Zoraki 914 X PPŠ 41

Od: Datum: 01.12.12 19:36 odpovědí: 3 změna: 02.12.12 07:27

Dobrý den, vím, že je to těžká otázka a záleží na mně- ale přesto se zeptám. Koupili byste si z kategorie 18+ (D), pokud nechcete vzduchovku/flobert a tak, spíš znehodnocený PPŠ-41 (Špagin) nebo plynovku Atak Zoraki 914? Pro mě je to tak nějak nerozhodně, Špagin je pro dle mne kus historie, Zoraki zase funkční "pistole". Dokázal by někdo alespoň trochu postrčít? :) Děkuji.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.12.12 19:51
avatar

Mít zbytečné peníze a podmínky pro vystavení/používání tak klidně všechny tyhle kategorie. Jenom typy bych volil trošku jiné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: astar*
Datum: 02.12.12 02:01

Můžu se zeptat, co s tou plynovkou chceš dělat? Jestli máš v plánu střílet někde v lese, tak si pořiď radši toho špagina. ;) (dřív nebo později se najde nějaký aktivní člověk, který zavolá na policajty, že "tady někdo střílí "- můžou ti dát pokutu, protože nesmíš vytahovat zbraň na místě veřejnosti přístupném). Jestli ji chceš nosit na obranu- plynovka mi nepřijde jako moc dobrá volba, protože nikdy nevíš, jestli ten druhý nemá ostrou zbraň. Takže pokud nemáš jinou volbu, koupil bych špagina. Ten je narozdíl od plynovky aspoň dobře prodejný, kdyby sis schtěl pořídit něco jiného. Pak je tu ještě třetí možnost- nekupovat si nic a za ušetřené peníze si udělat zbroják. *jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: winn
Datum: 02.12.12 07:27

Třetí možnost odpadá- já tu kategorii D (18+) myslel tak, že chci taky konečně něco "svobodného" (=bez ZP, bez kontrol, prostě bez starostí normální zbraně) :)

Nechci vás podceňovat, ale vy asi ZP nemáte, že? Střílení v lese, i když slepými a plynovkou, může být teoreticky bráno jako pytlačení... O neskrytém nošení máte ale přesnou pravdu.

Pravdou je, že když nahlédnu někam do bazaru (http://bazar.hunting-shop.cz/vypis.php?filtr=n&list=1&search=%C5%A1pagin) , tak špaginů se tam prodalo už dost. Plynovek (http://bazar.hunting-shop.cz/sekce/60-plynovky/) je tam taky hodně, ale relativně pod cenou, pokud budeme věřit, že se vystřelil 1 zásobník atd. Potom by ta cena šla ještě víc dolů.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.