Povinnost pracovat vs kriminalita

Od: Datum: 14.08.11 20:24 odpovědí: 37 změna: 12.12.14 06:49
avatar
Nebylo by vhodnější místo podpory v nezaměstnanosti uzákonit povinnost pracovat? Kdyby se chtělo, tak by to určitě šlo. Lidi by se nebáli o práci a ti lajdáci co v noci kradou a dělají bordel by na lumpárny neměli čas. Úplně mě vyděsilo, že v Anglii řádili děti jejichž rodiny už nepracují čtyři generace. U nás je to zatím jedna a jak to bude dál?! R.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kosak*
Datum: 14.08.11 20:28

máš namysli jako to bylo za komunismu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jakubdeda*
Datum: 14.08.11 20:42

To ano.Já bych byl taky pro ,aby to šlo uzákonit,ale kde by pracovali,když není všude práce,nebo ji je málo.Kde byste je zaměstnal?Lidi,by chtěli pracovat,tedy ty slušní a co chtějí,ale kde?Sice se říká,že si každý, kdo chce makat,práci najde,ale jsou regiony kde práce není.A tam kde možná je ,tak kdyby se tam nahrnuli, tak by za chvíli taky nebyla a ani by neměli kde bydlet.Je tu moc cizinců co pracují za minimální mzdu a to podnikatelům vyhovuje.To by museli cizinci odejít nejdříve a pak to uzákonit a dohlédnout ,aby naši lidi nebyli jak otroci za málo peněz.,ale aby i zahraniční podnikatelé platili tak jak se má.Určitě by to lidi brali.Možná,že by šli pracovat i za minimální plat ,jen aby měli práci.Ale to by bylo nespravedlivé,aby podnikatelé okrádali lidi,když jsou v nouzi.A tak raději zaměstnají cizince a naše lidi pak nemají práci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.11 21:15
avatar

Ono je totiž spousta věcí špatně. U nás v republice se postupně přestalo vyrábět (proto není práce) a začalo kšeftovat (proto má spousta lidí včetně důchodců vážné finanční problémy). Kam zmizely mlékárny, sodovkárny, železárny, OP Prostějov? Tam byly zaměstnané desetitisíce lidí. Nechci, aby se vrátil minulý režim, ale to, co tabdy máme teď, to je jeden obrovský bordel (admin promine, ale jinak to říct nejde). Chci, aby byl pořádek. Aby lidi nekradli. Aby se mi mladíčci v nepadnoucích oblecích, kteří neumějí česky a říkají "já bysem", nepokoušeli podvrhnout levnější elektřinu, zadarmo mobil, lepší zdravotní pojišťovnu... Chci, aby se jogurty nevozily z Chocně do Olomouce a z Olomouce do Chocně. To už se všichni zbláznili? Chci, aby jogurt byl jogurt a ne trocha želatinové břečky zahuštěné škrobem. Nemůžu jíst rohlíky ani chleba, protože to není k jídlu. Nemůžu si koupit jakýkoli předmět do domácnosti a myslet si, že mi bude sloužit i příští sezónu jako naše stará Tesla Color, kterou jsme si koupili půl roku po svatbě a fungovala 24 let.

Bylo by toho víc, ale základ jsem uvedla. Nevyrábí se. Všechno se prodalo nebo rozkradlo a teď jenom nakupujem šunty ze zahraničí. Kdesi jsem se dočetla, že jakýsi mezinárodní obchodní řetězec dodává do svých marketů v České republice méně kvalitní zboží než do ostatních států. Prý je to proto, že nám to takhle chutná. Na to nemám co říct. Kdo o tom rozhoduje? Má všech pět pohromadě?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.11 21:28
avatar

inženýrko, ...bysem chtějí dát do slovníku,...proč by nemohli v Chocni klidně koupit oba jogurty,... nezbláznili se... jen podnikají a lidi chtěji levné věci, ne kvalitní... to se ččasem srovná, jako s česnekem...Nemůžu jíst rohlíky ani chleba,...j etřeba koupit lepší a dražší, krupavější... akýkoli předmět do domácnosti a myslet si, že mi bude sloužit i příští sezónu,... už je dva roky záruka...

