Vánoční dárky pro rodiče

Od: Datum: 30.11.12 20:36 odpovědí: 8 změna: 23.11.14 12:14

Neporadil by mi někdo nějaké zajímavé dárky pro rodiče? Něco netradičního, co by je mohlo překvapit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: viky®
Datum: 30.11.12 20:54

Dobrý den. Jak staré jsou Vaše rodiče? Bydlí tam, kde Vy? Jak často se vidíte? Kupujete jim dárky pravidelně, narozeniny, svátek?

To vše je nutné brát v potaz, když se máte rozhodnout, čím rodiče potěšit. Jiný dárek se koupí rodičům mladším, jiný starším. Něco jiného potěší rodiče, co bydlí daleko a dlouho Vás a Vaši rodinu nevidí. Nebo jiného potěší rodiče, kde se vidíte každý den.

Pro starší rodiče je třeba potěšení v tom, když ví, že ve svátkách přijedete i s vnoučaty a budete u nich pár dní. Mohou si popovídat, pohrát si s vnoučaty a potěšit tak svoje srdce.

Tatínka třeba potěší dálniční známka na auto. Maminku kytička a nějaké fotky vnoučat a Vás. Pro rodiče je to největší potěšení, když Vás vidí, šťastný a spokojený.

Jen můj názor.

doplněno 30.11.12 22:41:

Rodiče říkají, že nic nechtějí. Vyzkoušejte si sednout u nich doma, dejte si kávu a nespěchejte domů. Jednou neřešte Vaše starosti, nechte mluvit rodiče, co dělají, kde byli přes den, co dělají v práci, co budou dělat, co musí zařídit apod. Rodiče potěší Váš zájem o ně, možná, že tam najdete, to co je potěší.

Nezapomínejte, že drahý dárek, nemusí potěšit.

Od: burunduk*
Datum: 30.11.12 21:53

bydlím s rodiči doma, je jim zhruba 45. Ale při nakupování dárku jsem ztracená, chtěla bych něco, co je potěší, ale zároveň, aby to nebyla nějaká hloupost. A když se jich zeptám, tak řeknou, že nic...

Od: lenkal
Datum: 23.11.14 12:14

Dobrý den, já jsem zažila pohádkový let balónem, co jsem měla od minulého roku k Vánocům a letěli jsme teď o letních prázdninách a není lepší pocit, než jak se krásně vznášíte a máte překrásný výhled! Moc krásné vzpomínky a fotečky z toho máme!

Datum: 30.11.12 21:56

Řenou NIC tak jim přání splňte, já také nic nechci, chci jen to aby se rodina sešla v klidu a pohodě. Co potřebuju si koupím sama. Ale pokud je chcete něčím obdarovat tak zkuste kupón na kosmetiku, masáže, kadeřníka...nakonec dobrá kniha je vždy vhodný dárek.

doplněno 01.12.12 11:22:

Právě jsem objednala víkendový pobyt pro sebe a manžela, s masáží, parafínem. Zdá se mi, že toto by mohl být ten netradiční dárek pro rodiče.

Od: pepr®
Datum: 30.11.12 22:04

I takové přání jde splnit :D

Od: lottka*
Datum: 01.12.12 10:30

Víš že rodiče nic nechcou koupit mi příjde celkem normální,ale samozdřejmě jsou VŽDYCKY rádi když jim dárek koupíš.Taky mi to vždycky říkají když třeba jedu na tábor a pak jsou rádi ,že jsem si vzpoměla a něco jsem jim koupila.

Mamince třeba kosmetiku,nějaké doplňky,kabelku,parfém nebo něco praktického je to hezké potěší to prostě úžasné.

Tatínkovy např. .otvírák,nějakou sadu něčeho ,pánská kosmetika a nebo darkový koš. :)

Datum: 01.12.12 14:35

Já bych jim koupila lístky do divadla, vzala bych rovnou tři, abyste mohla jít s nimi a užít si pěkně strávený kulurní večer.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.