Empty audio casette shells

Od: Datum: 04.06.13 13:16 odpovědí: 2 změna: 04.06.13 15:12

Zdravim vsetkych radcov

Potrebujem toto:

http://www.amazon.com/Empty-a…cassette-repair/dp/B0041E8U3A

problem je ze som nikdy z amazonu neobjednaval,Potrebujem cca.2 balenia ak som spravne pochopil 24ks.

Ma niekto skusenosti s objednavanim z USA? Ako to cele prebieha? Ako si vyratam konecnu sumu?

Popripade existuje niekto v EU...nejaka alternativa.Ide mi o tovar tak ako je.Pasku tam nepotrebujem.

Pozeral som aj na inych serveroch,Vsade prijimaju objednavky nad 500 popripade nad 1000ks*smich*.Preto amazon...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.13 14:25

a není už jednodušší a levnější koupit obyčejné prázdné kazety? Tu rozšroubujete a kotoučky s páskou vyměníte, otázka dvou minut, taky jsem to v dřívějších dobách párkrát dělal a ani mě nenapadlo že se můžou prodávat přímo jen "obaly" kazet :)

Od: jinx*
Datum: 04.06.13 15:12

viem ze sa to tekto da.Nechcem vyhadzovat novu pasku.Preto sa dotazujem aj na cenu (odhad),popripade kde v EU...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.