Jaky mobil

Od: Datum: 30.11.12 21:07 odpovědí: 5 změna: 02.12.12 13:39

Ahoj chtěl bych novvý mobil ale nevim jestly tenhle

http://www.t-mobile.cz/web/cz…telefon/HTC/Desire.X/11438227

nebo tenhle

http://www.mobilplanet.cz/d-1…peria-tipo-classic-black.html

Díki za odpovědi :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.12.12 07:48

Jednoiztnačně HTC :D

Od: eb*
Datum: 01.12.12 11:21

Diki :) tky jsem si myslel

Od: bmbx®
Datum: 01.12.12 12:29

Já bych byl jednoznačně pro Xperii, výrobky Sony Ericsson, nyní jen Sony jsou bezkonkurenční po všech stránkách ;)

Od: eb*
Datum: 01.12.12 15:03

hmm díki za nazor ale fakt nevim :/ mně se zda že Xperia ma menši obrazovku než HTC bracha ma Xperii Miro (ta co vyšla v zaři ) a je celkem vela a já nechi tu samou tak že si vemu tipo ale zas co sem se dival tak HTC ma lepši recenze.

Od: bmbx®
Datum: 02.12.12 13:39

V recenzích už jsem se dozvěděl takových ptákovin, že jsem nevěřil vlastním očím, to je to poslední čím bych se řídil :D

Chce to si jasně určit priority a pak vybrat, něco vyhovuje jednomu, někdo preferuje zase něco zcela jiného, to se pak odrazí v recenzi a je jedno zdali je od uživatelů, nebo od recenzentů, nebo zaplacená firmou *haha*

doplněno 02.12.12 13:47:

Mark:

pěkný odkaz *palec*

jen je malinko divné, že mi něco nabídne a když pak přehazuju požadavky a znovu je vrátím, tak je nabídka jiná *ee*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.