Dvojité vidění

Od: Datum: 29.12.13 20:32 odpovědí: 6 změna: 29.12.13 22:42

Z ničeho nic taťka začal jedním okem vidět dvojitě.Oko má ztočené do koutku a nejde se podívat rovně.Na očním řekli užívat vitB a čekat až se to samo upraví.Už je to měsíc a žádná změna.Má prosím někdo podobnou zkušenost?Ještě nikdy jsem nic takového neslyšela.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 29.12.13 20:35
Dvojite videni je celkem bezna vada zraku, ale pri "koukani" obema ocima. O dvojitem videni jednim okem jsem neslysel...
Datum: 29.12.13 20:43

Změnil bych lékaře.

Od: naoko
Datum: 29.12.13 21:35

Možná strabismus. Šilhání postihuje hlavně děti a příčiny jsou různé . V dospělosti jsou příčiny zcela odlišné od dětí , většinou jde o obrnu nervu, který zásobuje okohybný sval. Najděte jiného očaře.

Datum: 29.12.13 21:36

Dvojité vidění rozhodně není běžná a jednoduše léčitelná věc, může to být hned několik demylizačních onemocnění, proti tomuto i "banální" onemocnění öčního nervu. Jedině důkladné vyšetření a to nejlépe magnetická rezonance + odběr mozkomíšního moku může rozhodnout oč jde. Nechci strašit ale ono už dnes i dítě ví, že tak začíná RS, projevuje se borelioza a všechny tyto nervové nemoci. Mě tak RS začala a 7 týdnů mi v jedné periferní nemocnici píchali B12, cpali pyridoxinem a thiaminem a dívali se na mě jako n a exota co tam prý ještě neměli, po 7 týdnech bez vyšetření a "zdravou" propustili domů. Doporučuji navštívit neurologa.

doplněno 29.12.13 21:38:

Dejte prosím vědět jak to dopadne.

Od: foo*
Datum: 29.12.13 21:55

strýc při hokeji dostal ránu loktem do hlavy (nevim kam přesně) a levé oko mu zajelo do horního rohu, doktor mu tehdy řekl že se mu urval nějaký nerv.. sice se to po pár dnech samo vrátilo ale čas od času oko samo zase ujede

Od: kami95
Datum: 29.12.13 22:42

Proboha, co to máte za doktora? Okamžitě změna doktora, můžou to být změny na sítinici nebo nějaká jiná vada oka..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.