ono se toho říká... a pak se zjistí, že to není pravda...

kdo dělá trh? prodejce a kupec...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.11 22:49
avatar

Na tohle Ti odpovím. Před více než deseti lety, jsem se tady dohadovala, že polévka "Knor", tady prodávaná a jiné, nemá nic společného s kvalitou, která je ve Francii. Nebudu mluvit o šamponech a dalších produktech. Stejné bylo pouze balení, ale ne obsah. Setkala jsem se s nesmírným pohoršením od mých přátel, nebo i spoluobčanů, kteří mě nařkli, že si já o sobě myslím, že jsem bůhvíjak chytrá. Přivezla jsem jim na ochutnání polévky, originál balení, ale bylo to zbytečné. Tou špatnou jsem zůstala já. A víš proč? Protože ti pitomci nemohli přenést přes srdce, že já tam žiji a oni ne.. Marně jsem jim říkala, tak si zabal kufry a jeď! Nyní Ti nebudou střílet do zad, ani Tě neodsoudí za nezákonné opuštění republiky do vězení. Jsi svobodný, využij toho a snaž se. Ale pardon, to jsem nějak odskočila od námětu. (Mimochodem, nikdo na to neměl. Sedí tady a brečí. A to jim nic nehrozí.) Takže ANO, máš velikou pravdu! Nic, z toho, co má sice stejný obal jako venku, není stejné kvality. Není to prot, že by nám to tak chutnalo, ale proto, že nás mají za idioty, kteří jsou z východního bloku, a vyrábějí jenom pro nás, podřadné šmejdy. Když to bylo za "totáče", nevyplatilo se jim to. Měli jsme pouze Tuzex, tam byly výrobky originální, ale nyní je to celý východní blok, a to už se jim rentuje, to jsou milióny a milióny lidí... Mají pro nás specielní kontajnéry na krémy, na potraviny, na VŠECHNO! Já vím, že brambory a zeleninu vůbec, která je na pultech třeba v Penny, je "venku" neprodejná! To dávají s prominutím prasatům. Teď si honem nevzpomenu jak se tomu říká odborně. Prostě je to pro zvířata. Já už jsem se sem vrátila natrvalo a jsem na tom jako vy všichni, ale strašně mě to se..re. Ale co se dá dělat? Já to nezměním. Ale alespoň vím, na čem jsem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 14.08.11 21:45
avatar

Jakube, Ty jsi nezažil trh práce před sametovou revolucí, každý měl právo na práci, proto měl občas někdo razítko o zaměstnání v občance a pravidelnou výplatu, ale nic nedělal, ta konkrétní práce nebyla. Říká se tomu umělá zaměstnanost, a někdo tyto nepracující zaměstnané lidi musí zaplatit. To znamená, že někdo musí odvést práci i za ně, dělá za dva a dostává pouze polovinu peněz. To spravedlivé není, uznej sám.

Trh práce je jako každý jiný trh, otázka nabídky a poptávky. I já jsem nucen občas o tu práci bojovat a díky levnějším pracovním silám z východních států i slevit na své ceně. Samozřejmě, mohl bych se přesunout někam "západněji", kde bych byl zaplacen spravedlivěji, ale ve svém věku už z Čech odcházet nehodlám. Co mne docela vytáčí je, že i dělníci z východu berou podobné peníze jako já, ovšem za "trošku" jinou kvalitu odvedené práce. Naše firma má stálé zákazníky, a ti nás dále doporučují dál. Tím naše firma žije a má stálé kšefty. ZaplaťPánBůh za to. Ale i přesto tito stálí zákazníci občas zkoušejí vzít levnější firmu. Pak se nestačí divit, kolik jim naše firma naúčtuje za dokončení práce, za opravy po těchto "levnějších" firmách. Jen blbec se dvakrát spálí o stejná kamna - říká stará moudrost. Naši zákazníci nejsou blbí, zjistili, že se jim vyplatí dát o něco více peněz, a mít zakázku v termínu, kvalitně a podle vlastních představ a požadavků. Vím, že je to "běh na dlouhou trať", ale snad takhle začnou přemýšlet všichni čeští zákazníci, budou živit české firmy s českou kvalitou. Doufám, snad se toho dožiju...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.11 21:03
avatar

Raadku, to tady již bylo, ale to nefunguje. I dříve (když bylo povinnost pracovat) se kradlo, a dělali lumpárny. Navíc jsem někdy říkali, bylo by lepší aby tento nic nedělal byla by menší škoda..

