Farma- Peter Marshall CO

Od: Datum: 05.01.14 14:13 odpovědí: 4 změna: 05.01.14 15:41

Dobrý den,

o letních prázdninách se chystám na brigádu do zahraničí. Konkrétně jsem si vyhlédl farmu zaměřenou na sběr malin apod. Jmenuje se to Peter Marshall CO. Chtěl bych se zeptat jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosto ať kdyžtak nejedu do neznáma. Vím, že je to ještě dlouho ale chtěl bych se už přihlásit.

Nejvíce by mě zajímalo prostředí (jací jsou ti zaměstnavatelé), obtížnost práce a ubytování a popřípadně případný výdělek.

Všem co mi dokážou dát nějakou informaci a nebo nějak poradit moc děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.14 14:21

http://www.hedvabnastezka.cz/…ici/peter-marshall-farm-2011/ muzes si to vse precist. Jako skoro vsude , ubytovani nic moc a nekdy napisou mene hodin...

doplněno 05.01.14 14:23:

jinak i tu http://www.hedvabnastezka.cz/…ici/peter-marshall-farm-2013/

Od: ramona
Datum: 05.01.14 15:08

Varuji před sběrem v jižní Itálii

...už to tam mají pod palcem emigranti z Afriky a 3.zemí a podmínky jsou pro evropany nepřijatelné,nepleťte si to se studenskými brigádami v minulém režimu ...takže jde o i život ( nenašli se protestující poláci )...

Od: indigo
Datum: 05.01.14 15:13

Várování by sice někomu pomoci mohlo ale já jsem zaměřen na anglicky mluvící země. Tuhle sezónu mě láká skotsko, A k té Itálii- nemyslím, že to tam bude až zas tak horké :)

Datum: 05.01.14 15:41

sama sis to precetla , je to brigada , kde mas penize za praci /podle toho kolik posbiras a jak mas stesti se svojim radkem malin/ , platis si ubytovani v karavanech , kde neni ani elektrina. Nekdy makas 12hodin a zaplacene dostanes 8hodin. Nemysli si , ze nikterak extra mega zbohatnes. Po odectu jidla , ubytovani , dopravy , ti ale naka kacka zbyde. Kdyby to tam bylo extra horke s penezma , tak tam robi skoti a anglicane. Protoze dava almuznu tak si musi shanet lidi z vychodni evropy. A budes robit kazdy den , moc si nemysli , ze poznas skotsko.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.