Jak vyvolat zvracení jídlem/pitím?

Od: Datum: 29.12.13 15:30 odpovědí: 10 změna: 30.12.13 20:40

Dobrý den, někde jsem četla, že zvracení vyvolá vejce, rozmíchané v telpém mléce,nebo vlažná voda se solí. Nevíte prosímvás někdo, jestli to vyvolá zvracení i v případě, že mi není špatně? Děkuji za případně odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: xixi*
Datum: 29.12.13 16:47

Zatnout pěst - postavit ukazováček a prostředníček - zasunout velmi hluboko do krku - zahýbat prsty. Dál už to jde ven samo.

Od: pb®
Datum: 29.12.13 18:15

A když má někdo potlačen dávicí reflex, jako třeba já, tak může mít ruku v krku po loket a nic. Prostě nic. Psům se na vyvolání zvracení dává vypít kysličník, třeba by to také pomohlo. A nebo rychle vypít velké množství vody.

Datum: 29.12.13 18:18

Voda se soli. Klasika.

Datum: 29.12.13 18:21

Obyčejná teplá voda.

Od: hladova*
Datum: 29.12.13 23:14

Mašlovačku do krku...jinak mě stačí taky teplá voda- ale je pravda, že zvracení vyvolávám jen tehdy když mi je nevolno. Tak doufám, že tady nedáváme návod jak být bulimička

Datum: 30.12.13 07:32

Peta, proč to chcete vědět? K čemu to potřebujete?

doplněno 30.12.13 15:19:

Když nepomůže říci rodičům pravdu, že s nimi nechceš, nemusíš zvracet. Můžeš klidně dělat, že zvracíš. Vydávat jen zvuky, spláchnout a jít si vyčistit zuby a umýt obličej. A tvářit se zkormouceně. A trvat na tom, že nikam nejdeš.

Od: peta123
Datum: 30.12.13 12:07

No asi klasika, simulace, nejsem tak pitomá, abych se snažila být bulimičkou,nebo podobně, ani nejsem žádný lhář, nebo jakto mám napsat, sprostě naši chtějí jít na silvestra ke známím a já tam vůbec nechci. Když pudu s nima, tak tam budeme opět do pulnoci, až někdy do dvoudo rána, ale když mibude ´´blbě´´ tak se tam rodiče jen zastaví a do 2 hodin jsou doma a silvestra oslavíme doma! Mám ty známí ráda, ale letos ho chi oslavit doma... vono to je trochu složítější :/

Od: ruze®
Datum: 30.12.13 13:30

Jezte do polosyta,pijte do polopita a nebude vám zle.Když už by vám zle bylo,uvařte si mátový čaj a po něm se žaludek zklidní a bude vám lépe trávit,u nás to tam tedy většinou všem funguje.Jinak,jak už zde bylo řečeno,u každého je dávicí reflex jiný a i já bych si mohla strčit do krku ruku až po loket a nic ! A ono po vyzvracení ta pachuť v ústech se drží pěkně dlouho,nestojí to za to.

Od: peta123
Datum: 30.12.13 20:40

Situace se uklidnila, vypadá to,že k nim i bez zvracení nemusím, byla to jen ´´zmatkářská´´ chvíle, ale děkujiza starost. :)

Od: kami95
Datum: 30.12.13 11:59

Strč prst zkrz krk..a není duležité proč to chce vědět..třeba snědla prášky o kterých později zjistila že se navzájem kontraindikují, nebo jídlo, které už nemuselo být dobré..nemusí ti být hned zle..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.