Jeden dětský domov = kolik dětí?

Od: Datum: 30.11.12 15:16 odpovědí: 4 změna: 01.12.12 15:40

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik dětí je v dětském domově. Jen tak mě to napadlo a docela mě to zajímá. :) Děkuju.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 30.11.12 15:25

Nevím, jestli existuje nějaká veřejně dostupná statistika dětských domovů, ale určitě neexistuje nějaké omezení na maximální počet ´chovanců´... Je to jakoby ses ptala na počet dětí = kolik rodin...

*smich*

doplněno 30.11.12 15:39:

Aha - tak díky Lidus koukám, že statistika dostupná je...

*palec*

Datum: 30.11.12 15:34

http://nahradnirodina.cz/stat…ky_nahradni_vychovy_v_cr.html Něco ze statistiky. Dětský domov Dagmar Brno má letost umístěných 25 dětí. Nejmladší má 7 let, nejstarší 24.

doplněno 30.11.12 15:47:

mowla zadat dotaz a počkat až to za mě někdo vyhledá je jistě snadné, ono to chce jen poklikat, vím kapacitu dětských domovů různě po republice a na stránkách mají i to kolik dětí je v současné době umístěno. Jak říkám, nesedět u PC a nedávat dotazy na které najdu odpověď během chvilky sama. Admin semnou asi nebude souhlasit ale někteří se tu ptají na věci co snad nikdo z hlavy neví a tak než by trochu poklikali čekají, až to někdo udělá za ně.

doplněno 30.11.12 15:54:

http://www.nadacetm.cz/files/…v_institucionalni_vychove.pdf

Od: pt®
Datum: 30.11.12 16:51

Co já si pamatuju v roce asi 1959, či 1960, nás bylo kolem 35 dětí celkem Malých děvčat 14, větších 6 a kluci byli pohromadě, asi kolem 15. - pt

Datum: 01.12.12 15:40

Opravdu se přikláním k číslu +- 40. Je to však rozdílné podle velikosti domova Ale ono je to tak, že děti nejsou stále v jednom domově, ty domovy jsou rozdělené podle věku dětí, takže jedno dítě za své mládí projde několika domovy, pokud se nedostane do adopce, či pěstounské péče.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.