Práce z domu-přivýdělek

Od: Datum: 05.09.11 08:46 odpovědí: 61 změna: 15.01.16 18:48

Dobrý den,

už delší dobu hledám práci z domu, kompletace výrobků apod. jako přivýdělek. Zatím jsem bohužel narazila na samé podezřelé nabídky typu, pošlete poplatek předem a já vám pošlu ... a už nikdy nic nedorazí. Přitom věřím, že existují i seriozní práce tohoto typu. Nejlépe pro českou firmu a na smlouvu. Nemáte někdo dobrou zkušenost a poradíte mi? Moc děkuji za odpověď.

Krásný den všem,

Andrea :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hanher*
Datum: 05.09.11 08:58

Dobrý den,

ano, drtivá většina těchto nabídek je podvod.

Na opravdu seriózní firmu, která tyto domácí práce nabízí se dá určitě narazit, ale díky vysokému zájmu si myslím že je nedostupná, narazit na ní lze si myslím jen díky známosti, atd. . .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pebuje*
Datum: 05.09.11 10:08

I já se už x let snažím najít podobnou práci a věřte mi, že zatím marně. Na nabídku typu: "pošlete tu a tu částku" vůbec nereaguji, protože je jasné, že se jedná o podvod. Určitě se najdou i seriózní věci, ale to je spíše na doporučení někoho kdo už je v této činnosti zaběhnutý... osobně nevím o nikom, kdo by si podobnou práci na inzerát našel. Vlastně vím pouze o jedné paní, která domácí práci dělá, ovšem ta ji sehnala přes svou sestru, nové lidi už bohužel nepřibírají... Byť je to práce za pár korun /aby si přivydělala třeba tisícovku, tak musí zkompletovat 5 000! součástek/.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea3*
Datum: 05.09.11 10:33

Ano, tak to znám i já. Na inzerát mi nejdříve odepsali vždy ti, kteří slibovali skvělý výdělek a hned na to pošlete pouhých a suma byla různá 50-650 Kč. Na to samozřejmě taky nereaguji. Ráda bych poznala někoho, kdo narazil na slušnou firmu a je spokojený.Na internetu zřejmě je téměř zbytečné hledat, ale kde jinde,že? Děkuji za odpověď. :)

Od: buss
Datum: 05.09.11 11:00

Vážená, ještě to tady nikdo nevyřešil, když si zadáte vyhledat přivýdělek nebo domácí práce tak se dovíte nic, více méně podvody. A furt a znovu je to zadáváno. . Popř. co by bylo takto co požadujete ve vaší obci, přece z Horní Dolní nic nedostanete, co s náklady? Takových nabídek od r. 1990 běhá... a pak si lidi stěžují, za prachy jsem dostal seznam nabídek..., i to je podnikání.
Podívejte se do sebe co umíte a nabídněte to ostatním. Spoléhat se co kdo dá pár šupů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea3*
Datum: 05.09.11 11:24

Díky za Váš názor, nicméně jste nenapsal nic nového a ani nijak neporadil. Škoda. :)

Od: buss
Datum: 05.09.11 12:46

Ale já vám dávám radu nejlepší, postavte se na vlastní nohy!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.11 12:16
avatar

Andreo, hned se nesmíte čílit. Všichni Vám to tady napsali dobře. Domácí práce - poctivá, dneska už vážně není. Pouze účetnictví, nebo překladatelství. Pokud snad něco někde je, nechávají si to pouze pro invalidy. I s tím jsem se už setkala. Lepení dárkových taštiček, ovšem jen pro inv. důchodce. Nebo snad věříte pořád ještě tomu, že za naplnění x obálek nějakými letáky dostanete pěkný přivýdělek? Někteří podvodníci nabízejí až 30 Kč za obálku. To by pak všichni jen plnili obálky a nikdo by nedělal nic jiného. V sousední vsi dělá jedna paní korálky, ale je to velice piplavá a jednotvárná práce a musí nad tím celé dny sedět, aby si něco vydělala.

