Motorová pila homelite, jaké máte zkušenosti

Od: Datum: 30.12.13 13:43 odpovědí: 6 změna: 31.12.13 13:00

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pilou značky homelite? potřebuji koupit motorovou pilu a nevím jakou značku, jestli stihl nebo homelite, budu ji používat v sadě u baráku a na dělání dřeva, takže žádné velké výkony nepotřebuji. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 30.12.13 14:22

tyhle dvě značky bych nesrovnával. neznamená, že když je to pro hobby používání, že musíte koupit levnější model

doplněno 30.12.13 14:23:

tím nesrovnáváním jsem myslel, že homelite bude horší

Od: buss®
Datum: 30.12.13 14:27

První byla od lesáků za 600 Kč před 28 lety vyřazená Husqvarna, takže byla zahulená. Kdyby neodešlo zapalování jede furt. Další opět stejná značka.

Od: hop®
Datum: 30.12.13 14:29

Měl jsem po sobě dvě malé jednoruční Homelitky (obě mi ukradli) a byl jsem s nimi naprosto spokojen...

Od: jm*
Datum: 30.12.13 16:32

Dobrý den, používám jak stihl, tak homelite. S oběmi jsem spokojen. Stihl používám na ořezy (je lehčí) a homelite rozřezávám větší polena.

Datum: 30.12.13 20:49
Výroba kvalitních Homelitek skončila v devadesátých letech. Stihl by vám stačila 170, 171 nebo 181, ale o tom se poraďte u autorizovaného prodejce, který vám zajistí i kvalitní servis.
Datum: 31.12.13 13:00

Jemnému "chalupářskému" zacházení vyhoví v podstatě každá nová pilka.

Fakt ale je, že Stihl má nejkvalitnější produkty v řadě hobby i sřední farmářské.

Těžaři mají na profi práce velké Husquarny a k tomu ještě na drobnosti Stihlky.

Pozor jen na podomní prodeje i u pilek jsou falza !

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.