Písnička na čt SPORT

Od: Datum: 07.04.14 20:52 odpovědí: 8 změna: 08.04.14 18:34

Ahoj náhodou jsem si pustil program ČT sport, vysílají tam nějaký hokej a po přestávce tam pouštěli klip kde se zpívalo něco jako "The best of me" a možná jsem zaslechl i "New year". Zpíval to nějaký muž. Neslyšel jste to někdo tady? Hodně rád bych si to ještě pustil ale neznám bohužel autora a ani delší část písně :(

Všem moc děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.14 21:12

Pfff... to bude makačka, podle jednoho slovního spojení, které se objevuje poměrně často. Zkuste aspoň napsat, rychlá x pomalá, rock x techno x popík ;) .

Tay máte nějaké odkazy, písničky se přímo Best for me jmenují, ale to by byla fakt náhoda.

(předělávka Marxe)

Od: helmut
Datum: 07.04.14 21:55

je to tady na tom videu http://www.ceskatelevize.cz/i…c-kometa-brno-hc-sparta-praha

někdy 1 hod. 52 min, před jeho koncem (2. přestávka)

Datum: 07.04.14 22:00

Ikdyž ono je to vysílané živě, takže ten čas se neustále posunuje :/

Datum: 07.04.14 22:11

JOjo, to jsem si taky všimla, ať dělám, co dělám, na písničku jsem ještě nenarazila.

Datum: 08.04.14 17:45

Podařilo se mi pořídit nahávku ale nevím jak Vám ji mám přehrát, protože sem jdou vkládat jen fotky :(

Datum: 08.04.14 17:45

Hoď to třeba na uložto.

Datum: 08.04.14 17:52

Dobře. Tady je odkaz- http://ulozto.cz/x8niKjMY/hokej-pisnicka-3gpp

A chtěl bych se omluvit za předchozí příspěvek, nevím proč tu je tolikrát, chtěl bych kdyžtak poprosit ADMINA o smazání, at to tu není tolikrát.

Datum: 08.04.14 18:34

Tak jsem to prohnala přes Shazam, SoundHound, hledala jsem to přes úryvky textu a bohužel nic :(. Což mě irituje, ta písnička je moc pěkná.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.