V nedalekém městě je malá firma, má asi 10 zaměstnanců. Dávali práci domů. Jednalo se taky o kompletaci časopisů a letáků do igelit. sáčků, třeba, když k nějakému časopisu byl dáreček, tak aby to někde nevypadlo, či to někdo neukradl. Dneska mají už velmi málo práce a domů už prý nedávají nic, jsou rádi, že mají práci pro těch svých pár dělníků. A tak to asi bude všude stejné. Ptala jsem se i ve firmě na výrobu dětských her a hraček, zda bych nemohla doma balit a kompletovat a ani jsem jim nestála za odpověď. Prostě všude stojí armáda lidí a ráda by si přivydělala. I čilí důchodci, ony ty naše důchody nejsou nic moc, a tak by taky rádi něco navíc.

Je to prostě takhle, snad leda nějakou protekci, ale tu já nemám. Tak nemám taky nic. Začínám uvažovat o těch korálkách, i když na tu mou mizernou páteř to asi nic moc nebude. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.11 12:52
avatar

Kompletace čehokoliv, je chiméra, a dnes to už všichni víme. Tak tyto podovody, před ix lety začaly. Nad tím se stačí zamyslet. V dnešní době, kdy všechno už přichází z Číny, za levný peníz a dokonce zkompletované, ;) nemůžete doufat, že někdo zaplatí rozumnou cenu, třeba za "montování propisek"! Kdo by za něco podobného dneska platil? O letácích ani nemluvím, protože vím, že mi je nosí do schránky důchodci a jelikož nemám "línou hubu", tak jsem se zeptala, jak to chodí. No jednoduše! Kompletují si to sami! Dostanou jednou, až dvakrát do týdne letáky, pro které si musí samozřejmě osobně, a na své náklady zajet do výdejny, ty musí hezky doma roztřídit a pak je v určitý den rozvážet do kastlíků. Ja to placené mizerně, a ještě po nich jdou "agenti, kteří kontrolují, zdali jsou skutečně letáky v kastlících, a ne někde ve skládce. I ti kontroloři jsou placeni mizerně. Také jsem jednoho odchytila a položila otázku. Takže na jakékoliv kompletování čehokoliv, zapomeňte. Ale jestli jste třeba šikovná, tak si dejte ve vašem městě někam do inzertní vývěsky nabídku, že třeba něco pospravíte, založíte kalhoty, či sukni, a pokud budete pracovat za rozumnou cenu a poctivě, za chvilku máte svou klientelu, která bude chodit k Vám, a máte ten svůj přivýdělek zaručený. Jiná možnost není. Další možnost je, že pokud disponujete autem, můžete nabídnout tou samou cestou, dělat starým lidem nákupy, či je odvéz k lékaři, a tak podobně. Nebo jim můžete přijít dvakrát do týdne uklidit. Určíte si cenu za hodinu práce, domluvíte se. Všechno jde. Můžete jim i doma vyprat, a přivézt. Já říkám, že když člověk chce, ale opravdu chce, tak to jde. Jestliže budete sedět u počítače, a doufat, že se stane zázrak, a Vy najdete práci způsobem o jakém jste mluvila, tak není šance. S pozdravem Suzy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 05.09.11 13:03
Suzy.Do příšte stačí najít otázku na toto téma a skopíruj si svůj příspěvek,kde radíš z vlastní zkušenosti :D je to furt jedno a to samé... ;) jinak stebou souhlasím.Měla jsem při mateřský úklid kanceláří po 17h 3x v týdnu,víkendy a svátky volné.V 20h jsem byla doma,stačilo mi si zajistit hlídání-sousedka.Dnes mimo svý hl.práce chodím 3x v týdnu taky uklízet a když mám malou ve škole tak jednou týdně mám dvě domácnosti kde na dvě hodinky ráno jdu vysát,nebo umýt okna.Taky se dá.To že budu doma posedávat a plnit obálky za 30tis měsíčně(30kč/kus),tomu jsem přestala dávno věřit ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.11 19:47
avatar

Ahojky krkovičko. Jo, ty bych udělat mohla, ale bohužel to ještě neumím skopírovat a přenést, tak se pokaždé snažím znovu a znovu... Ale vidíš, že když člověk opravdu chce a potřebuje, tak si poradí. Já taky nesedím a netisknu si po večerech stokoruny, také to nemám lehké, i když jsem v důchodovém věku, a podle pravidel, bych měla mít po starostech. No, nemám, ale i když stará, přesto jsem velice rychle pochopila, že věřit na lukrativní "přivýdělek" z domova, je utopie. Nechápu, jak na tohle mohou naletět lidé, kteří jsou ve věku, kdy by jim měl mozek fungovat na plné pecky. Ahoj J.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.11 19:58
avatar

