Existuje nějaká amatérská rally?

Od: Datum: 19.01.14 19:35 odpovědí: 6 změna: 19.01.14 23:07

Zdravím, sehnal jsem si za pár kaček odhlášené auto ( Renault R19 ), do kterého chci vrazit ještě pár peněz a vžít se aspoň z části do rallyového jezdce. Chci se zeptat co ktomu potřebuju abych si mohl zajet amatérský rally závod. Potřebuju k tomu nějaké ty licence když to je pro amatéry? Chci zkrátka zajet tam kde se závod jede, zaplatím startovné, postavím se na startovní čáru a mohu jet. Pokud by jste věděli o některých amatérských závodech v Moravskoslezském kraji tak taky můžete napsat :). Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 19.01.14 20:13

Určitě jsou, ale proč třeba sám něco nezorganizovat?

Datum: 19.01.14 20:13

Nechci na sebe brát tak velkou zodpovědnost

Datum: 19.01.14 21:44

Tak se přihlaš někam na slalom a tam se poptej, mohli by toho vědět víc.

Od: kami95
Datum: 19.01.14 22:22

Když už nic, budeš potřebovat peníze na startovné, které je tedy většinou pěkně mastné..když chceš do zahraničí je plno vyřizování, když pominu víza a podobné..stojí to i tak moc peněz, navíc náhradní díly a úprava auta, Renault na to myslím moc není, nebo teda aspoň bych si s takovým autem závodit nedovolila..

Datum: 19.01.14 22:34

říkám, jde mi jen o to to zkusit.. nedivil bych se kdybych s tím autem ani nedojel do cíle.

Od: luke237
Datum: 19.01.14 23:07
Co tak ted koukam po webu, tak asi jako nejlepsi se mi jevi Amater Rallye. Pozadavky krom prilby tam nejsou zadne *smich* Naproti tomu zavody zarazene do Volneho poharu (jina soutez amaterske rallye) vyzaduji auto, ktere proslo STK a ma technicky prukaz. Zkus se podivat i po strankach ostatnich amaterskych rallye, ktere nejsou zarazene v tom Volnem poharu, jake maji pozadavky. Nechtelo se mi to vsechno prolejzat :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.