Znáte tenhle zázrak? Nerezové mýdlo

Od: Datum: 30.12.13 16:49 odpovědí: 12 změna: 07.01.14 17:52

Když jsem hledala dárky na vánoce (a už to není pravda), několikrát jsem narazila na tohle nerezové mýdlo. Je mi divné, že je možné, že za nefungující nesmysl dá někdo peníze. Ale co když to funguje a já si častým mytím úplně ničím ruce?! Možná, že by stačilo tohle a já bych ušetřila na krémech a měla ruce jako hedvábí. Teorie, to je myšlenka, ale skutečnost?! Jaká je? :D http://www.blomus-shop.cz/esh…77-blomus-nerezove-mydlo.html

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: xixi*
Datum: 30.12.13 17:07

Taky jem na něj na internetu narazil a též by mě zajímalo jestli funguje. Já tomu nevěřím :D

doplněno 30.12.13 17:08:

teď jsem koukal i jinam a tam píšou, že je to spíš odstraňovač pachu.

Odstraňovač pachu SAPO by neměl chybět v žádné kuchyni. Díky němu se snadno zbavíte nežádoucího zápachu ryb, česneku nebo jiných pachově výrazných pochutin. Postačí si tímto nerezovým mýdlem mýt ruce pod tekoucí vodou po dobu cca 30 vteřin. Pokud chcete smýt výraznější "vůni", doporučujeme umývat ruce pod teplou vodou po dobu cca 60 vteřin. Poté stačí odložit mýdlo na mističku, kde oschne a bude k dispozici pro další použití. Miska pod mýdlo je vyrobena z plastu v černé barvě. Na obou stranách má důmyslně snížený okraj pro snadné vyndávání mýdla. Odstraňovač pachu s mističkou SAPO ve stručnosti: "Mýdlo" je vyrobeno z matné nerezové oceli. Odkládací miska z plastu v černé barvě. Rozměr: výška 3 cm, šířka 6 cm, délka 11 cm. Odstraňuje pachy, které by normálním mýdlem odstranit nešly. Německá společnost Blomus vytváří výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu.

Od: hm®
Datum: 30.12.13 17:25

To zní dobře! Takže když někdo bude česnek, rybu a co já vím, co ještě, vařit v nerezovém kastrolu, tak zápach ani nevznikne? Bomba! *frajer*

Datum: 30.12.13 18:13

Myslím, že když si u řeky najdete oblázek podobných rozměrů, bude účinek stejný (možná lepší, protože je drsnější) a zadarmo. *smich*

doplněno 30.12.13 18:28:

ringo - když mi to někdo na pár dní zadarmo půjčí na vyzkoušení, proč ne? Ale dát 3 stovky za kus železa abych zjistil, že je to právě jen kus železa mi přijde jako přepych, který si nemůžu (a nechci) dovolit. Je to podobné, jako koule na praní bez prášku, které se přidávaly do pračky. Nedávno jsem někde četl článek kohosi, kdo si dal tu práci a porovnal úroveň vyprání čistou vodou s koulí a bez koule v pračce. Výsledek byl naprosto totožný.

Datum: 30.12.13 18:18

Nevím, zda-li to funguje. ale líbí se mi, jak to každý šmahem odsoudí dle svých zkušeností. Člověk z 1. republiky by vás zrovna tak poslal někam s mobilem, lékama atd. Copak to /logicky vzato / může fungovat? Nebo homeopatie? Vyzkoušejte a pak pište názor.

doplněno 30.12.13 19:00:

No je to tak magdone, ale protože jsem nevyzkoušel, nebudu to hanit. Ovšem taky bych to nekoupil.

Datum: 30.12.13 19:02

Shodou náhod pár výrobků této firmy mám. A musím říct, že opravdu fungují. Takže souhlas s odpovědí Ringa. Neodsuzujte něco, jen na základě toho, že o tom nic nevíte a zdá se vám to nesmyslné.

Datum: 07.01.14 17:52

Ano, podvodníci byli za první republiky i dnes jich je dost.

Datum: 31.12.13 04:34

BAbi dostala úžasný nerez set mýdlo do koupelny z plechu, mýdlo do kuchyně z plechu na jemné ruce a kuličku s koulí opět z plechu proti zápachu v lednici... a babi ona je cimprlich a na tyhle věcí dá... málo kdy má opačný názor na to co píší na obalu ale bohužel ani dle jejich dlouhodobých zkušeností a našich krátkodobých ani jedno nefunguje...

Snad jen, tu špínu a zápach smyje voda a tření jako takoé..takže vivat oblázek neb i obrušuje špatnou kůži...

Od: rv
Datum: 31.12.13 05:37

Tak si ho objednejte zde a když nebude vyhovovat, odevzdejte do sběru a peníze máte zpátky.

http://www.aliexpress.com/ite…r-Bar-New-K5BO/962218495.html

Datum: 31.12.13 06:17

Asi se spolehnu na zkušenost Hangarovy babičky a budu si myslet, že vím. :D Veselého Silvestra v pohodě přeji všem ;)

Datum: 31.12.13 08:46

Možná bude stačit žmoulat nerezový knoflík nerezové pokličky nerezového hrnce.

Třeba se stane zázrak i tak.

Datum: 31.12.13 09:06

Vzpomněl jsem si, že jsem kdysi od přítelkyně dostal z lásky nerezové srdce. Až se pozítří vrátím ze stavby, zkusím ho žmoulat pod kohoutkem v ruce. Uvidím, jestli to bude fungovat. A nesnažte se mi tvrdit, že je podmínkou fungování tvar mýdla. *smich*

doplněno 31.12.13 12:21:

Babko, pozítří už je normální pracovní den ;) ! Nebojte, já rozhodně nepatřím mezi workholiky *smich*

doplněno 07.01.14 16:43:

Tak jsem to zkoušel, výsledek nulový. Respektive stejný, jako když si mnu ruce pod vodou bez čehokoliv. Akorát to příjemně hladí a v tomhle případě i hraje. V srdci je zabudovaná jakási zvonkohra.

Datum: 31.12.13 10:41

Magdon, Silvestr, Nový rok na stavbě?! Týýý jooo?! Tož to vy jste pracovitý chlap! Můj obdiv *pusa*

doplněno 07.01.14 16:59:

Magdon, děkuji. To jste dostal krásný dárek ;)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.