Jestli umíte něco vyrábět - plést, šít, malovat atd...zkuste něco prodat na různých webech. FLER.CZ, TISICVECI.CZ, ZLATECESKERUCICKY.CZ, a určitě jsou i jiné. Když je někdo šikovný, a prodá se to, je to pěkný přivýdělek..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.11 21:13
avatar

Holky, neblbněme, vždyť má ta tazatelka dávno jiný problém. Položila otázku, my se jí snažili odpovědět, ona reagovala jednou tím, že jsou to všichni podvodníci a podruhé někomu vytkla, že neodpověděl podle jejího gusta. Víc se neozvala a my tady pořád radíme jako blbci, nikomu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea3*
Datum: 05.09.11 23:37

Tak jsem se sem dostala až teď, celý den na netu opravu být nemůžu, za odpovědi Vám všem moc děkuji. O jedné seriozní práci domu vím, ale je opravdu zadaná. Nicméně jsem to zkusila, jestli se nenajde nějaký optimista s dobrou zkušeností. Je fakt, že lidí,co tohle shání jsou zástupy, tak teď nechápu, jak je to možné, když všichni víme, že je to utopie? No nic, jdu se postavit na vlastní nohy. :)

Od: andrea3*
Datum: 05.09.11 23:41

Milá "atrama",

děkuji za radu, souhlasím s tím, že kdo je šikovný se neztratí. Mějte se hezky. :)

Od: pavlina1*
Datum: 06.09.11 14:11

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.11 14:21
avatar

9.90€ za registrační balíček (+ nutný nákup alespoň za 40€) .. takže, jak přesně se tohle liší od všech těch ostatních "prací", z kterých se vyklubaly podvody?

doplněno 06.09.11 14:22:

40€ )*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.11 11:43
avatar

Tak jsem se na stránky slečny Pavlíny také mrkla a stálo to zato. Vstupní povinný fond 40euro. Což je 1.000kč. Prý mají nejméně 150.000 spolupracovníků po celém světě, (tato informace se mi nezdá, to by jich bylo tedy opravdu hodně málo) Ale nevadí, vynásobte si to, když od každého trouby získají tu tisícovku. Hezká suma, že? Ale zase ne tak moc vysoká vzhlkedem k tomu, že působí na celém světě *smich*. Dále jsem se koukla, co vlastně nabízí za produkty, a jen tak namátkou dávám příklad. Tonikum na vlasy za 968kč, 200ml. Doporučují vmasírovat do pokožky celé hlavy dvakrát denně. Takže si představte, na kolik dní Vám lahvička vydrží. To není všechno, protože aby jste se setkali s kýženým výsledkem, musíte k tomu mít i šampon, 200ml za 469kč. Takže Vás celá ta sranda vyjde na 1.437kč. O ostatních produktech ani nemluvím. Pochybuji, že by si tohle objednávali lidé v takovém množství. Podle mne je to zboží neprodejné, tím pádem nemůže být řeč o nějaké slušné provizi. Takže zase jenom chiméra.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavlina1*
Datum: 07.09.11 12:16

Dobrý den,

je sto lidí a sto chutí :) a také sto nemocí... všichni dobře víme, že aloe má velké léčebné účinky...nikoho nenutím, jen jsem nabídla pomoc a možnost spolupráce.

I já tak začala a jsem spokojena jak s výrobky, tak s přivýdělkem :)

Počáteční vklad je na první nákup výrobků, které si můžete vybrat dle vlastního výběru, nemusíte hned brát tonikum za 968kč, pokud ho nepotřebujete...Máte také možnost nákupu jen pro vlastní potřebu, pokud nenmáte zájem o další prodej v eshopu nebo v obchodě, a to vše až s 40% slevou.

Možná by chtělo lépe prostudovat produkty, taky co se složení týče a dávkování a porovnat s jiným výrobkem v marketu.