Jak uzákonit, že drobní živnostníci by museli přijmou jednoho, dva, tři...lidi . jak jim nařídí zákon, předpis...

Bohužel to nefunguje, je třeba najít jiná řešení...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.11 21:12

Na druhou stranu, co třeba bývalý podnikatel co prodal firmu a je ve finančním důchodu? Zaměsstnání je mu celkem k ničemu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 14.08.11 21:14
avatar

Raadek: Jedna generace? S prominutím, hahaha!

Ségra se před měsícem po čtyřech letech natrvalo vrátila z Anglie i se svým anglickým manželem, tušila průběh následujících událostí. Ten bordel tam nevyvolávají místní a rodilí britové, ale především přistěhovalci z jiných zemí, to jsou ti provokatéři, kteří pak s sebou strhnou i místní "děcka".

Až u nás zvednou zbraně naši snědší spoluobčané (kolik generací již nepracují?) spolu s imigranty z východních států, naše nezaměstnané děti se k nim možná také připojí...

doplněno 14.08.11 21:17:

...to se ze zpráv nedozvíte, ani z místních, ani z tamních...*nevi*

doplněno 14.08.11 21:17:

...to se ze zpráv nedozvíte, ani z místních, ani z tamních...*nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 14.08.11 21:26

No to by se napřed musela změnit Ústava, že ano. Ale jsem jaksi proti, abych něco musel. Jak padlo, když bych měl na život, jak mne někdo! může nutit pracovat. Na druhé straně, kdo chce zemřít hladem, zasebevraždit se, nebránit mu.
Jistě, na druhou stranu proč má někdo něco dostávat z našich daní. To by muselo být takové minimum, aby tím hladem neumřel, tedy veelmi málo (a jde to) a ne ještě příspěvěk na byt. Nemluvě co je ještě "zadarmo". Tady se rozhazuje. Jinak uklízet kde se dá a jak by to u nás vypadalo a ne ten bordel všude. Co Angile, a naši cigáni?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: technikjirik*
Datum: 14.08.11 21:30

Cokoliv je z povinnosti, je předem odsouzeno k odporu a bojkotu. Myslím, že je dobře nastartován systém, kdy když nezaměstnaný nepracuje, nedostane podporu. Bohužel to má slabé stránky. Když nepracuješ nedostaneš podporu, ale zase jdeš na sociálku a dostaneš hmotnou nouzi. Pokud bude minimální mzda na roveň sociální podpory, není motivace pracovat. Zákazy a příkazy nic neřeší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kjanik112*
Datum: 14.08.11 21:35

Také tu dobu pamatuju, souhlas s kolegou Cukrarem.Umělá zaměstnanost není řešením.Spousta lidí strašně zlemplovala, práce si nevážili, došlo k poklesu pracovní morálky. Kdo to předtím viděl, aby mistr prosil dělníky, aby aspoň něco udělali, chtějí-li výplatu. Tenkrát se říkalo, že pro některé pracovníky by byla nezaměstnanost úplným dobrodiním. Jak prorocká slova to byla-po revoluci to byli ti první, co přišli o práci, když je podniky konečně mohly vyhodit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ludek*
Datum: 14.08.11 21:54

To snad nemyslíš vážně! Seš normální? To chceš zpátky totalitu? Ty budeš asi pořádnej workoholik žejo?

Ono to možná každýmu nedojde, ale sou taky lidi který nebaví pořád někam chodit anebo který nato nemají dost sil, ať už psychických nebo fyzických. Anebo kteří mají dost práce doma na svém hospodářství.

