Kluci a chlupy - holit se nebo ne?

Od: Datum: 18.01.14 20:25 odpovědí: 18 změna: 20.01.14 15:08

Dobry den chci se zeptat jednu věc. Nevím jestli tady takové věci řešite ale zajímalo by mě moc jestli je lepší holit si podpaží a intimní místa když jsem kluk :D Na basketu jsem si všiml že většina kluků se asi holí nebo tam prostě chlupy nemají (asi se spíš holí :D Není to takové moc holčičí? Já jsem asi víc vyspělej nebo prostě jsem takový opičák :)) a rostou mi chlupy i na břiše a prsou (je mi 15) a nebolo by moc divný kdybych si ty chlupy všude holil? A ještě taky se i víc potím.. Mohlo by to být pak lepší? A nebudou pak holky říkat že jsem buzna nebo tak? Díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: missis
Datum: 18.01.14 20:28

je mi 24 a jednoznačně podpaží a intimní místa ohol...nemluvím jen za sebe ale za 90% žen v mém věku. Neoholenej kluk přichází o 70% svého sexappealu! A nemluvím o praktických výhodách.

Od: vlasatec*
Datum: 18.01.14 20:30
Nech to růst, když to bude holce vadit tak si řekne o to aby jsi to dal dolů, navíc pokud jsou všude i na břiše tak to dá vcelku dost práce...
Datum: 18.01.14 20:33

holit intimni mista , podpazi , hrud si nech

Od: kami95
Datum: 18.01.14 20:47

Jen zkrátit..

Od: agathexp*
Datum: 18.01.14 21:00

Hruď a břicho určitě nehol, ale podpaží podle mě vypadá líp oholený. :) Intimní partie bych neřešila, pokud nemáš holku. Vyzkoušej a uvidíš.

Datum: 18.01.14 21:07

Rozhodně si o chlapovi, který se holí, nemyslím, že je buzna.

Naopak si myslím o takovém, co se neholí, že je pěkné čuňátko. Nejhorší je zaschlý smradlavý pot na dlouhém ochlupení v podpaží, ble! Jízda MHD v létě je docela horor!

Je jedno jestli holit nebo jen zkrátit - to jak je komu příjemné.

Datum: 18.01.14 21:30

Holí se jen fousy!Jen plavci a cyklisti celé tělo z důvodu snížení odporu vzduchu či ve vody!

doplněno 18.01.14 21:34:

Víte proč si lidé (spíše ženy) začali holit podpaždí a klín? Protože to vymysleli lenivci co se nechtěli tak často mýt! a ochlupené podpaždí při pocení může více "vonět"!

Datum: 18.01.14 23:17

To je s prominutím přihlouplý názor...

Holící důvod je hlavně hojící...

Chlup v ráně=infekce...

Datum: 19.01.14 08:11

Možná přihlouplý, ale pravdivý.

Datum: 19.01.14 11:25

Pravdivý skoro tolik co hovno Šalamounovo...

Od: mmm*
Datum: 19.01.14 00:30

Co člověk to názor. Mě se oholení chlapi nelíbí. Zkrátit to jo, ale vyholení se mi eklují. Dělej sám jak to cítíš a ne co vidíš v okolí nebo co okolí říká.

Datum: 19.01.14 02:29

Radila bych oholit (či zastřihnout) chlupy v podpaží. Ostatní nech, jak to je. Určitě si nehol hrudník a břicho.

Od: pu®
Datum: 19.01.14 02:37

*sok* Tak jsem si to tu pročetla a došla jsem k zjištění, že ve svých 33 letech jsem neuvěřitelně stará... :-D (Explicitně: Mně se prostě oholení chlapi nelíběj, no. Já nevím, mám zkušenost s obojím a prostě... Neoholený chlap mi připadá sexy, nemůžu si pomoct. Je fakt, že neznám žádný "medvědí" extrém, ale tak běžně... Co se týká léta - no, tak to jsem asi měla štěstí, ale "mí muži" nebyli prasata, v létě uměli použít sprchu, kolikrát denně bylo potřeba, a szř deodorant a podobné záležitosti, to snad ani nemusím zmiňovat.)

Datum: 19.01.14 08:24

Co člověk, to názor. Už se to tu řešilo několikrát, stačí pohledat.

Pocením si tělo reguluje teplotu, takže když ho nějakým způsobem potlačujete, rozhodně to Vašemu zdraví neprospívá. Samozřejmě je nutné dbát o hygienu a případně potlačovat doprovodný zápach (ne samotné pocení). Že se bez chlupů míň potíte je jen fáma.