A podle mne se zboží velmi dobře prodává, hlavně teď, kdy nás čeká podzimní počasí, déšť a zima a zákazníci se mi vracejí zpět spokojeni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veveruse666
Datum: 11.11.11 13:05

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea3*
Datum: 11.11.11 14:28

Dobrý den,

děkuji za nabídku, určitě se ozvu. ;)

Andrea

Datum: 11.11.11 14:35
avatar

Mám dotaz, jste "spokojená na MD" a zároveň "hledáte zájemce". Jste tedy zaměstnanec, nebo zaměstnavatel?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veveruse666
Datum: 11.11.11 14:58

Jsem na MD a potřebovala jsem si přivadělat a jsem spokoljená,vím jsou i podvodné inzeráty i já na ně narazila,ale tohle je solidní.Nikoho do ničeho nenutím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: moxa*
Datum: 11.11.11 15:09

Proč v dnešní době zasíláte informace pouze v tištěné podobě přes ČP, když máme e-mail?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 11.11.11 15:11
avatar

Moxa, přesně tak. Já ze zásady neopdpovídám ani na to kde se píše ,,Za ofrankovanou obálku"!.!.!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veveruse666
Datum: 11.11.11 17:32

Když nemáte zájem,proč vás to zajímá? Když budete mít zájem o přivýdělek tak není problém,nemám čas řešit vaše nesmyslné dotazy.Ještě jednou jedná se o solibní přivýdělek a nikdo nikoho do ničeho nenutí.Děkuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 11.11.11 17:47
avatar

Tak už konečně vytentujte ten ímejl a nedělejte . . .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: moxa*
Datum: 11.11.11 18:16

Na tyhle sviňárničky jsem fakt alergická. Ještě navíc když jsou namířeny vůči těm, kteří nic nemají a chtějí si poctivě něco přivydělat. *bum*

doplněno 11.11.11 18:20:

A Andreo, jen tak pro zajímavost si spočítejte, kolik by vážila zásilka letáků v obálkách, kdyby jedna vážila 10 gramů a dostala jste za ni 50 haléřů (což nedostanete). To by byl pořádný balík, kdybyste si měla vydělat 3000. Kdyby to mělo být 12 000 Kč, tak už byste potřebovala menší jeřáb.

Je to typický podvodný inzerát - nic podstatného o práci ani o firmě neříká, zato zaslepuje předčasnými kecy o výplatě dvacátého *bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.11.11 15:37
avatar

Že jste spokojená, to už víme, ale proč jste neodpověděla na dzordzovu otázku - jste zaměstnanec nebo zaměstnavatel?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veveruse666
Datum: 11.11.11 17:23

Jsem zaměstnaná pod firmou.Nikoho nenutím,Každý má svůj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: renysek
Datum: 10.04.12 12:57

Paní Věro, tady lidi shání seriozní práci a né žádné podvody, je neuvěřitelné, že sem vůbec umístíte tuto nabídku... Je podvodná, přišla mi několikrát... Vždy adresovaná od pana Denise Vinčeka! Je to drzost, a hnus!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veveruse666
Datum: 10.04.12 15:27

Vím co je pan Vinček zač a kdyby jste si tu vše pořádně přečetl všinl by jste si ,že jsem o podvodu také informovala.Když jsem inzerát vkládala,netušila jsem že jde o takovou pra... na lidi.Kdybych to tušila nikdy bych to nezveřejnila a hned se přidala k těm co na ten podod přišli. Také bych ráda nějakou solidní domácí práci,ale tu je těžké sehnat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: moxa*
Datum: 11.11.11 14:42

Typická neseriozní konina.

Proč by lidi chodili na 8 hodin do práce za 8.000, kdyby za pár hodin doma vydělali totéž.

O kterou firmu se prosím konkrétně jedná? Kontakt, web? Díky.

Pracovala jsem několik let v zaměstnávání a na seriozní firmu s domácí prací jsem nenarazila. Pouze pro invalidní důchodce, protože na to firma dostává dotace. Jinak by se tato práce absolutně firmě nevyplatila. Od toho máme Čínu :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.12 17:36
avatar

Absolutně stejný text a to do písmene, jsem obdržela od tří různých podvodníků, jejich jména si nepamatuji, ale už tady byli jmenováni. Takže paní Věro Trpíková, to je od Vás opravdu nefér jednání. A nevěřím, že jste spokojená mamina na MD. Mamina možná, ale spokojená asi nebudete. Asi Vám to chytání nových důvěřivých duší, moc nevynáší. Už je vás asi tak hodně, že jste přehltili vlastní trh. Je mi z toho blbě od žaludku...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veveruse
Datum: 23.01.12 15:06