V anglii by hlavně měli defenestrovat královnu a hodit ji někam do hnoje a zavést tam demokracii, stejně jako u nás to udělali v roce 1918.

Anebo když už mají pracovat všichni, tak by stát měl v první řadě zkrátit pracovní týden na 4 dny, a hned by byla práce pro víc lidí. Je přece nesmysl, aby se pracovalo stejně dlouho jako za 1. republiky, když všechnu práci dělají stroje a automaty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.11 21:56
avatar

ludek, Raadek má názor, respektujte ho, proč na něj útočíte?...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kosak*
Datum: 14.08.11 22:02

ehm, názor? :) povinnost pracovat by znamenalo kriminál pro ty co nepracujou

vypadá to spíš na nějakou grebeníčkovu větev

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lm®
Datum: 15.08.11 00:18
avatar

Kriminál už není kriminálem , jakýsi druh dovolené, placené z našich daní samozřejmě...

Svoboda jednoho končí tam,kde začíný svoboda druhého...A tak kosáčku,já Vás mám ráda,jste takový správný rozruch zde na poradte,ale tohle se Vám nepovedlo- Co je to za svobodu,kdy musím ze svých daní povinně přispívat těm,kteří jsou líní a nechtějí dělat?

Myslím,že rozumný člověk ví,koho mám na mysli.V žádném případě nemyslím ty,kteří se na pár týdnů jednou či dvakrát za svůj život ocitnou na ÚP nebo požádají o soc.dávky. Mám na mysli ty,kteří tak činí vytrvale a stále .

Já osobně bych je nezavírala do vězení,páč jak píšu výše,to už dnes není tret ,ale doolená.já bych je vyvezla někam na Sibiř a ať si tam žijí ,jak chtějí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kosak*
Datum: 15.08.11 00:23

já si lítám , já se vznáším ♫...já jsem pro volnost. Oni cikorky taky musej z něčeho žít. Já když na mě spadne vlese klíště, taky mu dát cucnout a nekroutím ho hned ven. Vďyť je to jeho poslední večeře, *plac* tak ať si pošmákne. A nějaká borelióza? pche! Co já bych pro přírodu neudělal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ludek*
Datum: 14.08.11 22:07

Protože mě dokáže vytočit, když si někdo neváží aspoň té trochy svobody kterou máme, a chtěl by tady ještě větší totalitu než tady je. Dost natom že se musí chodit do školy nemyslíš?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.11 22:17
avatar
Psal jsem pouze o těch cca 10% nezaměstnaných. Určitě by se pro ně práce našla třeba na úkor práce na černo a nelegálních zaměstnanců z jiných zemí. Samozřejmě by se to netýkalo lidí, kteří pro podporu a sociální příspěvky nechodí. Co asi dělá člověk, který je bez práce s minimem peněz, nudí se a potřebuje energii někde vybít? - Lumpárny! A co člověk, který je poctivý, chtěl by pracovat a uživit rodinu? - Topí se v depresích! R.
Od: lujs®
Datum: 15.08.11 20:28
avatar

Kdyby sme u nás v roce 1918 nezavedli ,,demokracii" tak sme zůstali součástí Rakousko Uherska a mohli sme se možná dneska mít jak prasata v žitě!.!.!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.11 22:53
avatar

Já bych na to šel z druhé strany-ne povinnost pracovat,jak říká kolega.Obrátil bych se na stát,jako pečovatele o své členy a prosadil zákon o právu na práci! Kdo chce pracovat,ať mu stát práci zajistí!A kdo pracovat nechce,ať chcípne hlady.Jinak dospějeme do stavu,kdy už nebude co ukrást a budeme hlady chcípat všichni.A práce je halda,jen se podívejme na silnice.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kjanik112*
Datum: 15.08.11 18:28

Kousek pod hradem bylo-doufám že ještě je-neplacené parkoviště. Jsou tam dokonce i tabule s historií hradu v češtině. Žádný problém.

