Můj bratr - rozhodnutí

Od: Datum: 04.01.14 20:46 odpovědí: 5 změna: 05.01.14 13:46

Zdravím,

mám problém se svým bratrem. Jednou se ke mě chová jako by jsme byli nejlepší kámarádi, a z ničeho nic ho popadne agrese a chová se jinak. Jde o to že za mnou přišel, jestli bych ho nepustil na svoji herní konzoli, řekl jsem že uvidíme. Přemýšlím jestli ho tam pustit nebo ne. Nemám k tomu moc důvod protože i když se chová v pohodě a kamarádsky, vím že za nedlouho se zase opije nebo uplně z jiného důvodu na mě začne zase nadávat, vyhrožovat mi a děla cirkus. Nehledě na to, že mi mou dobrou vůli oplatil tím že když jsem mu půjčil notebook tak mě to něj nejdřív nalil víno a potom ukradl.

Teď otázka? Mám ho tam pustit nebo ne? Jak by jste se k takové osobě zachovali Vy?

Já vím, možná si řeknete, proč se tak blbě ptám, jde o tom že ho minulou středu zase chytl rapl, od té doby neměl na to aby se mě zeptal a já se k němu navíc choval chladně. Btw, je o 7 let starší.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: joe132
Datum: 04.01.14 20:50
Přihlaš se do Kick-boxu a dej mu do držky
Od: hop®
Datum: 04.01.14 21:07

A kolik je Tobě? Brácha by měl být trošku zodpovědný, když si něco půjčí, měl by to vrátit nepoškozené !
Pokud se nebojíš, že Tě fyzyicky napadne, tak si od něj zkus držet odstup a chraň si svoje věci. Hlavně když je opilý...

Od: stir
Datum: 04.01.14 21:51

Dobrý večer, chlapče.

Sladké řeči, sladké bombónky a dárky od popelnice. Podrazí Vás. Teď, i příště.

Cizí krev si Vás nyní, i v budoucnu, může vážit více. Hodně štěstí ...

Datum: 05.01.14 13:10

Dlouho jsem uvažovala, jak bych se zachovala, neumím si to moc představit, protože máme s bráchou prima vztah.

Pokud mi ale někdo ničí a krade věci, tak takovému bych fakt nic nepůjčila, a pokud mě k tomu ještě uráží a vyhrožuje mi, tak bych omezila kontakt na nutné minimum. Je to sice brácha, ale pokud se chová jako zloděj a hovado, tak bohužel.

Datum: 05.01.14 13:46

Řeším úplně to samé. Rozdíl je 10 let. Holt nesmíš s bratrem komunikovat a nic nepůjčovat. Naštěstí žijeme každý jinde. Asi má problém, který neumí řešit. Vždycky jsem na to doplatil. Sobec a arogantní člověk se nikdy nezmění, pokud jde do úzkých v životních situacích.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.