Vím o čem mluvíte,nabízenou práci jsem zkusila,zaplacené jsem dostala,ale za jakou cenu.Dělat a klamat lidi.Dříve mě nenapadlo si pána dohledat,ať vím oč jde,ale pak jsem tohle vše udělala a mám jasno.A také chápu ty ,kteří byli na mne naštvaní,ale já to zle nemyslela jako každý jiný jsem hledala přivýdělek,to jsem ale netušila pořádně oč jde.Proto bych všechny ostatní chtěla varovat na tenhle typ inzerátu.Určitě každý očekává nějaké plnění reklamním materiálem jak je uvedeno,ale tak to nhení.Pak jak vám přijde smlouva a tz.materiál tak vám vše dojde.Sice jsem to zkusila,ale přestala s tím.To si raději budu přivydělávat kosmetikou než něčím takovým.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honzamder
Datum: 04.01.12 16:37

Velmi dobré je balení mucholapek pro jednu firmu Eaton vlastně mucholapky dávate do krabičky tu krabičku do další krabičky po 4 a potom do větší krabice po myslím 30 takhle uděláte celou paletu za paletu dostanete kolem 4000 počet palet i čas je neomezení jinak řečeno mužete udělat neomezený počet palet za neomezený čas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miulek
Datum: 21.01.12 21:03

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,kde to najdu,máte nějakou adresu nebo tak něco,kde bych se mohla o tom informovat?

Už dlouho se snažím najít nějakou solidní práci na doma,ale už jsem několikrát naletěla.Díky za info.Míša

Ohodnoceno: 0x
 
Od: misulek
Datum: 21.01.12 21:06

Dobrý večer,můžete mi prosím napsat nějaké informace ohledně těch mucholapek?Kde to najdu?Už dlouho sháním nějakou práci na doma a už několikrát jsem naletěla:o(Děkuji Míša

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaaaa*
Datum: 21.01.12 21:30

šmarjá, kdo by asi tak tahal pytle mucholapek po republice, někde je někomu sypal na hromadu aby ten pak strkal krabičky do sebe a pak jak by někdo nakládal tu paletu zpět ... Tohle zvládne stroj za 10 minut má paletu hotovu.

PRÁCE NA DOMA NENÍ!

A ti kdo ji mají jsou velice vzácné vyjímky, jako třeba já. A většinou musíte něco umět.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andulka*
Datum: 21.01.12 22:00

Já ji mám také ...přijdu si měsíčně na několik tisícovek a nic zvláštního jsem umět nemusela .

A jako maminka na mateřský jsem spokojena :) :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: misulek
Datum: 21.01.12 22:08

Dobrý večer Andulko a můžete mi prosím napsat o co jde atřeba napsat kontakt?Předem děkuji!Míša

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaaaa*
Datum: 22.01.12 04:07
obálky, propisky, žížaly ... Hlavně musíte andulce poslat 100, 200, 400 za cosi.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: andulka*
Datum: 22.01.12 09:18

No tak niz z toho opravdu nedělám ...sice je nutný registrační poplatek , který opravdu nejde mě ale firmě a i mě tenkrát zaskočil a rozmýšlela jsem jestli to zkusím . A jsem ráda . Hledala jsem nějaký přivýdělek hoodně dlouho a za tu dobu jsem na nic nenarazila . Registrace hodně lidi odradí , ale to je pouze jeich rozhodnutí .

Já jsem ráda , že jsem měla možnost tuhle práci najít , baví mě, jsme skvělý kolektiv a vydělám si a to je hlavní ...ale abych si vydělala tak se musím snažit .

Moje kolegyně , které končila mateřská se do práce již nevrátila a tuto práci dělá již na plno. Takže to asi nebude podvod .Hlavně je to Česká firma :). Takže mě nějakýma obálkama opravdu nenaštvete . :) :) :) :)

A končím tuhle diskuzi :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andulka*
Datum: 22.01.12 09:22

...a ještě jsem zapoměla dodat , že tahle práce je se smlouvou :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaaaa*
Datum: 22.01.12 09:29
prý z domova a jsme skvělý kolektiv. No nic, kdo chce kam ... nechť malý registrační poplatekzase pošle. Jen mi vždy vrtá hlavou, proč v kolbence nikdy nechtějí malý poplatek než člověka vezmou, domácí vždy.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: andulka*
Datum: 22.01.12 09:40