doplněno 15.08.11 18:36:

Omyl, omlouvám se. Neovládám dobře pošítač.

doplněno 15.08.11 18:36:

Omyl, omlouvám se. Neovládám dobře pošítač.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: georges*
Datum: 15.08.11 19:03

To je docela srandovní názor - povinnost pracovat. To už tady bylo za bolševika - a všechny cikorky byly v invalidním důchodu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.08.11 19:30
avatar
A jak by ste vy georgesi řešil kriminalitu nezaměstnaných a donutil pracovat ty, kterým se nechce? A jak by ste uklidnil lidi, kteří jsou bez práce ne svojí vinou a samozřejmě ty, kteří se o práci bojí a vykonávají příkazy na které zaměstnavatel nemá vůbec právo? R.
Od: lui*
Datum: 15.08.11 20:15

Podle mě má pravdu Jabraka. Měla by být uzákoněna povinnost státu, zaměstnat každého kdo chce pracovat a platit alespoň minimální mzdu každého kdo bude řádně pracovat.

Do té doby jsou řeči, že každý má možnost, jen pusté plané kecy. Omluvte mě, ale je to tak. Jsou to jen TV kecy, každodenně slýchané, a papouškované stále dokola. Papouškované bez znalosti toho, jak to na trhu práce chodí. Papouškované osobami, které nikdy na úřadu práce nestáli, a nikdy nezůstali doma bez jediné koruny podpory. Tisíckrát opakované, jen aby se mohlo beztrestně lidem brát to poslední co mají. Fuj to jsem se rozohnil. A vždycky si říkám: Nepleť se do toho. A stejně mi to zas nedá.

doplněno 15.08.11 20:16:

Pardon: ...každému kdo bude...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 15.08.11 20:24

Pravo na práci bylo a je i teď, ovšem ne nárok. Tehdy byla povinnost pracovat ve prospěch celku. Kdyby byla povinnost pracovat, zaměstnat, co by asi tak ti lidé dělali? To přece bylo, takže se zaměstnali a ... byli kolikrát zbyteční, přezaměstnanost, jako že dělali. Ale byla i jiná doba, nebyla ta technika co dnes, kdy není třeba lidí!. Podívejte se na zemědělce..., co chybí? Není tak se doveze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.08.11 20:42
avatar

lui, nenechte se rozhonit..."Fuj to jsem se rozohnil. A vždycky si říkám: Nepleť se do toho. A stejně mi to zas nedá." souhlasím s Vámi, chce to klidnou diskuzi bez emocí, Ta bohužel nejde moc přes internet, páč již stovky stran bylo popsáno.. a nic..

Byl jsem na pracovním úřadě, vyzkoušel jsem si to být bez práce...jsem i na druhé straně, co občas schání lidi na práci...

žádný demokratický stát nemůže uzákonit povinnost zaměstnávat lidi. To by se mohl klidně stát, že do Jabrakovi fimy by musel Jarda přibrat někoho, dva i více aby splnil kvoty. Jarda je šikulka spoustu toho umí, a bude muset děat na lidi kteří to neumí? Určitě Jardovi stát nepřidělí šikovného tapetáře, či kladeče kazetového stropu. Pak se stane, že bude mít velký prořez metroše a jarda si nevydělá a zbankrotuje, zadluží se. Všicni se pak budou muset přesunout do Vaší firmy ...

kdo bude posuzovat že řádně pracuje, kdo mu bude dávat minimální mzdu. Stát, nebo Jarda pro kterého bude pracovat...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 15.08.11 20:49
avatar

Milane, kdybyste byl mým zaměstnavatelem vy tak bych tu pracovní povinost klidně unesl.;)*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.08.11 20:59
avatar
Já si myslím, že tu práci by měl garantovat stát. Do podnikatelské sféry bych nezasahoval. Co se týče práce, například obsekávání dopravních značek a vůbec veškerý úklid. Ale ještě tady nikdo nenavrhl alternativu řešení nepřízpůsobyvých nezaměstnaných. R.
Datum: 15.08.11 21:22
avatar

