Jak na vánoční výzdobu?

Od: Datum: 05.12.12 07:49 odpovědí: 5 změna: 05.12.12 15:57

Nemám vánoční věneček na venkovní dveře u domu,v loni se někomu asi moc líbil a zmizel.Chtěla bych tam upevnít větvičku ze střibrné jedle a ozdobit ji, ale nevím zda ji pověsit směrem nahoru nebo dolů.Prosím o radu jak to teda pověsit at to nevypadá divně.Díky*nevi*.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.12 08:11

Na tohle používám "režnou nit" ...

doplněno 05.12.12 08:12:

... a připínáčky :)

Od: hop®
Datum: 05.12.12 08:27

Asi bych ji pověsil stejně jako bývají na stromečku, tedy koncemi větviček šikmo nahoru, připadá mi to optimističtější...

Datum: 05.12.12 10:29

Já bych ji rozhodně pověsila směrem dolů /zrovna tak jako se věší jmelí /a na konec větvičky bych uvázala pěknou mašli a přizdobila a tu mašli zavěsila.

Od: mija*
Datum: 05.12.12 15:57

Díky všem za rady...pověsila jsem ji tak nějak šikmo dolu a ozdobila mašli, ještě jsem tam připevnila šišky a pár vánočních ozdůbek ... nechci se chlubit, ale celkem se mi to povedlo*palec*.

Datum: 05.12.12 10:40

Na jednu nit směrem dolů. Na dvě nitě vodorovně. ;) Režné nitě nebo silonový vlasec.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.