Já jsem se nikdy neholil. Pár partnerek jsem v životě měl a žádné to nikdy nevadilo. A to patřím k těm chlupatějším (po celém těle). Kdybych se vyholil, skutečně bych si jako buzna připadal.

Od: kilrah
Datum: 19.01.14 13:45

Holení chápu u žen, ale u chlapů moc ne. A co jsem si všimnul, tak ti co si holili podpaží přestali a jen ho zastřihávají. Když jsem se jich ptal co se stalo, řekli: "roste to moc rychle a prostě mě to pořád nebaví holit". Druhá věc je ta, že když holíš, tak chlupy jsou poté víc vidět až narostou. A pokud ti partnerka řekne, že by to chtěla, proč ne. Ale do té doby bych toto neřešil. Ono co si budem povídat, ani chlapi moc nemusí vyholený ženský klín...a na mě působí odpudivě. Nevím proč ale prostě to tak mám.

Takže si počkejte na partnerku...oholit se jde vždy...pak už budete otrok holení.

Co se týče léta, je ideální mít po ruce voňavku/parfém...

Od: host
Datum: 19.01.14 15:15

Normální dospělý chlap má normální přirozené vlasy, fousy a chlupy. Fousy si zkracují už od starověku, aby je nepřítel v boji nechytil za dlouhou bradku a nepřemohl. A taky, že se v dlouhých fousech drží zbytky jídla a hmyz. Kvůli vším se i zkracovaly dlouhé vlasy a na vojně byli všichni nováčci takřka dohola (hlava se snadno meje a vlasy rychle schnou a nedrží se v nich prach a vši).

V minulém století bylo zvykem si holit fousy už proto, že muži chtěli vypadat moderněji než předchozí generace a hlavně že už měli doma holení a že kvůli oholení muži nemuseli jednou týdně k holiči, kde je holič oholil břitvou. Když se začaly prodávat levné holicí strojky na žiletky, mýdlo a štětka, holil se každý muž doma. S příchodem elektrických holicích strojků už si snad nikdo z mužů nechodí k holiči nechat oholit fousy.

V dnešní době nechce mnohý muž vypadat jako nedospělý holobrádek a nechává si různě dlouhé umělecky stříhané strniště, aby vypadal mužně a chlapsky. A holit si nohy, prsa, záda, nebo ještě kdovíco je zbytečné, proti přírodě, lev se také hřívu neshazuje aby bylo vidět, že je lev.

Datum: 19.01.14 15:20

Zdravím, ačkoli především starší ročníky s holením nesouhlasí, dneska je to prostě trend. A nejen trend, on upocený chumáč smradlavých chlapů trčíčích z podpaží, a ještě v tílku - z toho žádná holka neomdlí, leda tak tím smradem. V Brně v MHD jsem si užila až až. Holením předejdeš tomu, že se pot drží v chlupech a rozkládá se. A pokud můžu mluvit za své vrstevnice, drtivá většina má raději oholené nebo zastřižené podpaží.

Intimní partie jsou ale věc každého, zastřihovat ano, ale holení pinďoura se mi moc nelíbí.

doplněno 19.01.14 15:24:

A abych doplnila, nejtrapnější důvod, proč se chlapi holí, je "aby vypadal větší"*smich*. Takhle to dělá známý a jen při té zmínce holého pinďoura je mi na zvracení. A nehledě na to, když ty chloupky dorůstají, tak to při sexu partnerku nepříjemně škrábe a píchá.

Ale hrudník si nehol, v žádném případě. To bys vypadal jak oškubaný kuře nebo ta polobuzna.

doplněno 20.01.14 15:26:

Hangar, mám známého, takový rádoby plejboj, holí si nohy, ruce, hrudník, snad všechno. To je prostě hnus*smich*

A ohledně toho hrudníku - když je tělo třeba vymakané, potom nějaká ta depilace ano. Ale když vidím ty dnešní klučíky, hubený propadlý hrudníčky... neeee*smich*

doplněno 20.01.14 17:07:

U cyklistů a podobných sportovců je to samozřejmě tolerováno*;)*

Datum: 20.01.14 15:08

Sakra pár písmen a z človíčka je polobuzna :D

doplněno 20.01.14 16:35:

Mno neholím nikde nic ale zkracuju krom nohou úplně vše... tudíž jako cyklouš jsem za "opici" :D

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.