Proč se lidí smějí blondýnkám?

Od: Datum: 06.03.14 17:37 odpovědí: 11 změna: 07.03.14 10:18

Ahojte, proč myslíte že si lidé posmívájí právě blondýnám? Jaký máte na to názor?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.14 17:42

Protože jsou sami hloupý a chtějí vypadat že jsou na vyšší úrovni. Ale každý jsme nějaký.

Od: axus®
Datum: 06.03.14 17:43

Ja mam nazor, ze lide se smeji vtipum o blondynkach.

Od: mike32*
Datum: 06.03.14 17:48

Povídá jedna blondýnka druhé: "Hele, máš to dole stejný jako tam nahoře?" Ta druhá se zamyslí a řekne:"Myslíš tak vylízaný?" :-D

Od: cuca®
Datum: 06.03.14 18:26

Blondynkam se posmivame jen pres ty vtipy. Nejak to muselo vzniknout, ten mytus, ze jsou hloupe, a pak se to uchytilo.

Proc se třeba rika, je sprosty jako dlazdic.

Stejne tak hlasky z filmu se uchyti.

Proc jdeš s tim chlebem na záchod, povida jedna blondyna druhe, jdu nakrmit wc kachnu. :)

Od: hop®
Datum: 06.03.14 18:51

U nás v práci se ujala taková hláška, když někdo trošku "ujede":

Každá parta má svýho blbce, a dneska jseš to TY!

;)

Datum: 06.03.14 18:54
Zdravím. Proč je ve všech školních vtipech Pepíček? Jsou snad všichni policisté hloupí? A co angličtí lordi? Všichni Skoté také asi nebudou lakomí?... M
Od: joule*
Datum: 06.03.14 20:08

Já myslím, že to pochází možná už ze středověku. Blonďaté ženy jsou statisticky nejvíce atraktivní (myslí se tím přirozeně blonďaté), protože působí nevinně. Tímpádem asi sloužily jen mužům pro radost, pro pobavení, ale nikdo je nebral vážně. Zatímco blonďaté ženy působily nevinně (nikdo se tak nebál je využívat), tmavovlásky až tak nevinně nepůsobily, tak k nim třeba muži měli větší respekt, a tak místo aby si dělali legraci ze všech žen (neměly dostupné vzdělání a tak ani nemohly vynikat nijak zvláštním intelektem, vypadaly opravdu hloupě), utahovali si jen z blondýnek :D

Datum: 06.03.14 21:17

No to fakt nechápu, proč se těm blondýnám smějí ! *smich*

Od: maia
Datum: 06.03.14 21:20

šmarja - ta poslední, já bych se musela propadnout, takhle čekat na poldy, nebo odtahovku :D:D

Datum: 07.03.14 06:07

Vzniklo to v USA jako důsledek peroxidového odbarvování. Slépky chtěly být atraktivnější a tak si prázdnou hlavičku aspoň oblonďatěly.

Z mé statistiky plyne, že přírodní blondýny jsou nadprůměrně inteligentní.

Od: bmbx®
Datum: 07.03.14 10:18

ra252:

také jsem přesvědčen o tom, že tato varianta je ta správná a také moje stastika vypovídá o tom, že přírodní blondýnky jsou nad průměrem v inteligenci *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.