělosti ještě mohou (a je to pravděpodobné) několikrát změnit.

Nevím, jaké vztahy máš třeba s maminkou, ale jestli se jí můžeš svěřit i s důvěrnostmi, tak jí řekni, jak to cítíš, myslím že Tě neodsoudí, ale řekne Ti něco podobného jako já, jako většina z nás. Maminka Tě určitě zná lépe než my, tak Ti jistě poradí i v tom, jestli to máš říct své kámošce.

Já na Tvém místě bych si to ale zatím nechal jako osobní tajemství, o některých věcech nemusí hned vědět celý svět, věř mi že vím o čem mluvím...

Od: ala1970*
Datum: 22.01.14 10:29

No věř, že některé kluky to později bude i přitahovat:D ale jak psali už lidi, jsi mladá a poznáváš svět. Ničeho se neboj, a neoddávej se strachu. Lidé co te májí rádi, tě budou mít rádi vždy a Ti co tě stejně už rádi nemají, tak na ty kašli :) Hlavně se netrap, život letí... tímto čas neztrácej.

Datum: 22.01.14 11:05

Na řešení tohohle problému máš ještě spoustu času. Prostě na to ještě nemysly. A kamarádka řeší určitě jiný problém a nic ani netuší, tak jí nic neříkej.

Hele já si taky ještě nevybírám rakev a že už bych podle tebe asi měl... prostě na některé věci máme ještě oba dost času. Netrap se s tím.

Datum: 22.01.14 15:00
Nedávno jsi byla přesvědčená, že jsi lesba.
Dnes jsi bi. Už je to lepší. Možná, že už za pár měsíců v náručí nějaké blízké osoby si to přepočítáš...
Ale na pohlaví nezáleží, když se mají ti dva/ty dvě rádi/rády.
Držím ti palce!
Od: mirca
Datum: 24.02.14 21:38

Pamatuju si, jak mi moje spolužačka v osmičce brečela na rameno, že její máma pracovala v cirkuse, přepůlili jí vejpůl a až jí nešlo dát do hromady. tak že se prý všudešourá jen po rukou...

Byla to věž jako lež ;) ... i tady mi to naléhání příjde trochu přitažený za vlasy... I kdyby jsi byla lesbička, nebo Bi - co je komu do toho, řešíš hlouposti, nikdo to vědět nemusí... Myslím, že jsi jako ta má kamarádka, která chtěla být za každou cenu středem pozornosti ;)...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.