Noční větry

Od: Datum: 05.01.14 13:43 odpovědí: 13 změna: 06.01.14 10:20

Jak proti neovladatelným větrům v noci ...?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.14 13:48

zavírat okno *smich*

vtípky stranou, nejíš hodmě nadýmavá jídla? Já měl včera k obědu hrachovou polívku + bouřka, brambory, zelí a k večeři fazolovej guláš, to byl rachot!

Od: ramona
Datum: 05.01.14 14:00

Tak takovou kombinaci bych si absolutně nikdy netroufla ( to by mne zabilo )

a dost se hlídám,přes den se člověk hýbe,ale ty noci ...!

Od: ben®
Datum: 05.01.14 13:48

Dobrý den, tak, s přírodou moc nenaděláte a počasí neovlivníte. Pokud máte na mysli jiný druh větru/ů, tak je vypusťte a ono se Vám uleví. Jinak asi nejíst na noc a ne jídla, která jsou "větrotvorná". Zdravím!

doplněno 05.01.14 14:07:

ramona - ta druhá osoba jistě také během noci odvětrává, tak budete dva.

doplněno 05.01.14 15:12:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Meteorismus

Datum: 05.01.14 16:33

Díky ...že děti mají bolesti s prdíků vím,ale že dospělý to neuhlídá je víc,jak trapné ...

Datum: 05.01.14 13:58

Pokud nespím sama se takovým jídlům na sto hony vyhýbám

,ale je to trapné jednak pro mne samotnou,ale pro druhou osobu ...nechci stále brát tabletky proti nadýmání Degasin,černé uhlí z lékárny ap.,ale když cestuji jsou neodmyslitelnou součástí mého atue ...

Datum: 05.01.14 14:06

Je to lidské apak,jeden prd je lepší než deset lékařů!Přestante do sebe cpát ty chemické sráče proti nadýmání a dejte si raději stopičku bechera,bilinné hořké nebo slivovičky-je to lepčí,je to přírodní! a pokud možno přirozenou stravu!

PS asi jste ještě nikdy neměla zaražené větry? Pak byste byla ráda moco si uprdnout!

Datum: 05.01.14 14:13

...ááá to je nápad,hnedka si dám jednu hořkou ...jinak ani nepiju nic moc ...díky všem

Datum: 05.01.14 14:35

Seriózní odpovědi zazněly a tak jenom zmíním příčinu: Krátká kůže. Jakmile zavřeš oči, tak se holt otevře něco jiného.

Datum: 05.01.14 15:03

Nakonec, to tak bude,

ale proč se to nestává jiným vedle kterých spím ...i maminka mi to jednou vyčítala ...a tak to mě nebude chtít žádný ...? :(((((

Od: pb®
Datum: 06.01.14 10:20

I houby. Prdět při spaní je vcelku normální, akorát dost lidí nemá koule na to veřejně to přiznat. Mně utekl při usínání prd záhy po seznámení a partnerovi zrovna včera. A jsme spolu už 9let.

Pokud trpíte nadměrným nadýmáním, změňte jídelníček, začněle jíst laktobacily a pijte čaj z fenyklu nebo máty. Pokud nadýmáni není nadměrné, tak nad tím mávněte rukou.

Od: dako®
Datum: 05.01.14 15:05

Já, když jím jídla, které mě nadýmají, tak si vařím čaj z fenyklu. Po něm plynatostí netrpím. Je výborný proti nadýmání .

Datum: 05.01.14 16:36

...maminka si to také vařívala,ale myslela jsem si,že to opačný účinek, aha ,tak to zkusím ten vývar z fenyklu...děkuji

Od: dako®
Datum: 05.01.14 22:13

Určitě vyzkoušejte. Uvařte si ho večer a uvidíte, že to bude vpohodě .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.