Nejlepší knihy pro teenegery

Od: Datum: 17.01.14 21:13 odpovědí: 12 změna: 18.01.14 11:32

Ahoj chci se zeptat jestli náhodou neznáte nějaké knihy kde by byl hlavní hrdina Daniel.A nebo jestli neznáte nějaké dobré knížky pro mládež(teenegery).

Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: agathexp*
Datum: 17.01.14 21:22

Nic s Danielem neznám, ale bylo by potřeba upřesnit, jaké knížky hledáš. Fantasy? Dívčí romány? Případně jaká knížka se ti líbila, třeba znám něco na ten způsob.

Od: buss®
Datum: 17.01.14 21:28

A co třeba Timur a jeho parta?

Datum: 17.01.14 21:50

"buss" dobrý, to mě napadl Malý Bobeš. Ale vážně, upřesni věk a žánr. Já v pubertě četla vše od Stanislava Rudolfa, A.Kutinová Gabra a Málinka, milovala Káju Maříka. Dnes se tomu mladí smějí.

Datum: 17.01.14 21:30

Ahoj, kniha by tedy měla být pro kluka,že? Ale nevím co má rád, co by ho zajímalo...Vtipná kniha je třeba Dospěj!, nebo Inheritance(dračí jezdec), Tisíc jizev, Hip hop a smuteční marš, Tohle jsem udělal,Ztraceni-temná země,LANklan- spiknutí robotů, Epic,Temná akademie-vyvolení, Útok z podzemí... Je jich mraky:) A něco kde je Daniel? Snad jen Kniha Danielova:)

Datum: 17.01.14 21:38

Děkuji za tipy může to být ii pro holky i kluky a spíše něc mezi fantasy a romány něco takového ale děkuji. :D

Datum: 17.01.14 21:44

Ok, tak jsem se trefila :D

doplněno 17.01.14 21:47:

Pro holku mě ještě napadlo Hunger games a nebo Padesát odstínů, ale to už je erotika:) Ale hodně dívek, kolem patnáctého roku to dneska čte...

Datum: 17.01.14 21:56

Denny já těch Padesát odstínů šedi-temnoty-svobody četla a nejsou to zrovna knihy které bych doporčila pro mládež.

Datum: 17.01.14 22:09

Však jsem psala, že už je to erotika.Ale není o úplně nic silného, dnešní mládež už ví o sexu mnoho... Ale záleží na výchově a na tom, jak se mamča k tomu postaví.Jak říkám, dcery mých kamarádek už mají Padesátky zhltané:)

Datum: 17.01.14 22:09

Tahle série

doplněno 18.01.14 08:13:

btw pro "teenegery" - Deset malých černoušků (Agatha Christie). To mě jen napadla taková slovní hříčka :)

Datum: 17.01.14 23:41

Divergence - Veronica Roth

Cokoli od Neila Gainmana

Hra o trůny - G.R.R. Martin

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - Ransom Riggs

Od: remowe*
Datum: 18.01.14 11:14

Mládí v Hajzlu - C.D. Payne (15+)

Datum: 18.01.14 11:32

Já míval rád knihy od Foglara - Rychlé šípy a to je mi 20, přijde mi, že dnes jsou mladí moc upnutí na tu fantasy literaturu, ale co člověk to jiný vkus.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.