No takže registrační poplatek u firmy nebýval...ale jelikož tam bylo tolik lidí co nic nedělali firma ho zavedla zdůvodů aby k firmě šli jen ti maj o práci opravdu zájem

Kolektiv jsme skvělý ...každý týden máme školení přes internet (webinář ) jestli Vám to něco říká :) :) a několikrát do roka se stýkáme ..mýváme různé setkaní a jinak jsme neustále v kontaktu převážně přes skype :) jelikož jsm evšichni z různých částí republiky.

A v kolbence ( ve škodovce jsem kdysi taky pracovala , ale už se tam nevrátím :) )

Ohodnoceno: 0x
 
Od: misulek
Datum: 22.01.12 09:46

andulko a nejedná se náhodou o firmu OKG?Už jsem nad tím uvažovala,ale ceny jsou podle mě trošku vysoké i když né moc,ale nevím,bojím se toho jestli bych to uměla prodat,nebo jetli by si to lidi kupovali i když to budou určitě kvalitní výrobky.Díky za odpověd Míša

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.12 11:24
avatar

Lidi, co nic nedělaj, nic nedostanou. Máte přece sepsanou smlouvu, zaměstnanec nepracuje, ale zaměstnavatel to nemůže nijak řešit? To radši zavede registrační poplatek pro všechny nové zaměstnance? Zní to logicky, taky bych to tak udělal.

Prodavačka v supermarketu by mohla nejdřív tak za deset, patnáct udělat pořádnej nákup, aby ukázala, jak o to stojí a jak se jí tam líbí. A třeba když někdo půjde do politiky, mohl by jako první věc něco přispět do státní kasy, aby ho vzali. Nebo k pohovoru do zaměstnání donést švestičky z naší zahrádky, aby bylo vidět, že to myslí fakt vážně a že bude makat jak barevnej.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaaaa*
Datum: 22.01.12 12:19
o práci nejen ve škodovce má zájem hodně lidí, přesto se poplatky platí jen u těch super domprací. Zajímavé, že? Lidi přemýšlejte! Nebo zase vyhoďte pár stovek, jak libo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: luciehermanova
Datum: 15.01.16 18:48

prosim o informaci o praci kterou mate rada bych se pridala dekuji

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: cilka
Datum: 10.04.12 22:34

Dobrý den prosím o kontakt na mucholapky.Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Od: missma
Datum: 13.02.12 14:08

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda má někdo zkušenosti s psaním seminárních prací, referátů a podobně za úplatu. Sehnala jsem firmu která toto nabízí, ale bojím se že to nefunguje tak jak by mělo. Psaní mě baví a vyhledávání informací mi nedělá problém. Děkuji za odpověď.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: za
Datum: 13.02.12 14:21

Rozumím tomu, že je nouze o práci, ale připadá vám tohle v pořádku?

Na rychlokvašky z plzeňských práv si každý rád zanadává. Chcete se podílet na tom, že si další koupí titul? Možná budete jednou potřebovat právníka, projektanta programátora automatických bezpečnostních systémů, nebo s nadsázkou i chirurga, kteří vystudovali díky koupeným pracím. Jejich studiem získané znalosti si pak užijete v praxi!

P.S. Někdo tady v jiné diskuzi dával odkaz na rozhovor s paní Řápkovou, kde odpovídá na jednoduché otázky z práva. Stojí to za to, ukázka jedinečných odborných znalostí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lychee*
Datum: 13.02.12 15:12

Přesně tak!

A s ohledem na gramatiku a sloh výše uvedené, mě jímá hrůza při představě, že mi sepisuje seminární práci.

Pokrok nezastavíš si přetavili mladí za souhlasné podpory všemohoucích technologií do urvat titul za jakoukoli cenu...