Raadku, kolik je státního sektoru a soukromého? "obsekávání dopravních značek" to zajištují soukromé firmy,

"lternativu řešení nepřízpůsobyvých nezaměstnaných" až toto někdo vyřeší, to bude na světě klid,...

to je jako když byste chtěl zabránit krádežím... nikdy se nenajde vyřešení...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.11 19:48
avatar
Nebudu ve slušnosti komentovat vaše celkem zvláštní názory, ale díky, že na to po dvaceti letech přišel pan Nečas. Ještě aby to dotáhl do konce a nezůstalo pouze u planých prohlášení. R.
Datum: 17.09.11 22:55

A co třeba vázat přidělení státní zakázky na vytvoření odpovídajícího počtu nových pracovních míst? Kolik by jich asi vzniklo při udělení obřího Kalouskova ekotendru?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 18.09.11 00:02

Za socializmu jsme se učili že všichni jsou si rovni, pak se zjistilo že někteří jsou si rovnější. Počátkem 90.let jsme se učili, že má každý hledat pomocnou ruku na konci své paže, a že vše vyřeší neviditelná ruka trhu. Dostali jsme se do doby kdy rostou náklady na bydlení, energie, atd. Navíc stát je v mínusu, tak zvedá daně, DPH, poplatky aj. Kdo by chtěl začít podnikat, zatočí se mu hlava z toho, co odvede na daních-letos zase o něco více. Živit sebe jako soukromník a mít ještě nějaké zaměstnance, tak to je adrenalin. Vůbec se nedivím, že práce je málo a procento nezaměstnaných je tak velké. Dále rozhoduje, kde zrovna bydlíte- ve velkých městech najdete práci snadno, na venkově musíte brát co je. Já bych si docela dovedl představit, že by stát dělal nějaké programy pro nezaměstnané. Stejně jako EU ze společných peněz dotuje různé programy o jejich smyslu se může polemizovat. Pokud nechceme aby nám tady vznikaly chudinské čtvrtě a slumy, mělo by se s tím něco už dělat. Typickým příkladem je české zemědělství a jeho úpadek. Taky vám vrtá hlavou proč je v supermarketech tolik potravin z dovozu?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jsmestaleves
Datum: 11.12.14 17:15

Vše co je povinností je humus! Nikdo nemá právo komukoli co nařizovat! Každý si může a má právo dělat co chce a žít si jak to chce, samozřejmě nesmí tím nikoho ohrožovat a omezovat!

Příklad zdravotní pojištění. U doktora jsem byla za 30 let jednou a to se zlomeninou, jinak vše jsem si vyléčila sama TČM. Proč mám platit povinně zdravotní, když těchto služeb nevyužívám? At se pojistí kdo chce! Ale proč k tomu nutí společnost i druhé! Já mám právo se rozhodnout o sobě jak chci, co mi to někdo má co nařizovat?

A povinnost pracovat? Pro koho? Povinnost pracovat pro sebe? Ale néééé povinnost pracovat pro druhé!

Jak říkám každý má právo si dělat co chce ale nesmí tím ubližovat druhým ani je omezovat!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 11.12.14 17:27

Gde ste toto vyhrabala? Ale než něco napíšete, tak uvažujte, jak byste mohla jednou skončit, na smetišti. Zkuste se odstěhovat tam, kde toto pojištění nemají.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 11.12.14 18:20

Povinná práce je nesmysl. Těžko donutíte soukromou firmu, aby někoho zaměstnala. Vše by muselo být opět státní a centrálně řízeno, takže opět socialismus, chudoba, neefektivita, agenti, atd.
Pokud někdo tolik touží po socialismu, tak na světě existuje ještě pár takových států, nic vám nebrání se tam přestěhovat. Tady vám pšenka nepokvete. Ano, jisté procento obyvatel by si to opět přálo, ale nikdy jich nebude dostatek na to, aby se to zrealizovalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.12.14 06:49
avatar

Prosím uzamknout otázku, je to více jak 4 roky staré a nic to neřeší..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.