Poraďte.cz - novinky

Od: Datum: 17.01.14 17:58 odpovědí: 4 změna: 17.01.14 18:36

Jestli jsem to dobře pochopil,tak se nám nyní řadí otázky podle času poslední odpovědi. Znamená to tedy, že otázka na kterou není dejme tomu dvě hodiny odpověď, je nenávratně přesunuta někam dozadu a tím prakticky odsouzena k nezodpovězení. Stejně se mi nelíbí, že když si chci otázku přečíst, přesunu se nejdříve na poslední odpověď a teprve poté se musím vrátit k původní otázce. Nezdá se mi to produktivní. Co na to Vy ostatní, nepožaduji aby jste se mnou souhlasili, ale rád poznám Váš názor. Třeba se podle toho admin zařídí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laik
Datum: 17.01.14 18:18

Otazky si muzes tridit jak chces (viz zelene oznaceni). Podle posledni odpovedi, podle posledni vlozene otazky, jen nezodpovezene, podle rubirk, ...

V levem menu si dokonce muzes zaskrtnout jen ktere rubriky chces sledovat.

kliknutim na nazev otazky se ti otevre otazka bez odskoku na posledni prispevek (viz modre oznaceni).

Datum: 17.01.14 18:20

A co karta "Bez odpovědi"? A otevírají se na otázce, ne na poslední odpovědi.

Od: hop®
Datum: 17.01.14 18:25

V rubrice Poslední otázky se otvírá na otázce
V rubrice Poslední příspěvky se otevírá na posledním příspěvku.
Zdá se mi to logické.

Otázky bez odpovědi lze najít v příslušné rubrice, mimoto se automaticky aktualizují a tím dostávají opět mezi nové...

Datum: 17.01.14 18:36

Děkuji, omlouvám se jak Vám všem, tak aminovi. Zároveň děkuji i za vysvětlení.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.