Dobrá, ne všichni, ale málo jich není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: missma
Datum: 13.02.12 15:40

Děkuji za reakce, pouze jsem se dotazovala a zajímalo mě, zda s touto prací má někdo zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: missma
Datum: 13.02.12 16:52

Dobrý den,

máte pravdu takto jsem nad tím neuvažovala. Pouze jsem si přečetla inzerát a rovnou se dotazovala. Znám to z vlastní zkušenosti, jak jsem se ve škole vztekala, když někdo podváděl. Děkuji za tuto reakci

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 05.03.12 19:12

A proč bych kdyby... měl dělat pro firmu a nenabízet to sám?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daasad
Datum: 27.05.12 22:40

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.12 01:46
avatar

Cit.:

...došla jsem k poznání, že práce na doma (razesílání letáků, kompletace předmětu,...) u nás v ČR neexistuje! A ta halda nabídek, jsou jen podvodníci, kteří se chytli vysoké poptávky...Zbylé práce na netu, kde pracně sháníte lidi a podobně, vydělávají obvykle jenom těm, kdo tento program založili. Vy za tu spoustu nekonečné práce a přesvědčování lidí shrábnete směšnou almužnu, pokud vůbec to...

Aneb když je nemůžeš porazit, přidej se k nim.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daasad
Datum: 28.05.12 09:06

Vůbec jste nepochopila, co nabízím,k nikomu jsem se nepřidala, nabízela JSEM SLUŠNÝ ZISK A JSEM ASI NEJČESTNĚJŠÍ ČLOVĚK, CO SE VZTAHU K DRUHÝM LIDEM TÝČE, JAKÉHO MÁTE VŮBEC možnost potkat...

No nebudu Vás tu přesvědčovat, na podvodnou nabídku naletíte hned protože je velice přesvědčivě podaná a prezentovaná, já napíšu vše naprosto upřímně a bez jakéhokoliv zakrývání reality a hned se toho chytají jedovaté tlamy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.12 22:48
avatar

Ale pochopili jsme to.

Chcete-li hrát, opatřete si vklad např. brigádou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 28.05.12 09:12

daasad, my nejsme opravdu žádné jedovaté tlamy, my jsme lidi, kteří část života strávili vyhledáváním takovéto příležitosti, a kteří vlastní praxí zjistitli, že jde opět jen o podvod. Předem lituju všechny, kteří naletí na tvoji nebo jakoukoli jinou nabídku snadného přivýdělku. Jak už bylo řečeno mnohokrát a v mnoha příspěvcích - SNADNÝ VÝDĚLEK NEEXISTUJE.

doplněno 28.05.12 12:22:

daasad nesuď když neznáš. Všechny ty tvoje zlatý odkazy mám za sebou od loňska. Aspoň tady lidem nemaž med kolem huby. Všechno jsou to věci, u kterých se jenom ztrácí čas. Nic víc. Nebudu se tady dohadovat, vím své a mám právě s tímto druhem přivýdělku letité zkušenosti, takže jediné co mohu je poradit těm, kteří se ještě nenechali zlákat a politovat ty, kteří se nechali a popřát jim, aby co nejrychleji zjistili, "vocogo" a zbytečně neplýtvali svým drahoceným časem.

doplněno 29.05.12 08:44:

Daasad, ty musíš být opravdu blázen. Máš pocit, že hraní hazardních her je to nejlepší, co můžeš ostatním nabídnout? Jak jim vrátíš vklad, až to vše prohraješ?

Prostě a jednoduše - každý kdo si chce reálně vydělat a má aspoň něco málo za sebou ví, že jakmile musí dát nějaký vklad - je něco v nepořádku. Bohužel mi je jasné, že pár snad ne ani hlupáků, ale řekl bych naivních lidí opět nachytáš, jako ostatně asi každý, ale upřimně doufám, že jich bude co nejmíň a co nejdříve pochopí, že udělali chybu a vycouvou z toho.

Jinak ten tvůj nápad není žádná novinka. Jede to na netu už druhým rokem a když si to zadáš do googlu s recenzema, dočteš se o mnohých zklamaných, kteří si mysleli, jak budou vydělávat a ejhle - ono to je kapku jinak. Ale o tom by se mohlo polemizovat ještě další měsíce a roky, každý, kdo uvěří si holt musí projít tím zklamáním sám.

doplněno 29.05.12 08:49:

Adame - opět velká investice do blbiny, která se dá jinde sehnat zdarma, jak jsi přišel na to, že by tímhle někdo zbohatl? Opět pouze pár vyvolených kteří jsou nahoře a měli to štěstí, že nalákali mnoho lidí pod sebe. Sice nejde o podvod, ale opět, rozumný člověk do toho nepůjde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.